Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

devir saati...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 151 rs
    arkadaşlar merhaba 151 rs min sorunlrı gene basladı bir suredir sorunsuz calısıyodu ama iste kader ne ypalım uzatmadn konuya gireyim

arkaaşlar motosikletimin nce kilometre teli koptu yapmadım sonucta bakmıyorum bir sure sonra konnektör ü yandı ondan sonra farkettimki devir saati calısmmıyor bu neden olabilir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Neredesin ya özlettin kendini Konjektörün yanmışsa ıslanmıştır muhtemel,akün zayıf ise de sürekli şarj durumunda ısınmış olabilir, Devir göstergesi, de su almış ve alıcısı temassızlık yapabilir. Km teli de su girmiş ,göbeğe giren tarafta tel kablosu parçalanmış ve teli zorlayıp kopartmıştır.

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neredesin ya özlettin kendini Konjektörün yanmışsa ıslanmıştır muhtemel,akün zayıf ise de sürekli şarj durumunda ısınmış olabilir, Devir göstergesi, de su almış ve alıcısı temassızlık yapabilir. Km teli de su girmiş ,göbeğe giren tarafta tel kablosu parçalanmış ve teli zorlayıp kopartmıştır.
    abi ben burlardayım saolasn devir saatini biraz daha acarmısın abicim anlamadımda 1 haftarcalısmıyo..

Alıntı storm150_mmk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben burlardayım saolasn devir saatini biraz daha acarmısın abicim anlamadımda 1 haftarcalısmıyo..
    Devir saatin volandaki bir çıkıntıdan alıcı sensör ile pals okur, ve devri dijital olarak göstergende görürsün, büyük ihtimal o sensörün su almış çamur bişey kaçmış,soketi temassız okumuyor.

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Devir saatin volandaki bir çıkıntıdan alıcı sensör ile pals okur, ve devri dijital olarak göstergende görürsün, büyük ihtimal o sensörün su almış çamur bişey kaçmış,soketi temassız okumuyor.
    abi yalnız bu motor devi göstergesi dijital deil am saolasın bakarıım oralara

abi yalnız bu motor devi göstergesi dijital deil am saolasın bakarıım oralara
    Analogsa da zaten devri o sensörden okur, bir de Cdi 'dan alır,elektronik ateşlemeden

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Analogsa da zaten devri o sensörden okur, bir de Cdi 'dan alır,elektronik ateşlemeden
    cok sağolasın abi tesekür ederim ..

cok sağolasın abi tesekür ederim ..
    Rica ederim,Storm en güzel Çin Scooter modellerinden biri

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Rica ederim,Storm en güzel Çin Scooter modellerinden biri
    abi storm guelde ben mondi 151rs kullanıyorum storm buraya kayıt olrken alma vasıtasyla yazmıstım ama öyle kaldı isde :D

Nipp10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    91 Honda CG 125
    Rs in devir göstergesi, İbreli ve de elektronik büyük ihtimal içindeki opamp ta sorun var ki kısa yoldan değiştirin gitsin. Tabi bir de akü zayıf Ve de konjektör yanık halde iken çalışmazlar. Arkadaşın dediği gibi CDI dan alır.
    тнє ρσωєя σƒ ∂яєαмѕ... www.facebook.com/ugurbas

Motosikleti
    mondial 151 rs
    yani ben smdi konjektöru deişsem duzelir yani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler