Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Malossi Hussar

Motovento
    REKLAM ALANI
    .Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    2007 Model 2009 cıkışlı 1000 km de hussarım var. Hussarım için malossi marka

performans parçaları uygulamak istiyorum .Örneğin hava filtresi , kayış vb

malossinin cpi(hussarın asıl üreticisi) için

Ne tür performans parçaları vardır ?

Bu uygulamalar ne kadara patlar ?

İstanbulda nerelerden yapılabilir ?

Şimdiden yorum yazan herkese teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:19 ----------

Malossinin yurt dışı sitesinden sipariş vermek mümkünmü ( ekliyim dedim)
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim bir önerim var. sakın boşuna para harcama hussar 7.5 beygir gücünde ufak şehiriçi motoru. bizde de vardı aynısından. arkadaşlar diyordu yok performans egzostu tak, torkunu arttırbilmem ne. yav ne torku yaptığı hız maksimum 90 zaten. yırtsan motoru o dediğin parçaları taksan 100 olacak, belkide olmayacak. parana yazık. sen paşa paşa bin, zaten sıkılacaksın. inşallah daha yüksek bir modele geçtikten sorna o dediklerini yazarsın (500 cc gibi)

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Alıntı Reşit19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bir önerim var. sakın boşuna para harcama hussar 7.5 beygir gücünde ufak şehiriçi motoru. bizde de vardı aynısından. arkadaşlar diyordu yok performans egzostu tak, torkunu arttırbilmem ne. yav ne torku yaptığı hız maksimum 90 zaten. yırtsan motoru o dediğin parçaları taksan 100 olacak, belkide olmayacak. parana yazık. sen paşa paşa bin, zaten sıkılacaksın. inşallah daha yüksek bir modele geçtikten sorna o dediklerini yazarsın (500 cc gibi)

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    evet hiç boşuna masraf etme oldugu gibi kullan... Reşit +1
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    bendede hussar vardı full modifiye hatta 150cc yaptım bi halta yaramadı sen en iyisi hiçbişeyine elleme efendi gibi bin biraz para ayarla daha büyük motor almaya çalış..

runner,, xciting250,beverly250, gibi zaten 150cc ye kadar olan tüm çin malı scooterler en fazla 90 yapıyor 100--110 yapıyorum diyenlerde yanılıyorlar km saati eksik gösteriyor..

ama bana kalırsa honda dylan 150 gibi bişey bak 110 kuruş yakıyor 130--140 görürsün..

kardeş zaten senin motora malosside bişeyler olmayabilir. Bencede çok oynanama yapcağı hız belli zaten. paranın gittiğiyle kalırsın. Korlas malossi getiriyor galiba ama onlar biraz tuzlu. Kendin getirtirsen biraz dha ucuza gelir..

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 Model 2009 cıkışlı 1000 km de hussarım var. Hussarım için malossi marka

performans parçaları uygulamak istiyorum .Örneğin hava filtresi , kayış vb

malossinin cpi(hussarın asıl üreticisi) için

Ne tür performans parçaları vardır ?

Bu uygulamalar ne kadara patlar ?

İstanbulda nerelerden yapılabilir ?

Şimdiden yorum yazan herkese teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:19 ----------

Malossinin yurt dışı sitesinden sipariş vermek mümkünmü ( ekliyim dedim)
    Bandoo kayış,açık hava filtresi,iridium buji,castrol scooter yağı,birde yüksek devir için Cdi takBunların hepsini yaparsan 15-20km fark olur.Profosyenel olarak modifiye edersende 30-40 km fark etirir ama senin motor kadar masraf yapman lazım
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Üzgünüm geç cevap verebildim. cevaplarınız için teşekkür ederim , bir işe yaramayacaksa

yapmanın ne anlamı var yapmayayım daha iyi, bunu istememdeki asıl amacım hız yapmak

yok tek teker bilmemne yapmak değil biraz olsun kalitesini arttırmaktı motorumun.
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzgünüm geç cevap verebildim. cevaplarınız için teşekkür ederim , bir işe yaramayacaksa

yapmanın ne anlamı var yapmayayım daha iyi, bunu istememdeki asıl amacım hız yapmak

yok tek teker bilmemne yapmak değil biraz olsun kalitesini arttırmaktı motorumun.
    Sorun çıkardıkça honda parçalarıyla değiştirirsen sorun olmaz varyötör kısmı honda beatlerle kymconun 125cc ile uyuyor.Motor kısmı kymco ile uyuyor
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler