Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Düşük maliyetli sticker denemesi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Arkadaşlar mutlaka daha önce bu şekilde sticker hazırlayan olmuştur ama en azından ufak tefek marka çıkartmaları için yüksek fiyat ödemek istemeyenler olabilir diye düşündüm. Alttaki sticker setlerinin fiyatı 20-30 lira.

Ben sadece nickimin V.Rossi yazı stili ile küçük bir sticker ını düşündüm kask için photoshop programı ile önce bilgisayarda istediğim ölçüde yazıyı hazırladım.

Ardından dijital baskı alabileceğim bir yerden çıktısını aldım tabi yapışkanlı diye tabir edebileceğim sticker kağıdına. Fotolar makinadan dolayı biraz soluk yanıltmasın sizi.

A4 boyutlu bir kağıta sığdırabildiğiniz kadar yerleştiribilirsiniz çünkü fiyatlandırmayı sayfa adetine göre yapıyorlar. Şimdi gelelim bir sayfa A4 çıktısı için fiyat 2 Lira. Belki daha uygun fiyatlara da fiyatlara da yaptırabilirsiniz başka yerlerde. 20-30 lira ya göre gayet ekonomik.
    Boyaya falan zarar verebilir diyen arkdaşlar için onuda sordum bir sıkıntı olmaz dediler ama zaten belirttiğim gibi küçük boyutlar için uyguladım ve zaten kask yada ön cam için düşündüm.
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    süper işçilik !

ben de yapmalıyım eline sağlık

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    bende daha değişik bir yöntem kullanıyorum a4 kağıda çıkartıyorum ne istersem yazıcıdan normal kağıda sonra üzerini şeffaf bant ile bantlıyorum geniş bant ile sonra arkasına çift taraflı bant yapıstırıyorum süper oluyor suda geçirmiyor
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende daha değişik bir yöntem kullanıyorum a4 kağıda çıkartıyorum ne istersem yazıcıdan normal kağıda sonra üzerini şeffaf bant ile bantlıyorum geniş bant ile sonra arkasına çift taraflı bant yapıstırıyorum süper oluyor suda geçirmiyor
    örnek görebilirmiyiz
    bende daha farklı yöntemler kullanıyorum
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler