Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

hyosung gv 650 aktarma kayışı koptu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TÉNÉRÉ
    Ebay'de PayPal ile de ödeme yapabilirsiniz bence oldukça güvenli.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wildhorse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    diyelim ki henüz 30.000 km dolmadı bu ürünün garantisini kim verecek ? kanuni 2008 den sonrakilere ve kendi ürünlerine garanti veriyor. Bu motorun global garantisi var mı acaba ?

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    yuh daha neler bir kayış 900 lira. inanılır gibi degil. daha önce rahmetli ertugrul öz arkadaşımızın başına gelen komşusunun yaptıgı kazadada global motordan aldıgı parça fiyatlarıda astronomik rakamlardı. vatandaşa motor satarken indirim vs yapıyorlar parça konusunda milleti kaz gibi yoluyorlar. fabrikasyon olan bu parçanın maliyeti 40-50 lirayı geçmez. gümrük karpayı vergiler derken hadi olsun 150 bu ne arkadaş 900 lira.

bu kayış kevlar kayış . normal kayışlardan biraz pahalı olur. ancak yine de 300 lirayı geçmemesi lazımdı

yutdışında da 280 dolarmış

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    yurtdışı sitelerinden getirmek en mantıklısı.Benim Gv650 10.000 km yi geçti sürekli kayış kontrolü yapıyorum.En ufak bir çatlama deforme yok.Kayışın kalitesi gerçekten yüksek....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:06 PM ----------

Alıntı wildhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diyelim ki henüz 30.000 km dolmadı bu ürünün garantisini kim verecek ? kanuni 2008 den sonrakilere ve kendi ürünlerine garanti veriyor. Bu motorun global garantisi var mı acaba ?
    globalin sattığı motorlarda garanti süresi 2 yıl, kayışın deforme süresi 35000-40000 civarı olunca o sürede o km yapan çıkarmı bilemiyorum ...ama zaten globalin sattığı motorlarda garati aramamak lazım...kuralkan sağ olsun....
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    900 lira inanılmaz bir fiyat Burada olsan sana sanayiden benim kayışçıdan bulurduk 100 liraya.Ben birçok arkadaşıma servisin 300 lira dediği kayışı 35-40 liraya aldım bu nedir yaw ayıp valla para sokakta kazanılmıyor.Yedek parçadan milleti kazıklamak ticari ahlaka sığmaz kınıyorum.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Otomobil yada ağır iiş makinaları,otobüs v.s için kayış satan firmaları araştırdınızmı?Birinden biri mutlaka aynıdır.Kopan kayışı elinize alıp bir araştırın derim.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    bu parca fıyatlarından sonra alır mercedese bınerım hyosung alacagıma :D kayıs nasıl kopmus mrk ettım?
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    acaba otomobil veyahutta otobüs kayışları olurmu arkadaşlar tavsiye ediyorsunuzda çok önemli ve can alıcı bir parça malzeme orjinal kayış kadar iyimi yok sadece ölçüsü tutsun gerisi mühimdeğil diye tavsiye ettiyseniz bunun sorumluluğunu kimse alamaz mazallah kaza yaptırır insana herhangibi bir kopma sıkışma durumunda!.
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otomobil yada ağır iiş makinaları,otobüs v.s için kayış satan firmaları araştırdınızmı?Birinden biri mutlaka aynıdır.Kopan kayışı elinize alıp bir araştırın derim.
    bu konuyu açan arkadaş aynı gün üye olup, tek msj atıp, bir daha buralara hiç uğramamış.Ben bu tip üyelerden şüphe duyarım her zaman.Bu motorun kayış deforme olması 35000 km,kopması içinde 45.000 km yi devirmesi lazım.Bu iş kullanım karakterine görede değişir tabi.Bence Türkiyede daha bu kmlere ulaşmış GV650 olacağını sanmam.bir kaç sene sonra bu kmlere geldiğimizde ne kadara maledeceğiz bilemiyorum.Devlet bu gidişle yurtdışı sitelerinden alışverişede ÖTV vergisi koyabilir diye aklımdanda geçmiyor değil hani
    ___
    Bende GV650 kullanıcısı olarak bu topiğin sonucunu merakla bekliyordum.Ama şuda bir gerçek ki zincir aktarmalı bir motorun zincir,çarkların ömrü 25000km civarı buna ek olarak zincir temizleme,yağlama spreyleri ürünleriyle,temizliğiyle ve gerdirme işçiliğiyle toplam maliyeti aslında kayışdan daha maliyetli oluyor.Artık yurtdışı internet alışverişi sayesindede daha ucuza getirilebiyor.
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Benim motorla takas yaparmısın kayışıEn baba kayış 350-400 tl ye ne yapmış onlar...Ya para saymasını bilmiyorlar yada hiç dayak yememişler...
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorla takas yaparmısın kayışıEn baba kayış 350-400 tl ye ne yapmış onlar...Ya para saymasını bilmiyorlar yada hiç dayak yememişler...
    bnm kayış 10.000 de istersen takaslayabiliriz....

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bnm kayış 10.000 de istersen takaslayabiliriz....
    O zaman üzerine 400tl daha verirsin
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

salih425 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    geçmiş olsun

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman üzerine 400tl daha verirsin
    espiri yapıyorumda yarın benm başıma gelipte böyle bir başlık açarsam benimle dalga geçebilirsin

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    arkadaşlar sırf kayış imalatı ve satışı üzerine çalışan işletmeler var bence bu gibi durumlarda hemen servise koşmak mantıksız. biz yurtdışından geziye gelen arkadaşlarında motorlarında kayış sorunu vardı ve servisin verdiği fiyatın 10'da birine bu işi hallettirdik. sadece elinize orjinalini alın ve kayışcıları gezin.

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı panic adak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sırf kayış imalatı ve satışı üzerine çalışan işletmeler var bence bu gibi durumlarda hemen servise koşmak mantıksız. biz yurtdışından geziye gelen arkadaşlarında motorlarında kayış sorunu vardı ve servisin verdiği fiyatın 10'da birine bu işi hallettirdik. sadece elinize orjinalini alın ve kayışcıları gezin.
    bu kayış çok farklı makineyi 15 saniyede 200 km/h çıkarabilcek dayanıklıkta bir otomobil,kamyon kayışı olacağını düşünmüyorum.Olmaz mı olur ama ne kadar uzun ömürlü olur mu bilemem buna ek olarakta yüksek süratte koptuğunda motor nasıl bir tepki verir düşünmek istemiyorum

UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Bu kanuni denen firma snelerce Türk motoru diye İlk öin motorlarını kakalayan firma.Çok uyanıklar.BU motor metro motordayken 9000 liraydı.Globale geçtiği hafta 15 bişne çıktı.kanuni ise hepten sapıtmış.Sonuçta insanda biter insan almazsa böyle adamlarda satıp köşeyi dönemez.
    " MOTORUM OLMADAN ASLA !... "

matagp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO
    abicim kopan kayısı alın gidin bi snayi bölgesine Kayış şatan esnaftan ölçüsünü belirleyip varsa ondan yoksa baska yerden alın

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı UCANLAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kanuni denen firma snelerce Türk motoru diye İlk öin motorlarını kakalayan firma.Çok uyanıklar.BU motor metro motordayken 9000 liraydı.Globale geçtiği hafta 15 bişne çıktı.kanuni ise hepten sapıtmış.Sonuçta insanda biter insan almazsa böyle adamlarda satıp köşeyi dönemez.
    shadow 17.000 ise bu motorun 16.500 olması çok normal ...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)