Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yuksek devırlı motorlara yag..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tgb 303r
    arkdaslar bnm bu 3. sılındr pıston degıstırısım..motor cok devır yapıo normal scooterın 2 katı kdr cok devır yapıo...ve ben motorun kıtlemesının yaĞdan oldunu dusunmeye basladım sreklı gazlayınca yag yetersız kalıo snkı hararet yapıo ve sılındr sarıo bna onerebılecegınız bır yag varmı...? castrol 20-40 kulndım castrol 10-40 scooter ıcın olanı kullandım 10-40 dha ıyı gbı geldıı baska ne kullanabılırım....? SİMDİDEN TESEKKURLER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı tgb_303 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaslar bnm bu 3. sılındr pıston degıstırısım..motor cok devır yapıo normal scooterın 2 katı kdr cok devır yapıo...ve ben motorun kıtlemesının yaĞdan oldunu dusunmeye basladım sreklı gazlayınca yag yetersız kalıo snkı hararet yapıo ve sılındr sarıo bna onerebılecegınız bır yag varmı...? castrol 20-40 kulndım castrol 10-40 scooter ıcın olanı kullandım 10-40 dha ıyı gbı geldıı baska ne kullanabılırım....? SİMDİDEN TESEKKURLER
    antalyada 20-50 kullanmani tavsiye ederim bide cok dip gaz yapmadan kullanmayi dene
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    http://www.castrol.com/castrol/produ...tentId=7027125 bu yağı tavsiye ederim cbr600rr içiçn tavsiye edilen yağ bu senin motor herhalde anca onun kadar devir yapar 600rr yağlıyabiliyosa senin motoruda yağlar hayla sorun olursa yağ motorunda problem vardır ondada yoksa daha derin sorunlar var
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    20-40 ozaman senin motora gelmez.Senin motora Castrol power 1 yada Mobil 10-40 olur.
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    normal scooterın 2 katı deviri nasıl çeviriyormuş makinen? o kullandıgım yaglar zaten yüksek devirli motorlara uygun yağlardır. motoru toplarken birşeyleri yanlış yapıyorsun.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normal scooterın 2 katı deviri nasıl çeviriyormuş makinen? o kullandıgım yaglar zaten yüksek devirli motorlara uygun yağlardır. motoru toplarken birşeyleri yanlış yapıyorsun.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    tgb 303r
    Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vllaa standart scooterın ıkı katı cevırıor rhtlıkla hem bu motorun ozellıgı bnmkıde bıraz oynanmıs snırsam...90 dan snra cıldrıyor motr gaz yıyısı super..
    ama bna yaglama sorunu var gbı gldı antalya scak yer ztn tapa gaz yaptıgımda sreklı gazlıyınca sorun oluo..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:23 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:10 AM ----------

taktı mıllet bnm motor toplayısımaa..:D

Motosikleti
    Mondial 100 KH
    Alıntı tgb_303 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vllaa standart scooterın ıkı katı cevırıor rhtlıkla hem bu motorun ozellıgı bnmkıde bıraz oynanmıs snırsam...90 dan snra cıldrıyor motr gaz yıyısı super..
    ama bna yaglama sorunu var gbı gldı antalya scak yer ztn tapa gaz yaptıgımda sreklı gazlıyınca sorun oluo..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:23 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:10 AM ----------

taktı mıllet bnm motor toplayısımaa..:D
    ------------------------

Bir de Türkçe yazsan herkes anlayacak.

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Bu alete sağlam bir yağ pompası al yazın 20-40 kullan birde yağ soğutucusunu tak
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    kendinde olan sucu yagda araman ilginç yağın ne gunahı varki asırı zorlamadan kitliyosun motoru sonra yag yaglamıyor diyorsun
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    tgb 303r
    Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu alete sağlam bir yağ pompası al yazın 20-40 kullan birde yağ soğutucusunu tak
    ya sogutucu uzerınde orjınalınden var ztn yag pompasında sorun olabılır dedıgın gbıı....1500 km den sonra mutlaka sarıo 1200 km gbı yagı degstrırsem cok asırı sıkıstrmassam sorun olmuyor..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:18 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:17 PM ----------

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendinde olan sucu yagda araman ilginç yağın ne gunahı varki asırı zorlamadan kitliyosun motoru sonra yag yaglamıyor diyorsun
    bılıyorum asırı zorlamadan oldugunu bnde dıorumkı dha güzel bı yag varmı doyorum bıldıgınız...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:18 PM ----------

Alıntı gurcangurel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ------------------------

Bir de Türkçe yazsan herkes anlayacak.
    edebıyat formumu arkdasım burası bos konusmak icıın lutfen yazmayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler