Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

debriyaj hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

öncelikle herkese iyi günler.hayırlı işler.arkadaşlar daha önce debriyaj manetim boşa çıkıyor demiştim.debriyaj tarafını açtım.debriyaj tasını sıkan büyük somun gevşemiş.şimdi bi kaç sorum olacak.

1-yağı boşaltırken zaman karterin altına bez tuttum.çok az bir miktar çapak geldi.bu durum normalmidir.
    2-benim bildiğim kadarıyla bu çapakların bir kısmını yağ bir kısmınıda ysğ filtresi hapsediyor ve silindirlere gitmeisni engelliyor.yanlış mı biliyorum.
    3-bu çapaklar bana bi sıkıntı doğrabilirmi.ve bunları nasıl temizleyebilirim.örneğin karter tapasını kapatsam balataları takmadan yağ koyduğumuz yerden 3-5 litre yağ koysam ve sonra tapayı çıkarsam temizlik yaparmı.
    4-balataları ve saclarını oturtuğumuz sepetin 6 kolundan bir tanesi kaynaklı sorun olurmu.
    Bilgi verirseniz sevimnirim.motosikletim 98 zx9.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbr 600 f
    motorun markası nedir acaba

kawasaki zx9 98 model

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    kaynak iyi yapıldıysa,şimdiye kadar sorun yapmadıysa bundan sonrada yapmaz,kartel temizleyici yağlar mecvut biraz pahalıdır fakat tertemiz yapar,

abi sağolasın.bu karter temizleyici malzemeyi nerden bulabilirim.veya senin bildiğin bi marka varmı.bi de önceden sorduğum gibi bu çapaklanma normal değilmi.ben olur diye biliyorum.iyi günler ALLAH'a emanet ol.

arkadaşlar sorularımı yanıtlayacak ve cevaplayacak birileri yokmu.Endurocu01 abime teşekkürler.bazı sorularımı yanıtlamış.lütfen cevap verin.

abi sağolasın.bu karter temizleyici malzemeyi nerden bulabilirim.veya senin bildiğin bi marka varmı.bi de önceden sorduğum gibi bu çapaklanma normal değilmi.ben olur diye biliyorum.iyi günler ALLAH'a emanet ol.

arkadaşlar sorularımı yanıtlayacak ve cevaplayacak birileri yokmu.Endurocu01 abime teşekkürler.bazı sorularımı yanıtlamış.lütfen cevap verin.

arkadaşlar sorunumu çözdüm.ilginiz için hepinize teşekkür ederim.hepinizden ALLAH razı olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)