Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

vites/debriyaj sorunu (keeway cruiser 250)

Motovento
    REKLAM ALANI

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    eywllh abi bende şimdi öyle düşünüyorum yazdım yardım için ama pek bi tatmin edici cevap gelmedi hani şurda falan yerde bi usta var şukadara yapar veya şöyle yapalır vs gibi başlığa en çok yorumu ben yaptım birde listeyi okuduysan bakıp kontrol ediceği baya bişey var hepsiyle birlikte 350 dedi bana söylediği fiyatta dedi 2 litre yağ 30 lira dedi 40 lık sentetik yağ dedi motor içinmiş sonra balata opersyonu için 60 lira dedi onun haricindeki şeyler egzozu delme vs herşey toplam işçilikle 350 dedi banada çok geldi ama bilmiyorum bakalım ne olucak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbuyukkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı MFM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eywllh abi bende şimdi öyle düşünüyorum yazdım yardım için ama pek bi tatmin edici cevap gelmedi hani şurda falan yerde bi usta var şukadara yapar veya şöyle yapalır vs gibi başlığa en çok yorumu ben yaptım birde listeyi okuduysan bakıp kontrol ediceği baya bişey var hepsiyle birlikte 350 dedi bana söylediği fiyatta dedi 2 litre yağ 30 lira dedi 40 lık sentetik yağ dedi motor içinmiş sonra balata opersyonu için 60 lira dedi onun haricindeki şeyler egzozu delme vs herşey toplam işçilikle 350 dedi banada çok geldi ama bilmiyorum bakalım ne olucak

Bende sızden bır yardım isteyecceğim.
    Artıc act ATV hakkında
    bilgi verırmısınız.
    Servislerı yedek parca durumu v.s
    Tavsıye edermısınız.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    dostum istanbuldasın gel bi benim ustaya göster özelden mesaj at numaranı ariyim ben seni..Bence bu kadar şeye gerek yok..
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Lahavlevelakuvveteee.. yahu bu motoru uzaylı acemiler mi kullanmış ki bu kadar erken debriyajı şanzumana karışmış? İçine yağdan sonra sirke mi ilave etmişler; rus salatası misali...

Şakayı bırakalım: Ben keewayın SS modelinin ön far duyunu arıyorum. Var mı yerini bilen?
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

1000 km de debriyaj balatası sorunu çok saçma ya.. Bence debriyaj ayarı yapılsın once.. 1 cm bosluk kalsın manette, ve kavrama noktası için sonuna kadar basmak gerekmesin.. 2 cm pay olsun.. ve manet kısmından şırınga ile debriyaj teline aşağıdan cıkana kadar 10/40 lık motor yagı iyi gelir.. aynı sorun bendede vardı.. 15 dk bosa almaya kasıyodum zamanında ama şimdi pamuk gibi

canım motor bilmeyenlerin elinde ne hale geliyor/gelmiş...adamgibi usta olsalar güzelbir ayar..tamamdır 10binkm dertsiz götürür...ama usta nerdeee.....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler