Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YAMAHA R6 nasıl bir supersport???

Motovento
    REKLAM ALANI

Vallahi kim ne derse desin bu motoru alan adam ne yakıtını düşünür ne bakımını ha birde 100km sabit hızla gitmez yol boş olduğunda basar uzar gider.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım 100 km hız ile diyoruz, bence bu hızda çok bile.
    bu hızda çok bile tabi ama normal 15 kuruşta bu motorun max.sürati kaç
    KONTROLSÜZ GÜÇ,GÜÇ DEĞİLDİR-
    BİNDİM KAWASAKİ ZZR1400'ÜN ÜSTÜNE KÖKLEDİM BEN GAZINI ARKAMDAN GELEN F-16 YESİN EGZOS GAZIMI:queen:

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel bi supersport
    Ayrıca adımları yavaş yavaş atma olayına katılmıyorum ben
    İnsan kendisini frenledikten sonra sorun yok..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Alıntı motor18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hızda çok bile tabi ama normal 15 kuruşta bu motorun max.sürati kaç
    300 ü göremiyor sanırım ama çok yakın olmalı..
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    o motorla kim gidecek 100 le sabit gösterin bana
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bi supersport
    Ayrıca adımları yavaş yavaş atma olayına katılmıyorum ben
    İnsan kendisini frenledikten sonra sorun yok..
    bencede doğru demişsin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:45 PM ----------

ayarlarıyla oynanmamış bi r6 da max. hız tam olarak kaç???????bilen varmı?????ben 270 diye duydum doğrumudur??????

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:47 PM ----------

Alıntı philetoaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300 ü göremiyor sanırım ama çok yakın olmalı..
    ben 270 diye duydum doğrumudur değilse
    BİNDİM KAWASAKİ ZZR1400'ÜN ÜSTÜNE KÖKLEDİM BEN GAZINI ARKAMDAN GELEN F-16 YESİN EGZOS GAZIMI:queen:

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyazı çok şıkkkkk
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    :"/
    270-280 civarı son hızı benim bildiğim kadarıyla...Zaten 5 fazla yada eksik birşeyi değiştirmez...

Yakıt konusunda 250-300 ün altına ineceğini sanmıyorum...Düz yolda ekonomi yapılacak hızlarla R6 sürmek kişi için çok zor olur bence...Ancak kendini bilen,hava atmak gibi bir amacı olmayan,gaza gelmeyecek biri yapabilir...

Alıntı Gyradel. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    270-280 civarı son hızı benim bildiğim kadarıyla...Zaten 5 fazla yada eksik birşeyi değiştirmez...

Yakıt konusunda 250-300 ün altına ineceğini sanmıyorum...Düz yolda ekonomi yapılacak hızlarla R6 sürmek kişi için çok zor olur bence...Ancak kendini bilen,hava atmak gibi bir amacı olmayan,gaza gelmeyecek biri yapabilir...
    O dediklerini yapacak adam süpert sport almazki gider chopper alır turing alır enduro alır. Yani düşünsene R6'yı almış çıkmış otobana 120km sabit hızla gidiyor.

Motosikleti
    Yani ekonomiklik beklenmemeli...Gsx r1000 kullanan birine sormuştum ne kadar yaktığını 400 krş dedi normal kullanım şehir içi dışı karışık şekilde...Tabi sürekli redline vites değişimi yapmıyordur bazen ani gazlamalar bazende sakin kullanım şeklinde...

Yakıt tüketimi olarak düşünme ,düşük cc'den R6 ya geçmiş biri olarak düşün kendini o zaman kendini tutman gerekmiyormu ??

Benim söylediğim kıstaslar çerçevesinde zaten kişi ekonomik kullanmış oluyor bir nebze...

Motosikleti
    yok
    piyasadaki en iyi supersport

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    sen al önce ybr yi bin vakti gelince konuşulur bunlar...daha kafanı ne motorlar çelecek, fikirlerin değişecek...hemn ne yapacaksın son hızını 270 yapsa ne olcak 300 yapsa ne olcak...piş biraz sonra konuşuruz kardeşim bunları
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    bu motorun yakıtını soran adam hiç almasın daha iyi çünkü bu motorlarda en basit şey yakıt almaktır )) parayı ver yakıtı al bu kadar basit r6 yok ama 600 f im var km de 1 ytl yaksa yine binerim bu motora
    ::tutkuy::

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Alıntı Gyradel. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani ekonomiklik beklenmemeli...Gsx r1000 kullanan birine sormuştum ne kadar yaktığını 400 krş dedi normal kullanım şehir içi dışı karışık şekilde...Tabi sürekli redline vites değişimi yapmıyordur bazen ani gazlamalar bazende sakin kullanım şeklinde...

Yakıt tüketimi olarak düşünme ,düşük cc'den R6 ya geçmiş biri olarak düşün kendini o zaman kendini tutman gerekmiyormu ??

Benim söylediğim kıstaslar çerçevesinde zaten kişi ekonomik kullanmış oluyor bir nebze...
    1000 likler 600 lüklerden daha az yakmıyor muydu Devirle alakalı bir konu çünkü..BBRR veya AYE bahsetmişti sanırım bu konudan..
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

Motosikleti
    Sanırım o fark uzun yolda ortaya çıkan bir durum...1000cc lik motosiklet aynı hızı aynı viteste 600 lükten daha alt devirlerde elde ettiği için az yakabilir..Ama şehir içi kısmında 1000 cc daha fazla yakar diye düşünüyorum...

Motosikleti
    ZX6-R
    aşırı rahatsız hem sürücü hem arkadaki icin pist dışında kullanılması uygun degil gibi onun yerine gsx-r600 al

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O dediklerini yapacak adam süpert sport almazki gider chopper alır turing alır enduro alır. Yani düşünsene R6'yı almış çıkmış otobana 120km sabit hızla gidiyor.
    chopper tarzı motosikletlerden hoşlaşmıyorum hantal oluyorlar endurolar tipsiz geliyor iyi ve çok çeşitte turinglerde olmayınca 1 numaram hep supersportotoban olayına gelince tabiki arada 200-250 aralarını görmek farz o makinayla

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:32 PM ----------

Alıntı explosion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piyasadaki en iyi supersport
    abisi R1 ile işi götürüyorlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:34 PM ----------

Alıntı muyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun yakıtını soran adam hiç almasın daha iyi çünkü bu motorlarda en basit şey yakıt almaktır )) parayı ver yakıtı al bu kadar basit r6 yok ama 600 f im var km de 1 ytl yaksa yine binerim bu motora
    doğru diyorsun zaten öğrenmek için sordum yakıt işi en kolayı

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    daha ybr yi almadan sonrasını araştırmak ilginç.
    önce birincisini al da r6 kalsın
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha ybr yi almadan sonrasını araştırmak ilginç.
    önce birincisini al da r6 kalsın
    ybr garanti alcam 1 ay sonra zaten arkadaşta var sürüyorum o sorun değil

R6'yı sakin kullanmak biranın bedava olduğu bir barda meşrubat ısmarlamaya benzer diyordu bir dergideki testte :D

Bir de youtube'da biri videosunu koymuş, 288 yapıyor R6 ile, ama motor standart mıdır, modifiye midir bir bilgim yok...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler