Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

lastik tamir köpüğü (spreyi)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    arkadaşlar uzun zaman önce almış olduğum lastik tamir spreyini bugun denemek zorunda kaldım )) motoru yıkayayım dedim bir baktım lastik patlamış küçük bir demir batmış hava sıfıra inmiş demiri cıkardım köpüğü bastım baktım havası gerçekten şişti lastik ebatım 180/55/17 bayagı doldurudu lastiğin havasını gittim lastikciye yaptırdım aslında yaptırmasam da olurmu )))) ama garanti olsun bugun gördümki 10 ytl ye satılan bir malzeme gerçekten çooook işe yarıyor muhakkak yanınızda bulundurun bence.

şimdi şöyle bir sorum olacak bu 1 kutuyu boşalttım ben lastiğe bu lastiğin içinde kalan köpük bir daha ki patlamada iş görürmü yoksa iptal mi olur
    sonra lastik patlar felan haberim olmaz üzerindeki uyarıda en kısa zamanda lastikçiye gidin diyorda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Lastiginin isi bitmis Muyi.
    Muhtemelen yapilan yama tutmayacak ve surekli problem çikaracak.
    Yakinda yeni bir lastik gorunuyor sana.
    Bir daha da zorda kalmadikça sakin kullanma.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastiginin isi bitmis Muyi.
    Muhtemelen yapilan yama tutmayacak ve surekli problem çikaracak.
    Yakinda yeni bir lastik gorunuyor sana.
    Bir daha da zorda kalmadikça sakin kullanma.
    vallaha lastiğide yeni almıştım ha )) daha 200 km bile yapmadım ama neden problem cıkaracak onu anlamadım hem yama yaptırmadım fitil yaptırdım

Tüpte yeterince kalmışsa yine iş görür, yangın söndürücüde o bir kere bastı mı sürekli hava kaçırır biter.

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    bu işi tam olarak teknik detayını açıklayın lütfen, lastiğe zararı mı var yani spreyin?
    4

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    vallaha kutunun üzerinde öyle bir uyarı yok bayağıda bir internette baktım hiç zararlı diyene rastlamadım yama tutmama gibi birşey olacağınıda düşünmüyorum zaten yama yapılacağında yama yapılacak yer taşlanıp iyice temizleniyor bir yarın bridgestone yi arıyım da soriyim en garantisi öyle sonucu yazarım yarın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650
    eskı motorumda tubles lastıgıme sprey sonrası soguk yama yaptırıdm sorun cıkarmamıstı,ancak bır urun daha var.plastik vida gibi bisey delik kısma vidalıyorsunuz gittigi yere kadar sonra dısarıda kaln kısmı kırıyorsunuz,paketin içinden çıkan (havalı tufek yada tabancaların tüpü kadar)ufak bir tüpü lastik subab yerine vidalıyosunuz vidalama işleminin sonunda (sıktıgınızda)tüpteki basınclı hava lastıgı sısırıyor ,her paketten 2 tup 4 vıda cıkıyor fiyat 30 lira.Bu fişlemle ayrıca tamırde yapılmıs oluyor,
    ama yinede yanımda kopuk tasıyorum

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Geziye gittiğimde yanımda pompa ve yama malzemeleri oluyor neyseki şimdiye kadar onlara ihtiyacım olmadı.

Ama köpük spreyi neden lastiği kullanılmaz hale getiriyor anlamadım.

Coq arkadaşımızdan yazdığı mesaja ilaveten ayrıntılı bilgiler bekliyoruz.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Bende 4 sene önce aldığım bir köpük tüpü var zorda kalsam işe yarar mı acaba?

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Alıntı muyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uzun zaman önce almış olduğum lastik tamir spreyini bugun denemek zorunda kaldım )) motoru yıkayayım dedim bir baktım lastik patlamış küçük bir demir batmış hava sıfıra inmiş demiri cıkardım köpüğü bastım baktım havası gerçekten şişti lastik ebatım 180/55/17 bayagı doldurudu lastiğin havasını gittim lastikciye yaptırdım aslında yaptırmasam da olurmu )))) ama garanti olsun bugun gördümki 10 ytl ye satılan bir malzeme gerçekten çooook işe yarıyor muhakkak yanınızda bulundurun bence.

şimdi şöyle bir sorum olacak bu 1 kutuyu boşalttım ben lastiğe bu lastiğin içinde kalan köpük bir daha ki patlamada iş görürmü yoksa iptal mi olur
    sonra lastik patlar felan haberim olmaz üzerindeki uyarıda en kısa zamanda lastikçiye gidin diyorda
    dostum spreyin içindeki sıvı lastige zarar vermez,
    bende kullandım,250 km sonra lastikciye yamalattım ardından lastigi 8000km kullanıp 4senelik oldugu için (!) yenisi ile degiştirdim.
    tekrarlıyorum köpüğün hiçbir zararı yok(!) hurafelere inanma
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    honda cbf 150
    arkadaşlar ben de kullandım lastiğe çivi girmiş köpüğü bastım daha sonra fitil taktırdım 5000 km gittim problem yok hala kullanıyorum

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    S.a Beyler Ben Parcacıda Gordum Kopugun Resmını Koyma ıhtımalınız Varmı ? Eger Sızın Dedıklerınızden Se Alcam Da

Gerek Kalmadı Sagolun Buldum Resmını

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    bugun aradım lastik satıcısı bir arkadaşımı yok diyor bir zarar vermez onlar diyor tek zararı lastik tamircisine veririr dedi adam ))

roadmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    ben telli cantta kullandım inanın beni lastikçiye kadar götürdü (çatalca silivri arasını) her daim yanımda var lastiğimede bişey olmadı
    TECRÜBE GÜZELDİR AMA PAHALLIYA MALOLUR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)