Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Akü alacağım sulu mu suzuz mu hangi marka?

Motovento
    REKLAM ALANI
    HIZLICAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E
    YBR 125 ime akü alacağım arkadaşlar
    Ama sulu mu yoksa susuz mu almam gerekiyor hangisi uzun ömürlü kullanışlı bilemiyorum ayrıca hangi markayı önerirsiniz? Mutlu akünün motor için olanı var mı acaba bildiğim tek marka bu yardımlarınız iç in teşekürler.
    "MOTORCU OLMAK BİR AYRICALIK OLACAK"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Baltassar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 250
    Bi 6 ay kadar önce ben cok aramıstım mutlu akünün motosiklet modelini ama bulamadım sanırım uretmiyorlar
    sulu alırsan bakımı olur surekli olmasada ne bileyim ayda bir filan elektrolit seviyelerini kontrol etmen gerekir
    benim fikrim bakımsız olanlardan ( kuru yada jel ) aku alman
    zaten omurlu yani sarf malzemeler suluda alsan kuruda 2 yıl kadar çalışırsa elhamdurillah demek lazım
    Imza mi?? Nereye Atayım

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mutlu Akü, golden marka akü satıyor motorlar için. Eğer Ankara'da bulabilirsen Bauhaus'ta Bosch marka motosiklet aküleri var sulu. Fiyatı da 40 Tl. Ben alalı 1 yıldan fazla oldu gayet memnunum.

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Yuasa iyi akü diye biliyorum

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Akünün karalı Yuasa dır 3 yıldır kullanıyorum mükemmel bir akü ömrü diğer aküler gibi değil benim aldığım akünün ömrü 5 yıl pahalı ama değer srun yaşamak istemeyenler için mükemmel seçim.Japon malıdır.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

wildhorse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Biraz paraya kıyarsan yuasa akü al ama fazla masraf etmiyim diyosan en uygunu dalyan_ kardeşimizin dediği gibi bauhaus da bosch akü. Aküyü bauhaus dan aldıktan sonra içinden çıkan broşürde adı geçen yetkili servise götürüyosun suyunu tamamlayıp şarj ettikten sonra ( yaklaşık 1 gün ) aküyü takabilirsin . Yetkili servis yakınlarında var mı diye bir kontrol et sonra al derim.

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Arkadaşlar size tavsiyem almışken iyisini alın 4 sezonda 3 akü değiştirdim canımdan bezdim. Bidaha tövbe ucuz akü almam.

Dikkat:kuru denen akülerin içi sulu tip.Gizli kapaklı.Ve fiyat durumu ele veriyor.satıcının hilesine kanmayın.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piranha dört adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkat:kuru denen akülerin içi sulu tip.Gizli kapaklı.Ve fiyat durumu ele veriyor.satıcının hilesine kanmayın.
    Zaten kuru akülere 1 seferliğine su koyulur..
    Satıcı hilesi v.s. yok bu durumda biraz mantıklı dusunmek yeterdi aslında bunu çözmeye
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    bosch tan başkasını tanımam
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten kuru akülere 1 seferliğine su koyulur..
    Satıcı hilesi v.s. yok bu durumda biraz mantıklı dusunmek yeterdi aslında bunu çözmeye
    Mantık mı one

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    marka olarak Alman malı boschu öneririm.Sulu mu kuru mu sorusunada.Ben tercihimi suludan yana kullandım.Üstüne saf su ekleyip tekrar şarj edildiğinde akü tekrar eski gücüne kavuşuyor ve ömrü daha uzun oluyor....
    mehmetenis bunu beğendi.
    motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...
    http://www.allstategarage.com

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende sulu akü aldım 60 liraya, başka tamirci eski akü satmışlar sana dedi, kuru akü yeniymiş herhalde.
    öncekide suluydu doldur suyunu tıkır tıkır çalışıyo. birkeresinde akü bitmişti doldurdum suyunu tıkır tıkır çalıştı.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

HIZLICAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E
    Dışkapı Baydarda Boshc'un aküsü 60 lira dedi
    Abdulkadir Özcan'ı aradım 12 volt 5 amper var mı diye golden marka var dedi fiyatı da 36 lira ama kdv içindemi dışında mı bilmiyorum. Sulu Akü galiba oradan alacağım
    "MOTORCU OLMAK BİR AYRICALIK OLACAK"

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    Metroda 12v 7 amp aküler 24 tl haberiniz olsun. Ben dün aldım çitf silindirli 250 motor var bende daha ilk çalıştırmada motor aldı. Yani gücü banagöre yeterli geldi . Ups aküsü ama olsun aynı görevi görür diyorlar

Aldığım akü bunun aynısı

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı TOP SPEED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akünün karalı Yuasa dır 3 yıldır kullanıyorum mükemmel bir akü ömrü diğer aküler gibi değil benim aldığım akünün ömrü 5 yıl pahalı ama değer srun yaşamak istemeyenler için mükemmel seçim.Japon malıdır.
    Benim bildiğim Yuasa ingiliz malı. 2 tane 40 amperlik jel yuasa aküyü 3 yıldır teknemde kullanıyorum. Ekimde şarj ediyorum, mayıs'a kadar 7 ay dokunmuyorum yine tek marşta çalışıyor. Gerçekten de yuasa mükemmel akü.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:04 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:02 AM ----------

Alıntı teccol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metroda 12v 7 amp aküler 24 tl haberiniz olsun. Ben dün aldım çitf silindirli 250 motor var bende daha ilk çalıştırmada motor aldı. Yani gücü banagöre yeterli geldi . Ups aküsü ama olsun aynı görevi görür diyorlar

Aldığım akü bunun aynısı

Bunlar ups veya ışıldak aküsü. marş motoru gibi anlık yüklenmelere uygun değildir. Motorda kullanırsan ömrü çok çok kısa olur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:06 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:04 AM ----------

Alıntı GÖKTAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mantık mı one
    Kuru akülere su konulmaz. Su konulan ama bakım gerektirmeyen aküler kapalı sulu aküdür. Suludur ama su ilave edemezsin

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Al benim gibi Yuasa aküyü 3 yıldır kullanıyorum tek marşta ok.Ömrü 5 yıl ucuz akü alıpta başına iş çıkarma fiyatı 100 lira ile 250 lira arası değişir.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

okayyorukcuoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as t1
    benim akü çinmalı markası neydi hatırlamıyorum ama 4 yılı geçti hala saat gibi çalışıyor 1 yılda akümü atılır yahu bence alırsan susuz al bakımsız akü daha iyi olur bakım derdin olmaz bozulunca zaten çalışmaz
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar.

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar ups veya ışıldak aküsü. marş motoru gibi anlık yüklenmelere uygun değildir. Motorda kullanırsan ömrü çok çok kısa olur
    deneyeceğiz artıkın.

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı HIZLICAK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dışkapı Baydarda Boshc'un aküsü 60 lira dedi
    Abdulkadir Özcan'ı aradım 12 volt 5 amper var mı diye golden marka var dedi fiyatı da 36 lira ama kdv içindemi dışında mı bilmiyorum. Sulu Akü galiba oradan alacağım
    Golden akü iyidir o da Mutlu'nun motosiklet aküsü. Hayırlısı olsun

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler