Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

s&t gt250r gaz yememe 3 bin devirden yukarı çıkmıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ybr125
    bi laf kalabalığı yapayım bari ışıklar falan zayıflıyor diyorsun aküyle ilgili değildir dimi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı trendy83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi laf kalabalığı yapayım bari ışıklar falan zayıflıyor diyorsun aküyle ilgili değildir dimi?
    abicim sanmıyorum ya offf offf yokmu derdimize bir çare...
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bujinin biri patlamıs olabilir...

Motosikleti
    Alıntı reflexiv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bujinin biri patlamıs olabilir...
    abi değiştim aynı muhabbet devam...
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Memo cuğum ; yolda seyir halindeyken debriyaja basınca stop ediyorsa ve tekleme de yapıyorsa sorun büyük ihtimalle beyindendir...

Beyinden değilse de ikinci tercihim, benzinin bozuk olmasından kaynaklanmıstır. Tüm enjeksiyon sistemini kontrol ettirip, gerekirse deponu da temizletmen gerekecek
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memo cuğum ; yolda seyir halindeyken debriyaja basınca stop ediyorsa ve tekleme de yapıyorsa sorun büyük ihtimalle beyindendir...

Beyinden değilse de ikinci tercihim, benzinin bozuk olmasından kaynaklanmıstır. Tüm enjeksiyon sistemini kontrol ettirip, gerekirse deponu da temizletmen gerekecek
    valla pazar günü servise götüreceğim bana 160 kmlik yol göründü dediklerin oluyor çok tekleme yağpıyor egzosta patlamalar oluyor ve durduk yere bazen stop ediyor..

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Selam arkadaşlar bende naçizane yorumumu yazayım.

Motosiklet konusunda çok tecrübeli değilim ama araba konusunda sürekli al sat bakım yap gibi konularla uğraştığım için yazmak istedim.

Öncelikle yazdıkların 2-3 sebepten kaynaklanmış olabilir diye düşünüyorum. 1 kötü benzin ve buna bağlı olarak vuruntulu çalışma 2 enjeksiyon yada karbiratördeki bir arıza nedeniyle rölantide dengesizlik ve stop etme 3 beyin

Yapabilirmisin bilmiyorum ama motorun egzosuna elini kapattığında motor tekleme yapıyor mu yada vuruntu oluyor mu? Eğer oluyorsa motor ana gövdesi ile ilgilide (yataklar vb) sorun olabilir.

Benim kişisel tahminim beyin ile ilgili olacağı yönünde yalnız söylediğim bu fikirler arabada karşılaştığım sorunların motora uyarlanmış halidir...

umarım en kısa sürece çözersiniz.

Selamlar

Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla pazar günü servise götüreceğim bana 160 kmlik yol göründü dediklerin oluyor çok tekleme yağpıyor egzosta patlamalar oluyor ve durduk yere bazen stop ediyor..
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar bende naçizane yorumumu yazayım.

Motosiklet konusunda çok tecrübeli değilim ama araba konusunda sürekli al sat bakım yap gibi konularla uğraştığım için yazmak istedim.

Öncelikle yazdıkların 2-3 sebepten kaynaklanmış olabilir diye düşünüyorum. 1 kötü benzin ve buna bağlı olarak vuruntulu çalışma 2 enjeksiyon yada karbiratördeki bir arıza nedeniyle rölantide dengesizlik ve stop etme 3 beyin

Yapabilirmisin bilmiyorum ama motorun egzosuna elini kapattığında motor tekleme yapıyor mu yada vuruntu oluyor mu? Eğer oluyorsa motor ana gövdesi ile ilgilide (yataklar vb) sorun olabilir.

Benim kişisel tahminim beyin ile ilgili olacağı yönünde yalnız söylediğim bu fikirler arabada karşılaştığım sorunların motora uyarlanmış halidir...

umarım en kısa sürece çözersiniz.

Selamlar
    yorum için tşkler elimi kapattığımda her hangi bi sorun yok...
    bende muhtemelen beyne bağlıyorum...zaten öncedende servis beyinden olabilir demişti...

Motosikleti
    arkadaşlar..öncelikle hep birlikte amin deyin...

ALLAHIM HİÇBİR KARDEŞİMİZN SİLİNDİRİNE PİSTONUNA BUJİSİNE TEKERİNE MOTORUNA ZEVAL VERME YARABBİİ.. AMİİİNNN...

arkadaşlar bir saat önce sorunumu hallettim arka silindirin neden çalışmadığını buldum..ben tekleme nedeniyle bujiyi değiştirmiştim ve meğerse bujiyi tam sıkmamışım..buji anahtarını bi taktım ana elimle çevirdim.. çıkarttım temizledim..
    taktım sıktım bi marş allahım bu bir mucize makina saat gibi sayıyor ya ne kadar mutlu oldum anlatamam.. şükürler olsun ya rabbim...

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar..öncelikle hep birlikte amin deyin...

ALLAHIM HİÇBİR KARDEŞİMİZN SİLİNDİRİNE PİSTONUNA BUJİSİNE TEKERİNE MOTORUNA ZEVAL VERME YARABBİİ.. AMİİİNNN...

arkadaşlar bir saat önce sorunumu hallettim arka silindirin neden çalışmadığını buldum..ben tekleme nedeniyle bujiyi değiştirmiştim ve meğerse bujiyi tam sıkmamışım..buji anahtarını bi taktım ana elimle çevirdim.. çıkarttım temizledim..
    taktım sıktım bi marş allahım bu bir mucize makina saat gibi sayıyor ya ne kadar mutlu oldum anlatamam.. şükürler olsun ya rabbim...
    hadi gözün aydın olsun mehmet.bu arada sen öteyi beriyi çok kurcalamaya basladın gibi geliyor bana
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi gözün aydın olsun mehmet.bu arada sen öteyi beriyi çok kurcalamaya basladın gibi geliyor bana
    abi ne yapayım sorunları kendim halletmeye çalışıyorum gerçi pek bir müdahale sayılmaz ama elden geçirebildiğim yerler belli buji hava filtresi başkada bişi ok zaten abi sen bi yağ kullanmmıştın onun adını istemiştim..

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    iyi iyi kardeş sevindim senin adına

Motosikleti
    CYGNUS L X ENTER 150
    Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var yoksa bu motoru benzin döküp yakacam arkadaşımın bahsettiği gibi gaz yemiyor motor tekliyor gaz koluı fren görevini görüyor ama bu cok uzun surmuyor 10 dakika sonra düzeliyor sonra yine aynısı neden oluyor bu tam olarak neyden kaynaklanır. şimdi online olan arkadaşlar bana yardımda buılunurlarsa sevinirim cidden moralim çok bozuk.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:52 ----------

Arkadaşlar ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler