Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motor blogu komple degişimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı cagri_5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm böyle bir proje düşünüyorsan pert veya sıfır toplattığın motor bloğunu çatıya bindirmelisin biniş yerleri falan hazır olmalı sonra motorun üstündeki markayı macun zımpara boya sildir üstüne jawa yazdır motor bloğundaki numaraları sildir. tanıdığın falan warsa sanayide tornacı vs numaraları ruhsattakine göre çaktır muayneden falan motoru geçirirken markası üstünde jawa yazıcak numaralar kontrol edilirken motor bloğuna baktıkları zaman ruhsattakinin aynısı yazıyor olacak böylece sorun kalmayacak kolay gelsin güzel proje
    bu bildiğin hile oluyor kesinlikle yasal değil. Millet boşuna mı şahinlere doğanlara tüp takarken bile plan proje çizdirdi zamanında? belki de hala .o senin verdiğin fikir olabilse idi ortalık çalıntı motor kaynardı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Yanlız unuttuğun birşey var 250 cc 2 zamanlı motor o cusseyı çeker ama 250cc 4 zamanlı motor o cusse karşısında aynı performansı vermez ve de çabuk yıpranır en az 500 cc 4 zamanlı dusunmelısın
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    eğer çinli motoru takacaksan zaten uğraşmana değmez komle gidip 2. el bi çinli al derim astarı yüzünden pahalıya çıkar çıkmasada uğraşatığına değmez
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

poyraz06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BULURSAK UYGUN BİŞEY ALACAZ
    bende 125cc lik chopera 301 lik 2 zamanlı bir mz motoru taktıra bilirmiyim diye düşünüyordum sonuç ne oldu acaba
    ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR ODA BUGÜNDÜR

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler