Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

susuz araç temizliği

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gilera Nexus
    Arkadaş lar selam her motorcu bilirki motora su vurulmaz diye ama malesef başka bir alternatif olmadığı için motorlarımızı su ile yıkarız...Ama geçen gün burda Antalya da bir firma susuz araç yıkama yaparken gördüm ve perakende satıyormu diye sordum cevap evetti tabiiki hemen aldım bana broşür falan da verdiler..2 micro fiber ve 1 lt solisyon 15 tl bununla 7 ila 12 araba yıkanabiliyormuş!!!demekki en 20-25 arasıda motor yıkanabilr...Ben denedim broşür de her yerine uyulanabilir deniyordu bende öle yaptım motorun kaportası harika bir şekilde parlarken janltardaki zift izlerini bile temizledi...Ben cok memnun kaldım tüm arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim...Aşağıda size broşörü ve tel bildiricam....Malesef resimlerini yükleyemiyorum-)

Tel; =531 555 40 54
    Tolga Türk

NANO-X
    Car Care Products
    ARACINIZIN CAMINI KAPORTASINI TORPİDO
    VE JANTLARINI MUCİZEVÎ ŞEKİLDE TEK BİR
    ÜRÜNLE TEMİZLEYEN TEKNOLOJİ
    1) NANO-X Susuz Araç Yıkama Nedir?
    Aracınızı bir damla bile su kullanmadan temizlemenizi sağlayan bir tekniktir. İçeriğinde birçok bileşen bulundurmaktadır. Bunlar micropolimer sabun, nemlendirici maddeler, kayganlaştırıcı ve koruyuculardır. Bu içindeki maddeler aracınızın yüzeyinde birikmiş olan kiri tozu ve pislikleri aracın yüzeyinden ve boyasından ayrıştırır, kolayca temizlenmesini sağlar. Aracınızın üzerinde oluşabilecek kılcal çizikler bu şekilde engellenmiş olur.
    Solüsyonunun içinde bulunan koruyucular, polimer içermektedir. Bu polimerler, cila ve parlatıcılarla eşdeğere sahiptir. Bu polimerlerin yapışkan yapısı olmadığından, aracınız tozu daha geç tutar ve arabanızın daha geç kirlenmesine sebep olur.
    Arabanızı mekan ve zaman sınırlaması olmadan her yerde temizlemeniz bu solüsyonla mümkün. Güneş altında, gölgede; ıslak, kuru her şekilde uygulamanız mümkün.
    2) Aracımı Çizer mi?
    İçeriğindeki özel maddeler sayesinde aracınızın yüzeyindeki kirleri boyadan ayırır ve kirin aracınıza zarar vermesini engeller. Bu solüsyon sudan daha kaygandır. Ürünü kullanırken,
    size ürünle verilen mikrofiber havlularla aracınızı temizlemenizi öneriyoruz. Bu havlular diğer havlulardan daha yumuşaktır ve içindeki fiber dokular kiri, pisliği emip, içine hapseder.
    3) Aracımın Nerelerine Uygulayabilirim ?
    NANO-X susuz araç yıkama solüsyonunu aracınızın lastikleri dışında her yerine uygulayabilirsiniz. Aracınızın camlarına, kaportasına, tamponlara, krom kaplı bölgelerini rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Bu ürünü aracınızın içini temizlemekte de kullanabilirsiniz.
    4) Niçin NANO-X Susuz araç yıkama solüsyonu kullanmalıyım?
    1) KOLAYLIK
    KAPORTA,CAM.TORPİDO VE JANT TEK BİR ÜRÜNLE
    Her türlü aracınızı temizlemeyi, cilalamayı ve korumayı tek hamlede yapmanın kolaylığını bu ürünle yaşayabilirsiniz.Aracın üzerinde birikmiş her türlü kiri ve lekeyi (Katran dahil)boyaya zarar vermeden temizler En önemli özelliği ise bunları her yerde yapabilmenizdir.
    2- PRATİKLİK Ürünü yüzeye sıkın. Bir havluyla kiri silin. Diğer havluyla da kurulayıp parlatın.
    3- SU TASARRUFU SAĞLAR
    Arabanızı suyla yıkamak yüzlerce litre su kaybına sebep olur. Diğer ülkelerde olduğu gibi bizim ülkemizde de su sıkıntısı yaşamaya başladık. Artık suyu eskisi gibi harcamamamız gerektiğini herkes biliyor. Bunun için NANO-X susuz araç yıkama solüsyonu bugünlerde oldukça işinize yarayacaktır.
    4- ÇEVREYE DUYARLI
    NANO-X Susuz araç yıkama solüsyonu hiçbir şekilde çevreye zarar vermez. Biyolojik olarak çözülebilen, antibakteriyal,antifungal ve toksik olmayan %100 organik bir üründür.

NANO-X Car Care Products
    Fiyat Listesi
    AraçYıkama
    1 lt solisyon 2 adet Sprey ve 2 adet Microfiber Bez = 15 tl
    3 lt solisyon + 2 Sprey + 3 Mıcrobez +0.5 lt torpido ve lastik parlatıcı = 30.-TL 21- 30
    6 lt solisyon + 2 Sprey + 3 Mıcrobez +1 lt torpido ve lastik parlatıcı = 50.-TL 42- 60
    18lt solisyon + 4 Sprey + 9 Microbez +3 lt torpido ve lastik parlatıcı =135.-TL 126-180
    30lt solisyon + 6 Sprey + 15Microbez +5 lt torpido ve lastik parlatıcı =200.-TL 210-300

6 lt Solisyon = 30.-TL 0.70-0.50 kuruş arac başı maliyet
    18 lt Solisyon = 80.-TL 0.63-0.44 kuruş arac başı maliyet
    30 lt Solisyon =120.-TL 0.57-0.40 kuruş arac başı maliyet
    Kullanma Talimat
    1-Solüsyonumuz konsantre olup 1 e 6 oranında içme suyu ile sulandırılması tavsiye olunur (Sadece 1lt lik yani 15 tl lik mamül hazır kullanıma hazırdır diğer paketler konsantre olarak gelir!!!)
    2- Solisyonu sulandırmadan önce mutlaka çalkalayınız.!Sulandırılmış solisyonuda kullanmdan önce çalkalayınız!
    3- Şişeyi sprey konumuna getirip kirli yüzeye sıkınız
    4-Birinci havluyla,ürünü sıktığınız yeri yumuşakça siliniz
    5- İkinci havluyla kirini aldığınız yüzeyi, dairesel hareketlerle kurulayıp parlatın
    1 lt solisyon ile 7 ila 12 arac arası yıkama yapılır.Microfiber bezlerimiz 1000 yıkamaya kadar dayanıklıdır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    şeker mi yahu bizim motosikletler su vurunca erisin? yazın belki işe yarar ama sonbahar- ilkbaharda solisyon falan kar etmez o çamur tabakalarına.

Motosikleti
    Gilera Nexus
    Avare ben arabam da da kullandım ve camurlarıda silim bu mamulle ben herkese kolaylık olsun diye yazdım!!Evet motor şeker değil erisin ama olmucak bir yerinde de su kaçarsa cdı sine veya elektrik aksamına falan demek ki sen motorcu olamamışsın dostum!

Çölde kalsam yine o temizleme sıvılarıyla motorumu temizlemem, çizeceği belli en ufak toz bile zımpara etkisi yapar ,su ve gözenekli kaliteli bir sünger bir de kaliteli oto şampuanının yerini hiçbir temizleme maddesi alamaz. Benim düşüncem bu.

Motosikleti
    yamaha wildstar 1600
    Solüsyonumuz konsantre olup 1 e 6 oranında içme suyu ile sulandırılması tavsiye olunur denliyorsa nasıl oluyorsa susuz oluyor.içme suyu sudanmı sayılmıuor...buhar teknolojisi bile kabul edilir belki ama buna susuz denmez

Motosikleti
    Alıntı tugi07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avare ben arabam da da kullandım ve camurlarıda silim bu mamulle ben herkese kolaylık olsun diye yazdım!!Evet motor şeker değil erisin ama olmucak bir yerinde de su kaçarsa cdı sine veya elektrik aksamına falan demek ki sen motorcu olamamışsın dostum!
    hahaha, sakin sakin

yolun uzun senin.

Motosikleti
    Gilera Nexus
    Of hacı konuyu oku önce Accur sprey ile sıkıyorsun ve bezle siliyorsun sadece
    Ayrıca aksine zımpara etkisifalan da yapmıyor sildikce daha da parlıyor ben 1 aydır kullanıyorum hem arabada hemde motor da...

Motosikleti
    silerken motorun üzerindeki tozu topragı da motora bir guzel sürtersiniz.

motorhocasının dediği gibi bir güzel çizersiniz motorunuzu. çok isteyen camsille silsin motorunu şişesi 1.5 milyon BİM marketlerinde, gidip de ne üldüğü belirsiz solüsyonlara para vermesinler.

Motosikleti
    yamaha wildstar 1600
    Of hacı konuyu oku önce Accur sprey ile sıkıyorsun ve bezle siliyorsun sadece
    Ayrıca aksine zımpara etkisifalan da yapmıyor sildikce daha da parlıyor ben 1 aydır kullanıyorum hem arabada hemde motor da...
    solüsyonu suya karıştırıyosun öyle değilmi.kullanma talimatında öyle yazıyo.
    1 e 6 oranında suya karıştır diyo...demekki işlemde su var...
    nasıl susuz oluyor...solüsyonun kendi özündede su var ztn ki bunu hiç karıştırmıyorum...duyanda nano teknolojiyle temizlik yapıyor sancak
    başlık keşke süper temizleme solüsyonu olsaymış...kimse bukadar eleştirmezdi seni

Motosikleti
    Gilera Nexus
    Yaw Accur ve Avare siz saplantılı arkadaşlarsınız!!
    Bu ben bu ürünü kullandım diyorum kardeşim ben satmıyorum!!!
    Biraz kafanı calıstırısan neden susuz arac yıkama dendiğini anlarsınız!!
    Normalde bi arabayı yıkarken yaklaşık olarak 60 lt su gidiyor!!
    Bu ürünlede 100 ml su gidiyor daha ne olacaktı içindeki konsantre ürün
    VE TEK KELİME İLE HARİKA BİR ÜRÜN...
    Bilip görmediğiniz ve denemdiğiniz bir şeyi kötülemeniz çok mantıksız!!

Ayrıca adamı arayın yarın bilgi isteyin kardeşim!!!Eğer bana inanmıyorsanız...
    Anlamadığım burda siz üzüm yemek yerine bağcıyı dövüyorsunuz...
    Benburda sizlerle güzel bir tecrübemi paylaştım sadece...

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçin bu işleri çbsnin 3,5 tlye süper ötesi motosiklet şampuanı + gene aynı markanın 5 liraya cilası var ikisini kombine ettin mi motoru al fuara koy ışıldasın.

edit: konu marka kavgası gibi oldu

Motosikleti
    askerden sonra
    ya kardeşim bu ne şimdi ya biz nerden ekmek yiyecez ya bu teknoloji böyle ilerledikçe nice işsizler olacak piyasada valla bu teknolojinin hem iyi yanları hemde kötü yanları var inşallah bizim buralara gelmez bunlardan
    ...ÖLÜM HAYALLERİ BEKLEMEZ...DEMİRKÖYLÜ...

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    ben su olmassa rahat edemem.
    şöle foşur foşur yıkayacam miss gibi.
    Orgazma Dudak Büktürür

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ama geçen gün burda Antalya da bir firma susuz araç yıkama yaparken gördüm ve perakende satıyormu diye sordum cevap evetti tabiiki hemen aldım bana broşür falan da verdiler..
    ben 1 aydır kullanıyorum hem arabada hemde motor da...
    İlginç .
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    usta bırak ya bi topikte vardı forumdan bi abinin işyerinde birisi demiş bende şöyle şöyle bişey var bak sileyim süper olacak .Aradan belli zaman geçince zararı cıkmış meydana.Bu başlığı okuduğumdan beri önyargılıyım böyle şeylere.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler