Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150cc scooter çift kaliper fren

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbx 750
    arkadaşlar bende 150cc scooter var üstünde çift kaliperli fren var hepsinde tek kaliper var ben bunun balatasını nereden bulurum

bide arkadaşlar balatalar diski sıkıyo çok değil ama elimle zor döndürüyorum tekeri bunun bi ayarı varmı önfren için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 151 rs
    konuyu canlandırarak soruyorumm....... ( BENİM SCOOTER ARKA FREN DİSK ONUNDA ARKA FREN SIKIYOR ONU ACABİLİRMİYİZ? ..) birde o fren pompasını tutan 2 adet demirin oldu yerde lastikler var onlardan birisi yırtılmıs değişilirmi bi zararı varmı ? yenisimi lazım ? simdiden tesekrler..

Motosikleti
    Kastino 50
    Hocam frenler kampana olsa belki yardım edebilirdim fakat disk fren hakında hicbir bilgimyok Tamirci yada servise gidip baktırın bence

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı muslumoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende 150cc scooter var üstünde çift kaliperli fren var hepsinde tek kaliper var ben bunun balatasını nereden bulurum

bide arkadaşlar balatalar diski sıkıyo çok değil ama elimle zor döndürüyorum tekeri bunun bi ayarı varmı önfren için
    eğer çok sıkıysa fren kaliperini söküp balataları çıkarın ve orda balatalardan birini ittiren 2 tane piston olucak bi alet var her iki taraftanda destek yapıp onu bastırıyor pense gibi onunla hafif bastırıp yani geriye doğru gelmesini sağlayıp diskin balatalar arasında rahat bir şekilde sıkmadan dönmesi sağlanıyor yapabilirsen dene

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer çok sıkıysa fren kaliperini söküp balataları çıkarın ve orda balatalardan birini ittiren 2 tane piston olucak bi alet var her iki taraftanda destek yapıp onu bastırıyor pense gibi onunla hafif bastırıp yani geriye doğru gelmesini sağlayıp diskin balatalar arasında rahat bir şekilde sıkmadan dönmesi sağlanıyor yapabilirsen dene
    teşekkür ettim abicim ins yarın sabahyaparım..

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı muslumoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sen nerde ikamet ediyosun bi onu desen önce
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)