Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

akü motor tısss...

Motovento
    REKLAM ALANI
    sadibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat
    biraz önce trafiğe gidip a2 ehliyetimi teslim almak ve oradan da motorumu muayeneye götürmek niyetiyle motorumun (honda beat) durduğu garaya gittim.

cmts den beri çalışmayan motorum marşa bastığımda da çalışmamaya devam etti. jikle de olmadı. yak marşı ile denedim yine çalışmadı. bu arada ayak marşı basarken yarı yolda takılmaya ve aşağıya indiğinde de orada kalıp yukarı geri gelmemeye başladı.

honda servisi aradım aküye takviye ile motoru çalıştırıp getirin bakalım, ayak marşının dişlisi hasar görmüş olabilir dedi. ve bunun garanti kapsamında olmadığını söyledi. daha önce ayak marşı ile motoru taş çatlasın 3 yada 4 kere çalıştırmışımdır.

1,5 senelik motorculuk geçmişimde daha önce böyle bir durum yaşamamış biri olarak;

1. aküye nasıl takviye yaparım
    2. ayak marşı dişlisindeki problemi garanti kapsamına nasıl aldırabilirim
    3. tam motoru muayeneye götürürken istikametin servise dönmesinde murphy kanunlarının etkisi nedir ?

yardımlar için şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konu hakkında iki başlık açıldığından bunu kilitliyorum
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler