Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Virago 535 için projeler ve paylaşım konusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    XV535s Oldskool Bobber Project,Arabası:JDM stp CRX
    GÜNCEL NOT: KONUNUN SONRAKİ SAYFALARINDA YAPTIGIM DEGISIKLIKLERI RESIMLERI ILE ANLATIYORUM EĞER VIRAGO VE OLDSKOOL MERAKLISI İSENİZ TÜM SAYFALARI YAVAŞ YAVAŞ OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM HER SAYFADA BİLGİ VAR BOŞ LAF VE ZAMAN KAYBINA YER YOK...

17 binde...
    7 yıl kapalı garajda üstünde bir karış tozla yatmış bir motosiklet...
    En az bulunan renk seçeneklerinden birisi olan kırmızı - krem renk...
    Givi sissy bar...
    Vs... ( bu vs'yi listeyi kalabalık göstermek için yazdım başka bir şeyi yok aslında )

Ama Türkiyedeki Viragolara oranla daha fazla işçilik ve uğraş göreceksiniz motorumda zamanla

Belki beni daha onceden hatırlayanınız vardır 1.5 yıldır aradıgı ortasiklet Cruiser a sonunda kavuşan bir tasarım öğrencisiyim, kıl bir adam olmasaydım cok onceden almıstım ama kılım

Aldıgım cruiser dan oldskool bir bobber yapacaktım ama bir vidasına dokunasım gelmiyor bu aletin, zamanla elim çözülürse orjınallıgını bozmadan Amerika kaynaklı çalışmaya başlarım bir kaç ay içinde...

Ankara da İskitlerdeyim motor hakkında bilgi isteyenler, gormek ısteyenler, yardım ısteyenler, viragosu olupta bu motorlar hakkında fikri olan biri var mı diyenler... beklerim.

Size idareten bi kaç foto koyuyorum sonraki sayfalarda bol bol göreceksiniz zaten...

http://img44.imageshack.us/i/neeee.jpg/

http://img200.imageshack.us/i/redvirago.jpg/

http://img7.imageshack.us/i/redvirago1.jpg/

http://img189.imageshack.us/i/breake...rnsvirago.jpg/

Ne kadara aldın konusuna gırmeyelım motora odaklanalım paraya değil
    Saygılar, sevgıler hepınıze...

(Konu da içeriğine göre daha anlamlı bir yere taşındı modaratör Görkem'e teşekkürler...)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR 125
    Güzelmiş, iyi günlerde kullan.
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    çok teşekkürler

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    hayırlı olsun taş gibi alettir walla
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    teşekkürler sınıfındaki cruiserlar arasında en çok rüyalarıma giren buydu, shadow vt600, virago 535 ... ıkısı arasında surundum cok uzun bır muddet, en temız en az km lısını hangı modelde bulduysam ona yoneldım bende...

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    torunlarına kalır valla o derece bir motor.Geçen senelerde 268000 km de satılık bir 535 görmüştüm.Bilmiyorum belki hala duruyordur.Ayakta alkışlanır ancak.İyi günlerde kullanırsın inş.
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

kazasız belasız..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    torunlarına kalır valla o derece bir motor.Geçen senelerde 268000 km de satılık bir 535 görmüştüm.Bilmiyorum belki hala duruyordur.Ayakta alkışlanır ancak.İyi günlerde kullanırsın inş.
    yamaha ve honda nın cogu motoru aslında ıyı bakıldıgında boyle uzun zaman kullanıcısını uzmuyor 91 model fabrıkasyon honda crx ım de var daha 1 vıdasını degıstırmedım rutın bakımları dısında... 535 ın V motor goruntusunu baska ust sınıf motorlarda da bulmak guc oluyor o yuzden tercıhımı bırazda bu yuzden vırago ya kaydırmıstım bu motorda onemlı olan ustunde sırıtmamak ona gore cusse hesabı yapmak gerek onun dısında bı on lastık degısıcem yag flıtrem degısıcek arka teker sıfır on tampona hafıf bı rotus yapıcam boyle oyalanacak uc bes seyı var...

@saol CBA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bu arada hiç bu siteden ankaralı viragocu yok mu yav?

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    hayırlı olsun
    nice kazasız belasız km'ler
    20

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Hayırlı olsun.
    Bende Virago 250leri çok seviyorum.Motoru virago 250de öğrenmiştim keşke temizini bulsam veya eski modelle uğraşacak kadar sabrım ve bilgim olsa.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Hayırlı olsun Güle güle kullan.İlk motorum seninkinin 250 si idi.Çok çaba sarfetmeme rağmen kıramamıştım .

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Hayırlı uğurlu olsun. Bende GV250'mi almadan önce çok bakmıştım Virago 250'ye. Senin makine çok sağlam ve temiz görünüyor.
    Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
    ..::.. GO ..::..

serdar.0405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    hayırlı olsun....
    Devler gibi eserler bırakmak için, karıncalar gibi çalışmak lazım.

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Hey maşallah ne güzel duruyor. Güle güle Kullan
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    hayırlı olsun bende de virago 250 var.motorum 61 binde kıramama durumunu yaşadım. marmariste oturyorum doğru düzgündurmadan 750 km yol aldım tekirdağ kumbağa a geldim.pazar sabahı geri dönücem. sorun yok yolun zevkine vardım. şimdi vt 600 shadow almak istiyorum. 535 in yakıtı nedir 100 km de 250 liği100 km de2'5 3 litre arası yakıyor.93 kilo ve 1,80 boyundayım anlıycağın küçük kaldı motorum altımda.şimdi bunu da göze alarak 535 mi alsak vt 600 mü alsak.maddi yapım bu kadara elverior
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Şuna bak ya 7 yıl garajt ayatmış dıosun abi en az 2001-2002 mdl genede 2009 gibi gorunuo çok super bnce güle güle kullan kazasız belasız bin hayıırlı olsun abicim ama cidden guzel motor

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    çok temiz ve cillop gibi duruyor,hayırlı olsun güle güle kazasız keyifle kullanman dileğiyle

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    allah kaza bela göstermesin... hayırlı olsun.................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    hayırlısı olsun güle güle kullan...

Bunlarda motorunun resimleri...

Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler