Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Virago 535 için projeler ve paylaşım konusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    XV535s Oldskool Bobber Project,Arabası:JDM stp CRX
    Bu siteyide biliyorum abi ama dıkkat edersen virago 500-535 modifikasyonları dıger hacımlerıne gore en az seviyede, burdakı guzel 535 lerı bılıyorum ozellıkle ındian cakması gri 535 ı begenıyorum ama yıne de cok alternatıfımız yok dıgerlerı kadar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:44 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:35 AM ----------

Arkada neyseki 150 lık teker var bu amortısor ısı cok canımı sıkıyor, motoru park edıp ındıgımde motorun cırkın oldugunu goruyorum... arka teker camurluk ılıskısı, koltuklar, gidon yüksekte...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hayırlı olsun..Güle güle binin işallah...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Yamaha Virago XV535
    Dogru soyluyorsun Barış, 750 ve 1000 lerde çok var kesme/biçme operasyonu. 535 lere kız motosikleti muamelesi yapıyor herifler. ABD işte, her şeyin büyüğü makbul...

Tahmin ettiğin gibi çantada motoru çizecek bir şey yok. Diğer tahminin de doğru, arka çamurlukla işi olmaz. Feyizoğlunda buna benzer çantalar 100-110 avro civarında. Ben benimkini yerel bir dükkan/tamirciden aldım. Geçen seneden beri duruyordu. Yanında eşime de bir yarım kask aldım, sağolsun güzel bir indirim yaptı. Pahalı bir şey neticede ama onun sayesinde motoru daha çok kullanabilir, heryere gidebilir oldum. Aleti haftasonu gezmek için değil her gün kullanmak için aldığımdan çok işime yaradı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul maalesef Motoru satmam eşimde ok seviyor balayına da beraber çıkacağız motorla
    Balayında Ankaradan gecmek gıbı gereksız bır hareket yaparsanız beklerım
    ebay ile aramızı ıyı tutmalıyız tum aksesuarları oradan satın almak en mantıklısı daha once de yazdıgım gıbı benım parcacıcılık ısını yuruttugum ortagım san fransisco da car design okuyan bır eleman su an tr de tatılde... gerı dondugunde abd ye ben de getırtecegım epey bır seyler, su an ınternet bankacılıgı olan bır arkadasım olmadıgı ıcın tr dekı sıtelerden bıle kucucuk seylerı alamıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:39 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:38 PM ----------

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun..Güle güle binin işallah...
    Çok teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:39 PM ----------

Alıntı innocentbystander adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dogru soyluyorsun Barış, 750 ve 1000 lerde çok var kesme/biçme operasyonu. 535 lere kız motosikleti muamelesi yapıyor herifler. ABD işte, her şeyin büyüğü makbul...

Tahmin ettiğin gibi çantada motoru çizecek bir şey yok. Diğer tahminin de doğru, arka çamurlukla işi olmaz. Feyizoğlunda buna benzer çantalar 100-110 avro civarında. Ben benimkini yerel bir dükkan/tamirciden aldım. Geçen seneden beri duruyordu. Yanında eşime de bir yarım kask aldım, sağolsun güzel bir indirim yaptı. Pahalı bir şey neticede ama onun sayesinde motoru daha çok kullanabilir, heryere gidebilir oldum. Aleti haftasonu gezmek için değil her gün kullanmak için aldığımdan çok işime yaradı.
    Virago 535 için ne yaparsak yapalım biraz daha cesaretli olmamız gerek bu yuzden cunku genel de denenmemıs olanları denıyoruz gıbı oluyor bu motor konu olunca...

Bu kadar kendini ispatlamış yıllarca üretilmiş bir motorun uzerıne cok ugrasılmaması ılgınc cıdden...

Eğer arka camurluga yakıt tankındakı metalden ekleyebılırsem tam arka koltugun bıttıgı yerden bunu yapıstırabılırım, cantanın mıknatıslarının yerlerını belırleyıp motorda temas eden yerlere gore ayarlarım onu, arka yolcu koltugunun ıcıne, camurlugun ıcıne boydan boya ve stobun nıkelajının ıcıne tadılat yapılıp "gızlı bır canta tasıma aparatı" yapmıs olurum, bu cantalardan alacak kadar param oldugunda bır tane satın alırım olmazsa en kotu yakıt tankının ustunde kullanırım gerektıgınde zaten...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:47 PM ----------

bu arada keeway landcruiser ın jant olculerını buldum

Ön lastik 110/90 - 16
    Arka lastik 130/90 - 16

eger arka jant kurtarıyorsa takacagım ılerıde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:04 PM ----------

kymco venox un jant olculerıde soyleymıs

Tekerlek Ölçüsü Ön 120 / 80 - 17
    Tekerlek Ölçüsü Arka 150 / 80 - 15

yanı venox un arka jantı da dırek uyuyorsa suankı halımle onu secmek daha mantıklı cunku lastık masrafım olmaz, ama landcruiser ın jantı daha hos gıbı...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:12 PM ----------

venox

landcruiser

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:23 PM ----------

bana landcruiser ın ki daha guzel gelıyor, arkacamurluguda tekere yapıstırıp, önede 21 lik tel jantı takınca neler olur sormayın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Landcruiser ın arka fren sıstemı disk oldugundan basıma ıs acabılır belkı bu olay...

sımdı sıze vırago ıle venox un arka jantlarını yan yana koyacagım
    daha basıt bır kac ayarlama ıle takılabılıyor oldugunu goreceksınız...

[IMG][/IMG]

yani en azından resımlerden kıyasladıgımız zaman dırek al tak gibi...
    hafta ıcı gıdıp usta ıle konusacagım ankara da nerde bulacaksam venox jantını artık...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bu arada viragoların stop lambaları tam bir çirkinlik abidesi, imkan varsa cayır cayır yakılmalı!

cok guzel stoplar buldum ortak bı gıtse abd de cozucez bu sorunuda...
    arka camurlugu duru bır sekılde ortaya koyabılmek ıcın stobu ve plakalıgıda motorun şaftının yanına almayı dusunuyorum fakat arka camurlukta plakalıgın ve stobun delıklerı kalacak bu yuzden endıselıyım...

bu arada "yok ben viragomu kendi imkanlarımla bobber yapıcam" dıyorsanız alnınızından opuyorum dıger turlu bu motoru bobber yapabılmek ıcın bu motora ozel olan arka amortısor ve yaylar 580 dolar! yaşasın sefil hayat

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:19 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:59 AM ----------

konuyu modaratorlerden bırıne mesaj attım baslıgını degıstırebılmelerı ve her hangı bır yere sabıtleme sansı var mı dıye.. boylece daha fazla kısıye fıkır verebılır uygulamalarımızı paylasabılırız

suan baslıgına bakarak muamele yaparsak ıyıkı dogdun partisi kıvamında bır konu çünkü
    "virago 535 ime merhaba" bu ne ya

Motosikleti
    Yamaha Virago XV535
    Alıntı BreakerRuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suan baslıgına bakarak muamele yaparsak ıyıkı dogdun partisi kıvamında bır konu çünkü
    "virago 535 ime merhaba" bu ne ya
    Abi moderatöre rica etseydin de konuyu sitedeki Yamaha Virago XV 535 hakkında başlığına taşısaydı. O başlık öyle öksüz duruyor yazık

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Şöyle yaptık, Görkem ile konuştum konuyu cruiser bölümüne taşıyıp isminde biraz değişiklik yapacak sağolsun...

Taşınıyoruz millet moto sohbet bölümünden haberiniz olsun, sonra nerde bu konu demeyin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bugun ustayla konustum tahmın ettıgım seylerı soyledı tadılatsız otururmus, ama bıraz daha arastırma yapmam lazım kesın emın olmak için kampana baglantılarına falan bakıyorum fıyat araştırması yapmaya basladım bugun yarın yazarım bu ısın ortalama maliyetini...

mirty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kle 500
    Alıntı BreakerRuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada viragoların stop lambaları tam bir çirkinlik abidesi, imkan varsa cayır cayır yakılmalı!

cok guzel stoplar buldum ortak bı gıtse abd de cozucez bu sorunuda...
    arka camurlugu duru bır sekılde ortaya koyabılmek ıcın stobu ve plakalıgıda motorun şaftının yanına almayı dusunuyorum fakat arka camurlukta plakalıgın ve stobun delıklerı kalacak bu yuzden endıselıyım...

bu arada "yok ben viragomu kendi imkanlarımla bobber yapıcam" dıyorsanız alnınızından opuyorum dıger turlu bu motoru bobber yapabılmek ıcın bu motora ozel olan arka amortısor ve yaylar 580 dolar! yaşasın sefil hayat
    sonuna kadar katılıyorum ben kendi motorumun stop lambasını değiştirdim biraz tesadüf oldu ama resmini bulabilirsem yollarım en kısa zamanda
    virago 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    oley gecenın 2 bucugunda vıragocu yakaladım kaybolma

stobun resmını merakla beklıyorum
    Sevgiler

Motosikleti
    kle 500

daha yakından çekilen resmini bulamadım kusura bakmayın
    biraz abartı oldu benimki ama yinede çok hoşuma gidiyo
    virago 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    güle güle kullan
    Plakalık ve stop delıklerı ıcın ne yaptınız?

sızdekı benım motorumun butunlugune uymaz fakat soyle bır seyler

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eB...MEWA:IT&ih=010

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Tombs...%3A1|72%3A1171

yada bu tarz bısey dusunuyorum saftın o tarafa plakalıkla alabılecegım stop

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Harle...%3A1|72%3A1171

Motosikleti
    kle 500
    plaka zaten eskiden kalma (16 senelik )minik plakalardan ilginç şekilde muayenedende geçti dolayısıyla çerçeve yok etrafında direk somunla tutturuldu
    stop lambasının üstünde plaka yeri vardı, ayıp olcak ama stop lambasının nası tutturduklarını hiç merak etmedim incelemedim yani şimdi ne desem yalan olur ama bakıp haber veririm burdan, yanlış hatırlamıyosam yapıştırırak tutturmuşlardı gayette sağlam oldu ama bakıp tekrardan söylerim
    virago 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tamam, zahmet olmazsa bu bılgıler benım ıcın onemlı

alacagım stop arka camurluga takılacaksa eger onun iç açısının camurlugun dış açısına olan oranı çok önemli dıger turlu stobun ust veya alt kısmının acık kalma ıhtımalı mıdemı bulandırıyor araya konulan lastık malzemenın bıle ıse yaramadıgı durumlar olusabılıyor

bunun ıcın takacagım stobu satın almadan once ıc acısını ogrenıp arka camurluk uzerınde bır malzeme ıle canlandırma yapmam gerek her seyın ıstedıgım gıbı olması ıcın...

Motosikleti
    kle 500
    benim durumda şöyle olmuştu zaten, aslında bu parçayı başka bi motorcu getirtmiş amerikadan ama onun motoruna uymamış parçada öylesine duruyodu, sonra benim stop lambam kırılınca yerine bunu takalım dedik çokda güzel uydu, oyüzden haklısın açılar gerçekten çok önemli uymayabiliyor
    virago 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Crx le ugrasırken daha az risk alıyorum getırttıgım parcaların hepsının Abd de denenmıs kullanılmıs oldugunu goruyordum su ana kadar arabama aldıgım hıc bır sey elımde patlamadı ama Virago oyle degıl basıma neler gelebılecegını kestıremıyorum dıkkatlı olmazsam aldıgım tum aksesuarları arka arkaya satılıga cıkartmam gerekır

Motosikleti
    kle 500
    öyle bi durum olursa haber verirseniz iyi olur lakin parça uyumu olursa alabilirim
    virago 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ortak bir gitse ABD ye neler getiricem neler akılla zarar
    Flame Thrower Kit i aranızda duyan var mı bılmıyorum, susturucudan metrelerce alev atabilen bir sistem...

eğer bunuda satın aldıgımda montajda problem yaratırsa alırsın artık, elalemi yakmada...

Motosikleti
    kle 500
    valla çok merak ettim şimdi alevler filan diğer viragocuların önünü açıosun
    virago 250

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler