Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

220km de gaz kesme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    arkadaslar 2000 model 600f im var ve 220 km geldiğinde gaz geziyor ve motor öne doğru yığılıyor k 170 km ye düşene kadar hiç gaz yemiyor 170 gordukten sonra tekarardan gaz iyip toparlıyor kendini.boyle bi tecrube edinen arkdasların yarıdml ve onerilerini bekliyorum
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 2000 model 600f im var ve 220 km geldiğinde gaz geziyor ve motor öne doğru yığılıyor k 170 km ye düşene kadar hiç gaz yemiyor 170 gordukten sonra tekarardan gaz iyip toparlıyor kendini.boyle bi tecrube edinen arkdasların yarıdml ve onerilerini bekliyorum
    Hava akış metresi yada beyinde sorun var
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    bilader naaptın ya hemen beyinini sorunlu cıkardın.beyine gidene kadar hava girişi var karbüratör baska bilmediğimiz seylerde vardır.beyin için erken değilmi en son care beyin deriz
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    aynı sorun benim motordada olmuştu beyin +konjektörle problem çözüldü
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    gaz yemiyomu yoksa rede girmiş gibi boşa mı çeviriyo?eğer boşa çeviriyosa debriyaj balatasındandır.boğulma yapıyosa karbratörün hava ayarlarından olabilir.belkide motorun bi senkron istiyordur.
    Drift Religion

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilader naaptın ya hemen beyinini sorunlu cıkardın.beyine gidene kadar hava girişi var karbüratör baska bilmediğimiz seylerde vardır.beyin için erken değilmi en son care beyin deriz
    Anlatığına göre cevabı bu eğer karburatör veya hava olsa diğer hızlardada sorun yapardı 220 de gaz kesmesi elektirksel bir problem .Hava regülatör olayınıda arabada yasadım boş viteste sorun yok kesiciye kadar geliyor birde basıyorum 5bin devirde kalıyordu 2 de basıyorum 4 binde kalıyordu servise götürdük bilgısayara taktılar herşey normal gözüküyordu ama araba gitmiyordu sonra hava akış metresini fişini temizlemek için çıkarıp taktıktan sonra araba 3bin devirde tıkanmaya basladı sorunu ordan buldum şimdi araba zehir gibi oldu
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    he bu arada şarj sorunuda olabilir.sargı yeterli gücü vermiyorsa motorun boğulması normal.
    Drift Religion

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Dostum duymaktan hoslanmasanda sorun buyuk ihtimalle beyin de. Aracnda oksijen sensoru var ise oda arizali olabilir. Pahali bir sorunun var gecmis olsun. Ucuz yolla kendini kurtarmaya calisma yoksa daha buyuk sorunlar basina cikabilir. Gecmis olsun
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    klr 600
    sorun elektirikte muhtemelen beyin ama şansa bi buji değişmeyi dene

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler