Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

kanuni enduro kullanıcıları bilgi paylaşım forumu...

Motovento
    REKLAM ALANI
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    frenlerde sorun var dedi bir abim. siz ne dersiniz? arka fren gercekten sıkıntılı mı?
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozanzumrut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    orjinal fren balataları kullanırsan problem yok.ama erimiş balatayla herhangibir parçacıdan balata alıp takarsan taktığın balatanın balata kısmı az yani elinde ki erimiş balata kadar onu takarsan bitmiş balata gibi kullanırsınki oda işine yaramaz.hep arka fren yetersiz dersin vs.ilk zamanlar bende hissiz fren yapmasından şikayetçiydim.lastiklerinde ters desen olması da böyle bir his veriyor.abinin motoru kaç binde lastikleri ne durumda bilmem ama lastikleri eriyince arka fren anında kitlemeye başlıyo.arka fren hissi vermiyo ama işini iyi yapıyor.herkes arka teker kitlemesinden bıtmış çare ararken neden arka fren kaymıyor diye bu çok iyi bir şeymiş gibi yazılar yazılıyor.test yazısındada arka tekerin kitlememesi hakkındaki olumlu yazıları okuyun.ama dediğim gibi lastiklerden kaynaklı.tutuyor ama kaymıyor.[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:05 PM ----------

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zaten arka freni her zaman kullanmıyoruz değilmi arkadaşlar?

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    arka fren tutuyor ama cok baskı uygulamadıgın zaman kesinlikle kaymıyor buda arazi için süper bişey cünkü toprakta fren yapıp kayarsa motoru biraz zor tutarsın ayakta

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Her zaman kullanıyoruz. İkisini birden eşit miktarda. Bakınız "Motosiklet Teorisi" kitabı.

Saolun arkadaşlar. Yani kısacası yok öyle birşey.

selam arkadaşlar bu motoru almayı düşünüyorum fakat kafamda büyük soru işaretleri var. daha önce ramzey 150 crosum vardı fakat deposu 3 kere delindi bende ramzey dava ettim ve motoru geri verdim. öğle iğrenç bir alet olamaz ya motoru şaseye bağlayan saplaması bile düşmüştü. şimdi aynı şeylerle karşılaşmaktan korkuyorum. aslında sağlam bir motor almak istiyorum ama param buna yetiyor anca. sizce ne kadar kaliteli bir alet. arıza tamir ede ede tamirci olup çıkıcam bu gidişle...

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Beni ikna eden gugılan "enduro 200 test" şeklindeki aratmam olmuştu. Buradaki arkadaşlarım da sağolsunlar çok ilgilendiler. Sonuç:

Bekle beni canavarım 2 gün kaldı. =)

multeci_69436

Bu motor kanuninin bence in iyi motosikleti sitede çok fazla kullanıcı yok ama fazla sorunlu bir tipede benzemiyor Ozan abiyle konuşuyoruz motorundan gayet memnun dik bayırlarda bile 3.vitesi bulduğundan seriliğinden dağa tepeye geldiğinden bahsediyor. Fiyatı iyi şu anda aklımda çok fazla motosiklet var ama elime para geçince Cbf150'ye Ybr 125'e param yetmezde vitesli motosiklet alırsam Enduro200 olabilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:46 PM ----------

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni ikna eden gugılan "enduro 200 test" şeklindeki aratmam olmuştu. Buradaki arkadaşlarım da sağolsunlar çok ilgilendiler. Sonuç:

Abi bu arada sende hayırlısı ile alda şöyle bol bol test et motoru bol bol resim ekle.

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Vayy uyuyamazsın artık son akşam
    Bende artık son akşama geçmek istiyorummm

Abi demeyin şöyle 6 aydır herakşam motosikleti alıcağım zamanı düşünüyorum sadece ehliyete yazılabildim ondanda evdekilerin haberi yok bakalım benim motosikletim ne zmana olucak.

HA bu arada kendime motosiklet alın şu gence kampanyası başlatıcam Yardımları bekliyorum.

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Valla bende cbf parası da var, feci de hayranıyım o motorun, ama ilginç bi şekilde canım bunu istiyor (bi kere oturdu mu iflah olmuyo insan =)). Ankara servisinin tadına baktım diye mi acep =). Memnun kalırsam tabi ki deli gibi yorum yazıp, foto koyup ozan ve titan arkadaşlarım gibi bu motorun tanıtımına katkıda bulunacağım. Bahsettikleri kadarıyla bu ilgiden çok daha fazlasını hakediyor.

Valla kasımda motorumdan ümidi kestim o günden beri bekliyorum swalbard. Teslimatı 6 hazirana atacağım iş icabı 15 günde bir anca gelebiliyorum. Yani motor 2 güne benim ama 15 gün daha bekleyeceğim. 15 tane son gece olacak =)

Hadi hayırlısı ozaman senin Beat'e ne oldu ki?

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Önümüzdeki hafta satıyorum gibi görünüyor. Artık işe girdim ya sonra da satılsa olur. İnşallah sen de gönlündekini kolayca alırsın.

Saol. Ne kadara satıyorsun kaç binde? Pek bir alıcı göründüm.

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    2600 lira
    temmuz çıkışlı 2010 temmuza garantili
    3000 kmde
    sahibindende var. Gücü kesmedi satıyorum. rampasız şehirler için harika alet ama ankara için ı-ıh
    sahibindendeki ilanıma göz at resimleri var ankarada 3 ilandan biri

Umarım istediğin fiyata satarsın.Motorun çok temizmiş gerçekten 0 gibi.

Şu Honda'yı anlamıyorum Beat'in fiyatı bana göre çok fazla 3.800 liraya böyle bir scooter kaliteli ama o fiyata çok daha avantajlı ve kaliteli scoterler mevcut.:S

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    beat kadar şık olanı yok. ama hepsi beatten daha güçlü.

ozanzumrut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    selam arkadaşlar...
    mülteci arkadaşım; tamir ettirmek için bahane arayacağın bir motor bence servise sadece yağ_buji_hava filtresi temizliği için gidersin başka bir sorun olmaz.acayip zevkli sürmesi dengesi mükemmel,yol yapmak için bahane arayacağın bir motor.ayrıca arka demiri çok sağlam ve dengeli yapılmış üstüne adam bağla arkana bakma.saptama sorunu hiç yaşamadım.

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    enduronun kalitesiyle ilgili msj yazan arkadaşlar ben ögrenciyim günlük en az 70 km yol yapıyorum her gün kesintisiz 1 kere dahi beni yolda bırakmadı şükür (belki bunda sıfır olmasının etkisi olabilir ona bişey diyemem ) ama gecenlerde 1 ay kada rönce bi kaza yaptım 70 km/h la asfaltı öptüm motosiklet sol sag tarafa yattı 3 metre kadar sürüklendik inanın bana sadece ve sadece egsozun uc kısmı cizilmiş bide ön çamurluk yolun kenarındaki agaça çarptı ufak bi çatlak oluştu.neyse motosikleti düzelttim sagına soluna baktım arka fren pedalı ve ön fren kolu komple asfalta sürttükten sonra çamura gömülmüş ama en ufak bi eyilme yada bükülme yok sağlamlıgını artık siz düşünün

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Yarın alıyorum inşallah =) Bütün Ankara'ya reklam yapacağım.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)