Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sticker atması ve reflektör

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar yeni aldığım motorumun yanlarındaki stickerler güzel yapıştırılmadığı için 2 yerinden kalkma yapmıştı.Bende bunları 404 ile çok çok az miktarda sürerek yapıştırdım.Şu anda taş gibi ilerde atma yapacağını sanmıyorum.Ama atarsa başka yapılabilecek birşey var mı sormak istedim.Ve Motorumun arka stop lambasının üstünde bir reflektör var.Bunu alırken dikkat etmemişim ve bu reflektörün alt ayaklarından birisi kırıkmış.Zırrr diye ses yapıyordu.Bende 2 maddeyi karıştırıp sürülen yapıştırıcılardan sürdüm.Vallaha orjinalinden farksız oldu 2 işlemimde.Asla ve asla anlaşılmaz.Sizce bu parayı yenisi ile değiştireyim mi yoksa nazar boncuğu mu bırakalım.(Arkadaşlar kılım bu konularda o yüzden soruyorum.Aslında görünen bir yer değil ve çok ince işçilik çektim.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    benden sana tavsiye motosikletinin ufak tefek şeylerini kafaya takma - nazarlık olsun - çok titiz davranıp esirgediğinde hep bir sıkıntı oluyor , tecrübemlede sabittir !!!

Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benden sana tavsiye motosikletinin ufak tefek şeylerini kafaya takma - nazarlık olsun - çok titiz davranıp esirgediğinde hep bir sıkıntı oluyor , tecrübemlede sabittir !!!
    Aynen

Tamam temiz kullan yağına suyuna bak sil parlat ama sendeki bu kıllık bendede var bi yerden sonra paranoyaya bağlıyo insan en ufak çiziğe üzülür hale geliyosun
    [COLOR="Blue"]Varmak Değil Yolda Olmak[/COLOR]:cat:

Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen

Tamam temiz kullan yağına suyuna bak sil parlat ama sendeki bu kıllık bendede var bi yerden sonra paranoyaya bağlıyo insan en ufak çiziğe üzülür hale geliyosun
    Ya aslında benim ki kusur bile değil.Sticker olayını sayamayız bile.Hallettim çünkü.Dediğim gibi bir tek reflektör var.O zaman tek nazar boncuğum reflektörüm olsun

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    aklıma 2005 yılında açılan bir konu geldi.... kestanemden kurt çıktı..şimdi ben ne yapacağım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bosver kardeşim Madem yapmışsın öyle kalsın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler