Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yardımlarını bekliyorum ....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok =(
    merhaba arkadaşlar sitenizi bi kaç gündür inceliyorum honda cbr 125 almayı düşünüyorum Allah izin verirse maddi durumum anca buna yetiyor . bazı sitelerde okudum benim boyum 1.90 ve o motora binince çok komik dururmusum acaba dogrumu öyle bişey varsa hayaller suya düşücek yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    askerden sonra
    hiç sorun etme bence bende ufak bi motora biniyordum boyumda 1.82 hiçte takmıyordum kimsede gülüp dalga geçmiyordu aaaaaaaaaa şuna bak koca adam ufacık motora biniyo gibisinden çünkü motorumu seviyordum eğer motoru sevipte alıyorsan sanada zor gelmez diye düşünüyorum ileride büyütürsün kafana takma bu sepebten motor almaktan vazgeçilirmi ya umarım yardımcı olmuşumdur
    ...ÖLÜM HAYALLERİ BEKLEMEZ...DEMİRKÖYLÜ...

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    bence biraz daha biriktir ne kadarın var bilmiorm ama bir tane hyosung gt 250 r al altında bisiklet gibi durmaz ;)
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

Motosikleti
    yok =(
    Alıntı Mixata_CBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç sorun etme bence bende ufak bi motora biniyordum boyumda 1.82 hiçte takmıyordum kimsede gülüp dalga geçmiyordu aaaaaaaaaa şuna bak koca adam ufacık motora biniyo gibisinden çünkü motorumu seviyordum eğer motoru sevipte alıyorsan sanada zor gelmez diye düşünüyorum ileride büyütürsün kafana takma bu sepebten motor almaktan vazgeçilirmi ya umarım yardımcı olmuşumdur

saol yorum için inş alabilirim yakında tabi yakında olmasada elbet bi gün alıcam yıllardır hayalini kuruyorum

Alıntı vioLence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence biraz daha biriktir ne kadarın var bilmiorm ama bir tane hyosung gt 250 r al altında bisiklet gibi durmaz ;)

fiyatı nekadar acaba xD

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    aman kardeşim o boyla o makina zor...iyi düşün bence...fiyat parça desen keza inanılmaz uçuk...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman kardeşim o boyla o makina zor...iyi düşün bence...fiyat parça desen keza inanılmaz uçuk...
    haklısın mete abi yeşil sahalara döndün sonunda :D

cbf 150 öneririm(metehan önermemiş ben önereyeim bari ) boy post kurtarır saglıklı uzun yolada çıkabilirsin. sıkılırsan hemen nakite döner parçası ucuz zaten cbr 125 lede fazla kullanmazsın geçiş motoru olur senini için..

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    Alıntı nikooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatı nekadar acaba xD
    ikinci el birtane temiz bulursun 5.500 tL 5000 TL
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

tutankhamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco G-Dink 250i

nette buldum resmi heralde bu adamında boyu 190 vardır ve altında kötü duruyo bence sizde de böle durmasın.. eğer maddi durumunuz varsa başka model hyo gt 250 olabilir ona yönelebilirsiniz.

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Bende 180 boy var bende bile ufak kalıyor
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    yok =(
    Alıntı tutankhamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster

nette buldum resmi heralde bu adamında boyu 190 vardır ve altında kötü duruyo bence sizde de böle durmasın.. eğer maddi durumunuz varsa başka model hyo gt 250 olabilir ona yönelebilirsiniz.

gerçektende resimdeki adamda kötü durmus bendede öyle durur kesin ama cbr lerin şekilleri çok hosuma gidiyor tabi herkez begeniyo ama önemli olan maddiyat eger bi terslik olmazsa yakın bi zamanda elimde 5.000 ytl olucak ona ne almamı önerirsin peki ?

Motosikleti
    Honda CBF 150
    gerçektende resimdeki adamda kötü durmus bendede öyle durur kesin ama cbr lerin şekilleri çok hosuma gidiyor tabi herkez begeniyo ama önemli olan maddiyat eger bi terslik olmazsa yakın bi zamanda elimde 5.000 ytl olucak ona ne almamı önerirsin peki ?
    amacın nedir? yılda kaç km yapmayı planlıyosun sürüşün ne durumda? hangi tarza yatkınsın yada büyütmek isteyince nasıl bişey alamyı hedefliyosun?
    alacağım motosikleti ne kadar süre kullanacaksın?

bunları yanıtlarsan daha iyi ve net sonuç alırsın yoksa biri cbf 150 biri cbf 150 birisi ybr birisi hyosung gt250r biriside yamaha yzf 125 al diycek.

tutankhamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco G-Dink 250i
    eğer tarzınız racing ise birde bu modele bakabilirsiniz; http://www.sahibinden.com/7600_km_de...derbi%20%20gpr tabi derbi gpr 2 zamanlı ve 125cc olmasına rağmen gerçekten acemi işi olmayan bi makinedir.

Motosikleti
    yok =(
    Alıntı exile adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amacın nedir? yılda kaç km yapmayı planlıyosun sürüşün ne durumda? hangi tarza yatkınsın yada büyütmek isteyince nasıl bişey alamyı hedefliyosun?
    alacağım motosikleti ne kadar süre kullanacaksın?

bunları yanıtlarsan daha iyi ve net sonuç alırsın yoksa biri cbf 150 biri cbf 150 birisi ybr birisi hyosung gt250r biriside yamaha yzf 125 al diycek.

aslında şöyle cbr lar gibi bi motor almak sürüşüm 10 yasımdan beri motor kullanıyorum suanda cbr lara merak sardım ve 5000 lira para olucak yakında elimde bana önerebileceginiz güzel bi motor supersport tarzında bu konularda pek bilgim yok kusura bakmayın

Motosikleti
    Honda CBF 150
    aslında şöyle cbr lar gibi bi motor almak sürüşüm 10 yasımdan beri motor kullanıyorum suanda cbr lara merak sardım ve 5000 lira para olucak yakında elimde bana önerebileceginiz güzel bi motor supersport tarzında bu konularda pek bilgim yok kusura bakmayın
    cbr 125 in limitlerinden ve perfomansından çabuk sıkılırsın bence illede racing diyosan istersen 250cc bişi al
    ama bana sorarsan normal 125-150cc bir motosiklet al sonra 500cc bir cadde motoru ve ondan sonra 600cc supersport. tercih senin benm önermem senin için daha sağlıklı olacaktır..

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Senin iLacın ; Hyosung GT 250 R ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler