Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gt250r tekleme sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

S.a arkadaşlar yeni gt250r aldım herşeyinden memnunum ama yüksek devirlerde yani 6000 7000 gibi devir aralığında tekleme yapıyor motor 2. El sizce sorun ne olabilir teklemesine rağmen 150 gitti sorun olmasa 160 170Diyecek çok güzel makine tavsiye ederim herkese

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    bu motorlar kaçta redline giriyor bilmiyorum ama çok zorladığında krankı eline veriyo v tipi motor var üzerinde birde motorda devir kesici yok...bilgin olsun...kazasız belasız motorunda hayırlı olsun

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    5000-6000 devir arasında, cdi ünitesinin yazılımındaki bir hatadan kaynaklı yetersiz ateşleme yapıyor eski modelleri.
    bu motorla 150 kmh nin üstüne çıkmamaya gayret et, krankı eline alırsın

Bu sorun düzelmezmi ilk aldığımda böyle değildi kesintisiz hızlanıyordu karbüratöre pislik falan mi kaçtı yoksa buji mi bitiyor anlamadım bu beyin değişir mi yoksa yeniden mi programlanacak

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hissedilir derecede mi tekliyor yoksa sadece o devir araLığında bir kereye mahsus hafif bir tekleme mi var ?

Bu motorlar tam 158-160 ile redline giriyor...Zaten 150 den snra tık tık yavasca hızlanıyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Ya baya bi hissettiriyor teklemese süper

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    o tipe o hız az ya:S

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hava filtresini temizlemen gerekiyor diye düşünüyorum...aynısı arkadaşımın makinada olmuştu filtreyi temizledik sorun bitti

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    ya honda cbr 125 likte ek şeyler yapılınca 140 khm ye kadar çıkıyor bu motorlar 250 lik çift silindir neden bu hızlarda redline giriyor ve son hızı bu kadar

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya honda cbr 125 likte ek şeyler yapılınca 140 khm ye kadar çıkıyor bu motorlar 250 lik çift silindir neden bu hızlarda redline giriyor ve son hızı bu kadar
    ayrıca sesi race'e göre berbat benim chopper motosikletim gibi çıkıyor sesi.
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

Motosikleti
    CBR 600F
    arkadaşlar beğenmiyorsanız almassınız.alanın, bindiği motorada dil uzatmassınz olur biter.
    ayrıca makinanın markası honda değil kalite olarak.ama o kadarda kazık ve kız motoru değil.2 silindir v 250 cc motor ne ses bekliyosn.
    ben bi arkadaşta görmüştüm eğsozu çatlamış.idarelik ucuz bişy takmış ses chopper kadar olmasada benziyodu.kötüydü.onun dışındaki 250r orjı yada tıger eğsozların chopper a benzediğini duymamştım.teşk.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    her gülün ayrı bir dikeni var. her insanın bile öyle değilmi?
    ne kadar ekmek o kadar köfte . 5000 lira daha verir beğenmeyen kawasaki 250 alır. gibi gibi gibi. aylardır yıllardır aynı tartışmalar. sıkılmadınız mı
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    sübap ayarı yaptır + buji yenile. + kış için 10w40 yağ koy. mümkünse tam sentetik olsun. hava ve yakıt filtresini temizle. lastik basınçlarını düzelt, yanak vermesin. arka süspansiyonu en serte getir (unutma ki motor hızlandıkça ön kalkar, bunu engellersen daha fazla hız elde edersin). bir de motorun üstüne yat, rüzgarı arkana al ve eğimli yolda sür. yalnız dikkat et, motorun sesini sürekli dinle. krank kırıp kaza yapan çok duydum.
    kazasız sürüşler.

teklemeyi en çok sübap ayarı kaçtığında ve buji bitmeye yaklaştığında yapar. tercihen iridyum buji kullanırsan daha uzun ömürlü olur ve yüksek performans alırsın.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    2500 kağıt veririm

Hepimize teşekkürler motorda tiger eksoz var ses gayet güzel

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler