Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

KLR 250 nasıl bir motordur?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    Bugün mjolminator un ktm e baktırmaya gittiğimizde 2,5 milyarlık bi klr 250 önerdi içerideki usta. benim motoru (2001 honda bali) 1 milyara sayarmış kaldı 1,5 milyar.. da 2,500 lük motor temiz midir? henüz motoru görmedim ama klr 250 tecrübesi olanlar paylaşsın lütfen..
    Bu arada mjolminator ktm ine k&n hava filtresi taktıracak gibi..
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

motor kaç model?çalıştırıp sübapları dinlemek lazım.

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Valla kullanmadım motorcu ustam birtane aldı 750 ytl ye biraz dağınık toplamaya çalışıyor ama görüntüsü hoş inşallah yakında test sürüşü yaparım sanada bilgi veririm
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Kawasaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KLR her zaman güzeldir
    bagımlılık yapar
    Durdurun dünyayı müsait bir yerde inecek var

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    sağolun arkadaşlar, umarım babamı ikna ederimde ilk Kawasaki me kavuşurum..
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

Motosikleti
    Kymco Agility City
    cemil nerde olm bu motor beraber bakmaya gidelim bide kaç model
    :bestmt:

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    bu modelde parça sorunu var mıdır acaba? bide uzun vadede normal kullanımda sorun çıkarır mı sahibinden.com dan baktıgıma göre 98 modeli 3500 ytl felan, 22000 km de hem uzun yol hemde dag da tatmin edici midir ki?

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Alplion kardeş yazının tarihine baktınmı hiç hortlatmışsın,neyse makine temiz ise arızası yok ise iyi derim,parça sorunu pek yaşamazsın ben 1993 model suzukinin parçasını bulabiliyorsam sen 1998 rahat bulursun japonun ölüsü çinin dirisinden iyidir
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    buell 1125R
    şimdi ilk defa japona gireceğim hep aklımda soru işaretleri dolu biraz sorularıma cevap arıyorum elimden geldiği kadar, sitede bu motoru kullanan yok heralde bide ne kadar çin olursa olsun benim motor daha beni yolda bırakmadı üste para veripte sağda solda kalma ihtimali beni korkutuyor

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    valla ya bu tür motorlardan hiç kullanan kimse yok sanırım bende falcon arastırıyorum ama fazla bilgi bulamadım yaa
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

mit-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar bir arkadasda vardi! KLR 650! Bi problemi yok diyodu ama dert yandigi en onemli konu; ki bir kac kisiden daha duymustum, suspansyonu yolda sert - arazide de asiri yumusak kaliyormus! Yolda ziplatiyo, dagda yaylanip duruyo diyordu..! Bilginize sunmak istedim...
    Tarih bir milletin kanını, hakkını, varlığını hiçbir zaman inkar etmez! Bu memleket tarihte TÜRK'tü, bugün de TÜRK'tür ve ebediyen TÜRK olarak yaşayacaktır. M.Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    teşekkürler bu bilgiler bizim için faydalı bilgiler

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi ilk defa japona gireceğim hep aklımda soru işaretleri dolu biraz sorularıma cevap arıyorum elimden geldiği kadar, sitede bu motoru kullanan yok heralde bide ne kadar çin olursa olsun benim motor daha beni yolda bırakmadı üste para veripte sağda solda kalma ihtimali beni korkutuyor
    .....haklı olabilirsin kardeş,bendede 125 kt var..uzun yollarda bile sıkıntı yapmadı

Motosikleti
    buell 1125R
    klr yi şöyle düşünüyorum tatil yerlerinde felan rent a carcılarda felan geneli bu modelden var örneğin moto aslanko bu adamlar piyasanın içinde olan kişiler bunlar hiç göz göre göre parçası bulunmayan yada pahalı motor seçmezler veya dandik rent te dayanıyorsa bana daha da bi uzun süre dayanır gibi geliyo çok extrem bi sürüşümde yok

Motosikleti
    KAWASAKİ KLX650
    merhaba kawasaki sahibi olarak söylemek isterim ki kawasaki marka olarak çok iyidir hatta japon markalarının en iyisi diyebilirim. klr 250 güzel bir motor yalnız genelde rent a car larda kullanıldığı için temizini bulmak çok zor en güzeli iyi anlayan bi tamirciye gösterip öyle almak.

Motosikleti
    buell 1125R
    parça sıkıntısı çekiyo musun veya motorla ilğili bi sorunun oldugunda karşın da kawasaki nin sorumlu kişisini bulabiliyor musun. bide bu makine ne kadar yakar ki fikrin var mı?

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    kawasakinin distürübitörünü hiç iyi anlmıyolar...

Motosikleti
    KAWASAKİ KLX650
    Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parça sıkıntısı çekiyo musun veya motorla ilğili bi sorunun oldugunda karşın da kawasaki nin sorumlu kişisini bulabiliyor musun. bide bu makine ne kadar yakar ki fikrin var mı?
    şöyle söyleyim sana açıkçası parça sorunu türkiyedeki birçok marka için geçerlidir. Ama yurtdışından temin edilebiliyor. ben 10 yıldan fazla zamandır japon motorlarına biniyorum. Kawasaki motorlar kullanıcı hatası olmadan kolay kolay parça eskitmez.Çünkü çok sağlam ve kaliteli malzemelerden üretmişler. Ama çin malı bi motor için bunu söylemek mümkün değil ne yazıkki. Dediğim gibi temiz bir motor alman lazım. Acele etme sakın ince eleyip sık doku çünkü motorun sağlamlığı kadar kimlerin bu motoru nasıl kullandığı çok önemli.
    Yakıt konusuna gelince bir onuda şöyle ifade ediyim bir japon motoru yaktığı yakıtım hakkını fazlasıyla verir. benim motor klx 650 cc kilometre de ortalama (şehir içi kullanımda litre fiyatı 2.95 ytl) 150-160 ykr civarı yakıyor. (tabi bu kullanıcıya göre de değişir.)

Motosikleti
    buell 1125R
    finansal sıkıntımı atlatıp tamircimle beraber bakalım bakmaya izmire gideceğim. yakıt konusundada 120-130 bin yakması normal o zaman bilği için teşekkürler.

delsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250 cc tek silindir bir motordan bekledigin herseyi verir sana. adamlar guzel motor yapiyor bence. arazide cok memnun kalirsin ama uzun yol icin dusunuyorsan 650 cc ve uzeri daha guzel olur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler