Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Direksiyon sağa çekiyor! (önemli lütfen yardımcı olun!)

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar kusura bakmayın ama çoğunuz benim gibi bir şeyden anlamıyor,aklına ne geldiyse yazıyor,arkadaşın da kafasını karıştırıyor.Görmediğiniz bir motorun şurasını değiştir şundandır,burasını değiştir bundandır nasıl diyebiliiyorsunuz?Benim aciz kanaatim şudur,Sezgin arkadaşım,senin motorun CBF 150Yani 150 km lik yol rahatt yaparsın.Sen Eskişehir den Bursa ya git arkadaşım,orada motor piyasası dah sağlam ve oturmuş durumda,iyi ustalar var.Eskişşehir deki hemen hemen her ustayı biliyiorum,iyi ustalar var,yok değil,yalnız servis ücretleri çok yüksek ve derdine derman olamayabilirler.Sen yavaş yavaş git,hatta İnegöle git...ciddi söylüyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sezginkalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    arkadaşlar tekrar merhaba..

fehmiilker---hocam süspansiyon değişti..dış kısın değişmedi..

tr100a---hocam inan haklısın...hepsinin tek amacı nekadar çok parça değiştireimde para kazanayım..çoğunda ustalık yok bile..iki vida söküp takıyorlar..

secretplay--- hocam zaten senın forumda açtığın konuya baktıktan sonra şasede yamukluk olamayacağı aklıma geldi..

mach1---ön çatalın içi yani süspansiyon kısmı değişti..
    .................................................. .........................................
    arkadaşlar burdaki servisi merkez hondaya şikayet ettim ve bugun benı burdakı servis çağırdı ve inanılmaz bir şekilde karşıladılar...emin olun kralı gelse böyle karşılamazlardı 3 usta motora bindi kontrol etti..bakalım heralde yarın bi sonuç çıkar....eğer cidden servislerden memnun değilseniz bence direk şikayet edin herşey değişiyor......(forumdaki ilk yazdıklarımı okursanızbaşıma gelenleri anlarsınız).
    yarın sonuç alırsam direk cevap yazıcam..en azından böyle bir şey başına gelen olursa yardımım dokunur..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Hondaya şikayet et diyeceğim amadönüp dolaşıp yine aynı yerde işin olacak...iki ucu .oklu değnek misali...

bu arada benim önden toslama kazam yok ama gidonum sağa veya sola çekiyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hondaya şikayet et diyeceğim amadönüp dolaşıp yine aynı yerde işin olacak...iki ucu .oklu değnek misali...

bu arada benim önden toslama kazam yok ama gidonum sağa veya sola çekiyor...
    hocam galiba senın sorunun ise bilyalarda olabilir..çunku banada sağa sola cekıosa bılyalar dedıler..

Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    evet arkadaşlar karşılama falan herşey değişiyor ama gerisi yalan...bugun oldu gel bak dedıler..gittim denedim hala aynı.hatta ekstradan süspansiyonun ve önfren balatasının ağzına ..ıçmışlar ..siz neresini onardınız diye sordum.kazadan sonra bakılan krank miline balans ayarına falan bakmışlar...dedim şasenin önunde olabılırmı problem.birtek oraya bakmadık kalan yer orası orayta bakıcaz dediler...bakın ne kadar baştan şavma iş yapıyorlar..ve servisetende her çıktıktan sonra mutlaka bir yerinde çizik oluyor...artık ben ne yapıcağımı şaşırdım..bu seferde olmassa direk honda merkezle telefon ile görüşücem..inanın insanın sinirlerini deniyorlar..

Motosikleti
    oradan başka bir usta bulsan kendine o zaman nasıl olur...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    şimdi tekrar gittim servise....he buarada burdaki servisteki ustalarla birebir görüşemiyorsun ve motor onarılan servis alanınada giremiosun...ama ben bugun girdim ve ustalarla bırebır konustum..suspansıyonları tutanmı diyeyım bir parça var..uzun bir çubuk bide altında ikitane suspansıyon geccek kadar plaka gibi bir demır parca...bakalım yarın yıne deneyeceğiz...olmadı herlade sorun şasede..ve şasenin sıfırı 450 civarıymışşş..

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı sezginkalkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi tekrar gittim servise....he buarada burdaki servisteki ustalarla birebir görüşemiyorsun ve motor onarılan servis alanınada giremiosun...ama ben bugun girdim ve ustalarla bırebır konustum..suspansıyonları tutanmı diyeyım bir parça var..uzun bir çubuk bide altında ikitane suspansıyon geccek kadar plaka gibi bir demır parca...bakalım yarın yıne deneyeceğiz...olmadı herlade sorun şasede..ve şasenin sıfırı 450 civarıymışşş..
    Önden kaza yapıldığında ön maşa tamamen değişiyor
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    yahu ben bu kadar servis yüzü gören cbf tanımadım...bir kez girer tüm sorunlar hallolur ve evinin yolunu tutarsın...iyice saçmalamışlar...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Bu servis çakma ustalarla dolu sanırım ki deneme yanılma yöntemi uyguluyorlar senin motor da böyle böyle de tüm parçaları yenilenecek senin motorun gibi geliyor bana

Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    yahu ben bu kadar servis yüzü gören cbf tanımadım...bir kez girer tüm sorunlar hallolur ve evinin yolunu tutarsın...iyice saçmalamışlar...
    aynen öle..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:47 ----------

Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu servis çakma ustalarla dolu sanırım ki deneme yanılma yöntemi uyguluyorlar senin motor da böyle böyle de tüm parçaları yenilenecek senin motorun gibi geliyor bana
    hocam aynen öle..resmen deneme yanılma...bana usta bizzat dedi..sırayla bakıyoruz diye...yani ilkönce tekerlek...sonra verıolar motoru...olmadı sonra çatala bakıyorlar....olmadı gidona.....böyle gidiyor...

Geçmiş olsun,sorun Honda servisiyse sonuna kadar git, tüketici mahkemesi ile hallet, uğraşma. Bu iş hukuki, ve çözümü basit.

Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun,sorun Honda servisiyse sonuna kadar git, tüketici mahkemesi ile hallet, uğraşma. Bu iş hukuki, ve çözümü basit.
    olmadı öle yapıcam fakat ben istiyorumki ne ben mağdur olayım nede onlar olsun...ama kendileri kaşınıyorlar....

olmadı öle yapıcam fakat ben istiyorumki ne ben mağdur olayım nede onlar olsun...ama kendileri kaşınıyorlar....
    Hoşgörülü olduğumuzdan başımıza bu haller geliyor ya zaten, tekrar geçmiş olsun. Benim de başımdan geçti kütahya caddesinde şahine çamurluktan ön lastikten bindirdim 70'le ,motor sola savrulup düştü, sadece gidon yamuldu,arka fren pedalı ters döndü falan. Ellerinde parça da bulundurmaz bunlar. Gittim egsozcuda ısıtıp işimi hallettim.

Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    Hoşgörülü olduğumuzdan başımıza bu haller geliyor ya zaten, tekrar geçmiş olsun. Benim de başımdan geçti kütahya caddesinde şahine çamurluktan ön lastikten bindirdim 70'le ,motor sola savrulup düştü, sadece gidon yamuldu,arka fren pedalı ters döndü falan. Ellerinde parça da bulundurmaz bunlar. Gittim egsozcuda ısıtıp işimi hallettim.
    walla hocam en güzelii...bende diyorum ya ister istemez bi anlamdada baglı oluyosun...en azından yaptıramassan şikayet etme şansın var biyerlere..sanada geçmiş olsun diyeyim ..

Motosikleti
    yahu çakma hocam bak hemşehrin sıkıntı yaşarken sen nasıl tok gezersin...bi el atsana şu soruna..en azından bi ustaya yönlendirsen servis gereğini yapmıyorsa tüketici mahkemesi tavsiye etmenin anlamı yok..

yahu çakma hocam bak hemşehrin sıkıntı yaşarken sen nasıl tok gezersin...bi el atsana şu soruna..en azından bi ustaya yönlendirsen servis gereğini yapmıyorsa tüketici mahkemesi tavsiye etmenin anlamı yok..
    Ben 20 yıllık kaportacımda, egsozcumda sorunu çözerim de bu mahkeme işi çok basitmiş ne gereği var.

Motosikleti
    usta bence bi yardımcı olmalısın...sonra Haberlerde izleriz arkadaşı cinnete verip servisi basmış...bunumu istersin...

usta bence bi yardımcı olmalısın...sonra Haberlerde izleriz arkadaşı cinnete verip servisi basmış...bunumu istersin...
    İlahi Metehan karnım ağrıdı gülmekten , ben ne yapayım kaportacı hocası mı olayım

Adres:Yunuskent üzeri lastikçiden yukarı tırman,bayi önünde Toprak Oto Kaporta - Sami Usta ,(çırak varsa 5 ay önce gidonu düzelttiğin dersin) işini halleder.

Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    zaten baktım yarında olmassan harbiden cinnet olayı olabilir

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler