Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım Lütfen?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık tabana kuvvet :)
    Arkadaşlar son 1 gündür motosikletimin ana motor gövdesindeki sesi hiç beğenmiyorum hayra alamet sesler değil.Sanki metallerin birbirine sürterek çınlama sesi geliyor.Aslında sübap ayarlarım önceden biraz bozuktu.İyice gevşemiş olabilir mi?Motorun içindeki yağ Shell in 15w50 olan sentetik yağı o yağda içinde son 1200 kmdir var.Acaba yağdanmı yapıyor.İçindeki yağın artık ömrümü bitti acaba?Yoksa daha vahim bir durum mu var?Motor yağ eksiltmemiş yağı tam.Çekişten düşme gibi bir sorun yok.Ne fazla ne az yakıyor.Sizce bu sesin kaynağı ne olabilir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    egzostlardan geliyo olabilir o ses bi kontrol ettir istersen.aynı problem bendede oldu ses gövdeden geliyo sanıyodum ama dikkatli dinleyince egzostlardan geldiğini anladım.egzostun içindeki boru da catmala oluyo ondan böle bi ses geliyo.regallerde böle bi sıkıntı oluyomus biraz kronik anlıcağın.tabi benimkisi tahmin bi kontrol ettir sen yinede
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler