Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
32. sayfa BirinciBirinci ... 22303132

Yamaha Virago 535 için projeler ve paylaşım konusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozanpinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS850G 1979
    Yaşasın V motor çakma çinliler. Dudullu Altay Motor'da 10 liraya aranan fren teli bulundu.
    Be aware and beware of the Dark

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Fiyat filan anlamam, tartışmanızı da bilmem, benim başka bir şey canım sıktı. Oda koyduğunuz servis fişi ile ilgili koyduğunuz resimde VİRAGO 250 SUZUKİ yazıyor. Bence formu dolduran arkadaşa marka model eğitimi verin.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Merhaba arkadaşlar,
    Benim 1997 model Virago 535 motorum var. 2007 yılında satın aldım. Alırken sadece motorun sesine ve görüntüsünde bir kusur olup olmadığına baktım. Sonrası pek de iyi gelişmedi. Karbüratörden motora hava aktaran kauçuk boğazlarda çatlak vardı. Bu da motorun çabucak ısınıp, devrinin artmasına sebep oluyordu. Bunlar zaten kauçuk olduğu için sorunlu parçalarmış. Zamanla sertleşip çatlıyorlar. Bunları Beldeyama'dan sipariş ettirdim. Böylece öğrenmiş oldum ki parçaları bulunmuyor. Tam 40 gün sürdü. 40 gün sonunda da iki parça yerine yanlışlıkla bir tane sipariş ettiklerini söyleyip özür dilediler. Sonraki parça için de 40 gün. Yaz bitti bu arada. Sonra kontak anahtarının girdiği yerde bozulma oldu. Anahtarı çevirdiğim halde araca elektrik gelmiyordu. Bunu da değiştirdik. Bu parçayı beklemedim. Çünkü dediklerine göre Yünanistan'dan getirtildi. Böyle de bir geyik var Neyse tamirciye güvenerek bu parçayı da değiştirdik. Bilmiyorum sorun ondan mıydı değil miydi. Sonra yağ akıtmaya başladı. Artık ne oldu bilemiyorum. Şu seneye kadar 3-4 usta gördü hala akıtıyor malesef. En son kilometre saati bozuldu. Kablosundan dediler. Kablo getirtip denedik. Değilmiş Sonra kabloyla tekerlek arasındaki parça dediler. Bunun için de 1,5 ay ve 150 tl istediler. Bu arada debriyaj sorunları da vardı. Vites atarken bazen diş sesleri geliyordu. Bu sonun da aynen devam ediyor. Bu sorunları ucuz ve çabuk çözebileceğinize inandığınız "artık benim hepsinden bıktığım" bir motor ustanız varsa tasiyelerinize açığım. Artık yapılırken başında durmayı düşünüyorum. Hepinize iyi günler.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Parçaları boats.net ten 4 te 1 fiyatına alıp sağlam bir usta bulacaksın veya elin anahtar tutyorsa kendin yapacaksın. Benim manifoltlarda dışarıda çatlak görünüyordu, boats.net ten 40 $ a çiftini aldım burada 400 çektiler bide ne zaman geleceği belli değil, oturdum 4 saatte olsa uğraşıp yaptım bu arada manifoldların sadece dışı çatlamış içi pırıl pırıldı neyse vaktinden önce değiştirmiş olduk
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Sağol kardeşim. Sitenin bana çok faydası olacak. Manifold hava boğazları için benden çok istemediler. Ben tekini o fiyata aldım. Gerçi değiştirirken de ücret alıyorlar doğal olarak.

Bende arıyorum 1 aydır bulamadım senin gibi bekleyeceğim demekki
    Korkaklıkta ar,ilerlemekte şeref var...
    S.a.v

Sonunda aldım aynı renk inşallah en kısa zamanda kazasız belesız bineriz şuan yolda geliyor
    Korkaklıkta ar,ilerlemekte şeref var...
    S.a.v

austinphile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS 650 Dragstar - Custom
    Herkese merhaba acil olarak Yamaha Virago 535 karbüratör diyaframı üzerinde bulunan lastik contadan arıyorum. Türkiye'de bu parçayı temin edebileceğim yer var mı? Acil lazım şimdiden teşekkürler.
    Ürün bu: http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-2PCS-C...ht_8631wt_1270

Amerika'dan uzun sürede gelir diye Türkiye'de arıyorum.
    Austinphile

delilahana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO 535
    ARKADASLAR MOTORUN HAVA FİLİTRESİ NEREDE ACABA TEMİZLEMEK İSTİYORUM RESİM VEYA Bİ PAYLAŞIM VARMI ACABA

Merhabalar bende 97 model siyah bir 535 ile aranizdayim. Gercekten çok keyifli bir motor ufak ufak degisikliklere başladım ilk aldigimdaki halini ve değişen halinin fotograflarını koyup sizlerden yorum almayı çok isterim.

Yalnız 1-2 sorum olacak.

1-) bu cihazın çilesi nerede
    2-) rolanti ayarını nereden yapıyoruz ?
    3-) yan taraflarindaki krom kapaklar ne ise yarıyor, çıkartır isem altından ne çıkar ve bu parçalar taşınabilir mı başka bir yere ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

konu hortlatmak üzere adım atıyorum herkese selamlar saygılar
    chopper sevdamız gitgide büyüyor ve artık kavuşmalıyız aklımda xv 535 var ve sıfır çinli mi en az 200 bini geçmiş ama hala km si 50 binde olan japon mu almak daha mantıklı ? virago sahipleri yardımcı olursa çok faydalı olucaktır şimdiden çok teşekkürler saygılar

Merhaba dostum. Ben 1.5 sene kadar ledow kullandım 3000 km'deydi 3.250 tl'ye almıştım. Keyid aldım mı ? Evet aldım fakat 3.250 TL'lik bir keyif aldım. Motorum kozmetik olarak çok temizdi ama sürekli arıza ve bir sorun çıkıyordu Ayrıca 250 cc'lik Çinli bir makine de emin ol o ''RUHU'' hissedemiyorsun. Sonra 1995 model Suzuki VS600 Intruder aldım. İki aydır kullanıyorum. Böyle bir şey olamaz o kadar fark ediyor ki... Ben aynı zamanda bir motor kulubunun üyesiyim. Toplu veya uzun sürüşlerde özellikle 250cc'lik bir makinenin sıkıntısını çok yaşarsın. Benim sana diyeceğim eğer ''MOTORUN CİĞERİ'' sağlam ise hiç yaşına, km'sine , kozmetiğine bakma Virago'yu al derim tabi uygun fiyata bulduysan...

REKLAM ALANI
32. sayfa BirinciBirinci ... 22303132

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler