Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

s.a

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 151 rs
    arkadaşlar gene ben ya ben 151 rs min motorunu 0 lamak istiyorum bunu ucuza nerede bulabiliriz? servis satısında 840 tl yazıyhor 100 tl yede taktıklarını sayarsak 900 olcak o yü<zden ucuza bulabileceğim yer varsa söylerseniz minnettar kalırım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Yaptığın araştırmaya göre yaklaşık 900-950 lira masraf edeceksin bence motorunu sat üzerine o kadar bi para ekle daha iyi durumda başka bi motosiklet al
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptığın araştırmaya göre yaklaşık 900-950 lira masraf edeceksin bence motorunu sat üzerine o kadar bi para ekle daha iyi durumda başka bi motosiklet al
    o motoru yaptırsana ne kadar satabılıcen sat uzerıne 900 lira ekle ıkıncı el cın olmayan motor al

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı Szman! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motoru yaptırsana ne kadar satabılıcen sat uzerıne 900 lira ekle ıkıncı el cın olmayan motor al
    Motoru satcak 900de üste katcak alacağı çin malı olmayan motor ise muhtemelen eski olacak gene bi sürü dert açcak başına bence yeni olsun olacaksa çinli olsun zarar etmez
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    mondial 151 rs
    ya arkadaşlar yorum icin sağolun ama bu ilk motorum olduğu icin satmak istemiyorum sonucta bugune kadar 1000 tl den fazla masraf yaptım satmak istemiyorum motoru yenileyip devam etmek istiyorum

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı storm150_mmk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar yorum icin sağolun ama bu ilk motorum olduğu icin satmak istemiyorum sonucta bugune kadar 1000 tl den fazla masraf yaptım satmak istemiyorum motoru yenileyip devam etmek istiyorum
    arkadaşım neden motoru sıfırlamak istiyosun para bol sanırım... motorun kaç binde 30-35 se eyvallah derim ama sanmıyorum olsa olsa 8-9 bindedir.Uğraşma bu kadar rs yle koy benzinin değiştir yağını paşalar gibi bin nerde bitti motor orda bırak ...

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım neden motoru sıfırlamak istiyosun para bol sanırım... motorun kaç binde 30-35 se eyvallah derim ama sanmıyorum olsa olsa 8-9 bindedir.Uğraşma bu kadar rs yle koy benzinin değiştir yağını paşalar gibi bin nerde bitti motor orda bırak ...
    nedenim su motor kısmında 400 tl lik hasar var içi komple dağılmış bir sekilde motorumda 8.000 olmak üzere...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)