Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ANKARA'da Hyosung servis???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Arkadaşlar gv250 motorumu işini bilen bir ustaya götürmek istiyorum. Bir çok yeri gezdim kalıcı güvenebileceğim bir yer bulamadım. Teknik servis veya iyi bir usta'nın yerini/numarasını bilen arkadaşlar burdan veya özel mesaj yolu ile bana ulaşırsalar memnun olurum. Herkese kazasız ve keyifli sürüşler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Hiç bilen yok mu?

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    ankara emek 4. cadde 44 numara 4-44 motor var suan st kanuni nin yetkili sevisi ayrica cok ıyı bi ustadır
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankara emek 4. cadde 44 numara 4-44 motor var suan st kanuni nin yetkili sevisi ayrica cok ıyı bi ustadır
    pazar kapalıymış. ben bi kere görmüştüm sanırım orayı yalnız orası sadece satış gibi, motor bakımına orada bakıyorlar değil mi?

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstersen ben yapabilirim
    Tabi cumartesi veya pazar bulman gerekir beni
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    evet motor bakımınıda orda yapıyorlar pazar gunlerı kapalı ama...

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    yetkili servisi bılmıyorum ama gımat ta metın usta var
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Ankara/Aydınlıkevlerde altınaparka gelmeden hyosung servisi vardı,şimdi ismi değişmiştir ama sonuçta usta hyonun dilinden anlıyor. tel: 555 356 91 99
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara/Aydınlıkevlerde altınaparka gelmeden hyosung servisi vardı,şimdi ismi değişmiştir ama sonuçta usta hyonun dilinden anlıyor. tel: 555 356 91 99
    Aradığınız numara kullanılmamaktadır :(

Motosikleti
    aydınlıkevlerdeki yer kapandı zaten s&t firması kesınlıkle parça alımlarını yasakladıonların sen en ıyı 4-44 e git

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aydınlıkevlerdeki yer kapandı zaten s&t firması kesınlıkle parça alımlarını yasakladıonların sen en ıyı 4-44 e git
    Yarın (Pazartesi) götüreyim en iyisi 4-44 e. Memnuniyetimi bu başlık altında dile getiririm. Herkese çok teşekkürler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    motorun sorunu ney acaba...tamırden cok iyi motor elektirk fark etmez...bayram tatilinde bulusalım ben halledeyim isini...ücret falanda istemem...motorcuya canım feda...zaten bayramda kendi motorumu boyayacağım bide adanadan bi abim gelecek onun motorunada genel ötesi bi bakım yapacaz...yağ buji filitre falan alırsınız ben değistiririm...her türlü tamirini yaparım yani...malzamesini alın ben gerisini hallederim...karsılıksız...sağlıcakla kalın...

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun sorunu ney acaba...tamırden cok iyi motor elektirk fark etmez...bayram tatilinde bulusalım ben halledeyim isini...ücret falanda istemem...motorcuya canım feda...zaten bayramda kendi motorumu boyayacağım bide adanadan bi abim gelecek onun motorunada genel ötesi bi bakım yapacaz...yağ buji filitre falan alırsınız ben değistiririm...her türlü tamirini yaparım yani...malzamesini alın ben gerisini hallederim...karsılıksız...sağlıcakla kalın...
    birazdan ustaya götürecektim ama böyle diyorsan birlikte bakmak bana da mantıklı geliyor. sana özel mesaj attım fakat sanırım iletilmedi. iletişim bilgilerini (msn veya telefon) bana mesaj atabilir misin?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    sizin msn eklemistim ama...sonu 0666 olan bi msn

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    konjektör ve akü değişmesi gerekiyormuş. arkadaşlar orjinal konjektör için 175 tl istediler biraz fazla geldi bana, siz ne diyorsunuz?

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı cienfuegos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konjektör ve akü değişmesi gerekiyormuş. arkadaşlar orjinal konjektör için 175 tl istediler biraz fazla geldi bana, siz ne diyorsunuz?
    50 lirayı geçmez o konjektörün fiyatı biraz araştırırsan bulursun sahibinden.com da olsun sanayiden olsun....yardımcı olabilirim isterseniz..
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    kafanı ona takma hallederiz kanki...sen motoru al ordan....gerisini bana bırak...

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    kafanı ona takma hallederiz kanki...sen motoru al ordan....gerisini bana bırak...
    Helal olsun sana arkadaşım. İşte dayanışma örneği ben böyle şeylere şahit olunca mutlu oluyorum.
    4-44 Emek mh. 4. cd. de ben bir kere görmeye gittim. Bu Kanuni ne ilginç Hysoung pazarlamasını almışlar zar zor duyuyoruz. Çok bilmiş biri var orda bana öyle geldi.. Zaten pazar günü genelde çalışan insanlar motora biner.. Açık olması lazım..

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    konjektörü iptal ettirip diğer parçaları satın alırım belki çünkü toplamda baya külfetli olacak. 120 tl yan sanayi, 175 tl hyosung orjinal konjektör dedi usta.

mrock konjektör alabileceğim bir yer biliyor musun? yardımcı olabilirim demişsin, sonuçta bu parça montajı kolay bişey 50 tl ile 175 tl arasındaki fiyat da biraz fazla. tavsiyene göre birşey yapacağım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:49 ----------

sağol dostum parçayı bi bulayım daha sonra sana haber ederim. bu arada boya fikrinde kararlısın dimi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı cienfuegos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konjektörü iptal ettirip diğer parçaları satın alırım belki çünkü toplamda baya külfetli olacak. 120 tl yan sanayi, 175 tl hyosung orjinal konjektör dedi usta.

mrock konjektör alabileceğim bir yer biliyor musun? yardımcı olabilirim demişsin, sonuçta bu parça montajı kolay bişey 50 tl ile 175 tl arasındaki fiyat da biraz fazla. tavsiyene göre birşey yapacağım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:49 ----------

sağol dostum parçayı bi bulayım daha sonra sana haber ederim. bu arada boya fikrinde kararlısın dimi
    kankicim..konjektörün görevi alternatörden gelen doğru akımı dalgalı akıma cevirmek değil mi,,,yada tam tersimiydi hep unutuyorum....neyse...dalgalı doğru....doğru dalgalı....
    sana bahsettiğim suzukide tofas konjektörü kullanıyordum ve sorunsuz fıstık gibi calisiyordu...o motoru parçaladığımda o konjektörü alıp jawama taktım ve gene sorunsuz gezdim dolastim...jawa parka cekilinve oda gitti ama...
    maliyeti 18 ytl...
    jawa parka cekildiğinde üstünde 8 aylık 12v 12 amper akü vardı onuda üstünden söküp alıverdim... bari 0 aküyü kurtarayım dedim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:10 ----------

boya fikrinde ss kanununa göre kararlıyım....yoksa polis amcalarla papaz olururm...ruhsatta kırmızı yazıyor motor repsol renk...olur mu sen söyle bakalım....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler