Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Stoplu topcase soketi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Şimdi arkadaşlar bende kappa k35 topcase var.
    bunun normalde arka stop lambası takma yeri yok ama ben ledlerle böyle bir sistem yapmayı düşünüyorum..

bunu yaparken çantanın arka taşıma demirine oturduğu yerde bir soket olması lazım..

sizden ricam çantasında böyle bir soketli sistem olan birinin bana bu soketin fotosunu çekip göndermesi..yada internette nereden bulabilirim yol göstermesi..

kısacası topcase inde stop lambası olup topcase i aynı zamanda çıkabilen bir arkadaş tan bu soketin fotosunu göndermesini rica ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    öyle çok özelliği olması gereken bir parça değilherhangi bir elektirik malzemecisine gidip tarif edersen verecektir ama çantanın içerisine tesisatı çekerken dikkat et zamanla aşınıp kopuyor
    şimdiden kolay gelsin
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    uğraşmaktansa şöyle bi şey işinizi görmez mi?

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44117

Motosikleti
    Var
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle çok özelliği olması gereken bir parça değilherhangi bir elektirik malzemecisine gidip tarif edersen verecektir ama çantanın içerisine tesisatı çekerken dikkat et zamanla aşınıp kopuyor
    şimdiden kolay gelsin
    Hmm bak elektrikçiye sormak aklıma gelmemişti gerçekten yahu yarın elektrikçiye bakayım bulursam o soketi montajı yaparım sanırım..ama orjinal kappa soketleri varmış sanırım onlardan bakıyorum şuanda..belki yapılabilir birşeydir diye düşünmüştüm..

Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uğraşmaktansa şöyle bi şey işinizi görmez mi?

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44117
    bu ürünü geçen hafta gittim yerinde incelemeye ama feyizoğlundakiler bu ürünün pillerinde sorun olduğunu ve satışını durdurduklarını söylediler..tüm ürünleri ithalatçıya geri yollamışlar şuanda..

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Böyle bir soket alman gerekir kilit tırnakları vardır bu soketlerin çıkmaz kolay kolay.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    Var
    Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Böyle bir soket alman gerekir kilit tırnakları vardır bu soketlerin çıkmaz kolay kolay.
    yok ben bunlardan bahsetmiyorum..ben çantayı arkaya takınca kendi yerine oturan soketlerden bahsediyorum..
    böyle olsa iş kolay

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ohoooo...... armut piş,ağzıma düş...

e bu işlerde biraz uğraşacan artık

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    soketlerle uğraşma ben çok denedim bir müdet sonra disko ışıklarına dönüyo çünkü çanta oynamaya başlıyo ben yılardır kulanırım ışıklı arka çanta sadece kabloların koltuk altına girdiği yerde kesip dişi ve erkek olmak üzere biri ters biri düz olarak takarım onları her söküp taktığımda elle takıp sökerim hiç sorun olmuyo zaten topu topu iki kablo olacakveyat iki stopa iki parklara dört kablo onlarıda renkli izole bandınla ayır olsun bitsin.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soketlerle uğraşma ben çok denedim bir müdet sonra disko ışıklarına dönüyo çünkü çanta oynamaya başlıyo ben yılardır kulanırım ışıklı arka çanta sadece kabloların koltuk altına girdiği yerde kesip dişi ve erkek olmak üzere biri ters biri düz olarak takarım onları her söküp taktığımda elle takıp sökerim hiç sorun olmuyo zaten topu topu iki kablo olacakveyat iki stopa iki parklara dört kablo onlarıda renkli izole bandınla ayır olsun bitsin.
    abim çok güzel demiş disko ışıkları gibi demiş....
    dedikleride doğru aslında kendin bağımsız bir soket yapsan daha sağlıklı diye olur düşünüyorum....

KOLAY GELE.....
    20

Motosikleti
    Var
    yok aga ben ısrarla temas yöntemiyle çalışanından yapacağım kararlıyım valla..yarın yarım günümü bu işe ayırdım valla işim bitince (biterse) de ayrıntılı fotoları koyacağım buraya

da şu kappa çantaların k40 bilmem nelerinde olan soketlerin resmini bir görseydim daha kolay montaj yapacağım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler