Öncelikle herkese slm lafı fazla uzatmadan direk konuya gireym

Bundan 2 ay önce mct ye alarm taktırdım bu 2 ay süre içerisinde hiç bi teknik arızayla karşılaşmadım sadece akü boşalmıştı tekrar şarj ettirip motoru çalıştırdım

Neyse geçen hafta içerisinde alarmı devreye sokunca dörtlülerin yanmadığını fark ettim bugün de alarmı aldığım yere usta flaşörü değiştirirz sorun büyük ihtimal çözülür dedi 5 tl fiyat çekti bende 1-1,5 km ilerdeki mondial servisine gitmeye karar verdim servise gittiğimde eleman alarmı takanların motorda 4-5 tane açık elektrik kablosu bıraktıklarını söledi bi kaç tanesi gördüm ve sinirlendm sonra yarım saat uğraştılar kabloları falan bantladılar neyse bir de baktım sinyaller ters yanıo sonra usta başı geldi oda bi kaç kablo kesti taktı bişeyler yaptım sinyaller düzel tabi ne hikmetse alarmın uzaktan kumandasını çalıştır düğmesine basınca motora elektrik gelio kontak anahtarı çıkarsam bile motor stop etmiyor neyse onada eyvallah çektim ve çıktım yola 100 metre ilerde ön frene bastım bi baktım motorun elektriği kesildi bıraktım geri geldi motorun stop ettirdim sonra tekrar çalıştırcam motor çalışmadı ite ite tekrar servise adam lar bişeyler yaptılar oldu sonra tekrar aynı olay elektrik kesildi motor çalışmadı bidaha ite ite servise : sonra adamlar alarm dan flaşöre bağlı olan kabloları çıkardı elektrik kesilme sorunu bitti ama hala kumanda daki düğmeye basınca motora elektrik gelio ve adamlar flaşör için 20 tl iste servis orjinal mondial servisi bu yaw