Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Dışında Çizikler-Kırıklar-Boya-Onarım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    Merhaba arkadaşlar Motorumda kırıklar ve çizikler var.Tesadüf Hasanpaşada götürdüm motorcuya sordum bana bi usta çağırdı adam geldi dediki Ben bu işi yapıyorum bana motorun dış plastiğini ufak parçalar halindede getirsen ben eskisi gibi Yaparım Çizik Kırık anlaşılmaz gibi Olmaz Falan dedi.Verdiği Fiyat Pahalı geldi biraz Lakin(150 TL).Sormam gereken şu Bu tür işleri kim yapar?Kadıköy-Göztepe Civarında tarif edebileceğiniz bi yer var mı?Kaportacılar Yaoarmı sanayide falan?
    myspace.com/pashakzlrecordz

Tıkla dinle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    150 tl normal boyanacaksa şayet.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaça olcak 50 lira falanmı...

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    yok arkadaşlar Tamamen Boyanmıcak sadece çizikler boyanıcak bide ufak kırılan yerler yerine yapıştırılıcak üzeri boyancak falan..150 TL fazla gibi geldi bana ondan bi araştırayım dedim..

Tıkla dinle

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    adam tamir edecek ve boyayacak ve eskisi gibi olma garantisi veriyor 150 iyi bence..

Birazda konuşursun 130 a falan yaptırrabilirsen iyi bence..
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bak arkadaşımda mondial mct250 var bilirsin...bunun komple boyamasına 400lira istemişlerdi...ordan yap hesabını...yani bi grenajtaki çiziği boyaması ile komple grenajı boyaması arasında işçilik olarakta pek bi fark yok aslında....

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı rapertuar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok arkadaşlar Tamamen Boyanmıcak sadece çizikler boyanıcak bide ufak kırılan yerler yerine yapıştırılıcak üzeri boyancak falan..150 TL fazla gibi geldi bana ondan bi araştırayım dedim..
    Kırılan yerler fiberle yapıştırlacak.Sadece çizikler boyanmaz o parça komple boyanır. Ama istersen bir kaç kabortacıya sor fiyat al derim.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırılan yerler fiberle yapıştırlacak.Sadece çizikler boyanmaz o parça komple boyanır. Ama istersen bir kaç kabortacıya sor fiyat al derim.
    korkut facebook ta ekle nan beni. yakacam seni.
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    Bu işi kaportacılar Yapıyor anladım..Ben 1-2 fiyat daha alayım en iyisi Ondan sonra Olmadı Bi yere yaptırıcam

Tıkla dinle

sebastian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus500'den gsr600'e terfi etmişti bws100'e düştü
    kaportacı ne yapacak, anca macun ceker. öyle doldurur boşlukları. ama kırılmış veya çatlamış yer plastik ise. tampon tamiri yapan yerler var. bunların en bilindikleri autoking'dir. buralarda kolayca tamir ettirebilirsin. ben kendin tamir et derim, uğraş biraz. çatlak yerin üzerine havya ile geç. sonra da üzerine parça erit ve bir güzel sıva. sonra zımpara yap bir güzel. motorunun rengini bilmiyorum ama, koçtaş, bauhouse gibi yerlerde her renk sprey boya var. ordan boyayı da al boya derim. bu kadar para falan harcamana gerek yok.

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rapertuar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar Motorumda kırıklar ve çizikler var.Tesadüf Hasanpaşada götürdüm motorcuya sordum bana bi usta çağırdı adam geldi dediki Ben bu işi yapıyorum bana motorun dış plastiğini ufak parçalar halindede getirsen ben eskisi gibi Yaparım Çizik Kırık anlaşılmaz gibi Olmaz Falan dedi.Verdiği Fiyat Pahalı geldi biraz Lakin(150 TL).Sormam gereken şu Bu tür işleri kim yapar?Kadıköy-Göztepe Civarında tarif edebileceğiniz bi yer var mı?Kaportacılar Yaoarmı sanayide falan?
    bence çok normal fiyat...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

kymco süper 8 alpine anfi bir adet 20 cm jbl saab boofer 2 adet jbl mit kıravite zen mp3 bas ve ses üçyüz metreden duyuluyo müzik çalarken koltukta otururken herseyı 2 görüyom el emegı goz nuru trafıkte hıc sıkıntım olmuyo acınca sesı herkes yolu acıyo honda goldvıgle bıle ses konusunda muattap olmuyom alın sıze bır pro ses sıstemı demekkı yapınca oluyo arkadaşlar ses sistemi budur bakında görünn

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı tunıng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kymco süper 8 alpine anfi bir adet 20 cm jbl saab boofer 2 adet jbl mit kıravite zen mp3 bas ve ses üçyüz metreden duyuluyo müzik çalarken koltukta otururken herseyı 2 görüyom el emegı goz nuru trafıkte hıc sıkıntım olmuyo acınca sesı herkes yolu acıyo honda goldvıgle bıle ses konusunda muattap olmuyom alın sıze bır pro ses sıstemı demekkı yapınca oluyo arkadaşlar ses sistemi budur bakında görünn
    botmusun nesin? her başlıkta aynı geyik!?!

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    botmusun nesin? her başlıkta aynı geyik!?!
    Kayış kopmuş onda
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

esp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er-5
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayış kopmuş onda
    Bence hararet yapmış abi sıcaktan Enteresan...

Amcam boya-kaporta ustası ben yap desem o bile benden daha fazla para ister muhtemelen O yüzden fiyat bana da uygun geldi, ama araştırmak iyidir yine de
    ''Sen bana bakma, ben senin baktığın yönde olurum...''

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    Alıntı sebastian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaportacı ne yapacak, anca macun ceker. öyle doldurur boşlukları. ama kırılmış veya çatlamış yer plastik ise. tampon tamiri yapan yerler var. bunların en bilindikleri autoking'dir. buralarda kolayca tamir ettirebilirsin. ben kendin tamir et derim, uğraş biraz. çatlak yerin üzerine havya ile geç. sonra da üzerine parça erit ve bir güzel sıva. sonra zımpara yap bir güzel. motorunun rengini bilmiyorum ama, koçtaş, bauhouse gibi yerlerde her renk sprey boya var. ordan boyayı da al boya derim. bu kadar para falan harcamana gerek yok.
    Ben Becerikli değilimdir Hele bu konularda Kesinlikle yapamam..Artık araştırıcam 1-2 yer dediğim gibi olmadı 150 TL de Pazarlıkla giricem...Hdi Bakalım Hayırlısı..İnsanın başına bişe geldinde bişeyleri araştırıo..İnsan Oğlu Kardeşim işte

Tıkla dinle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler