Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Scooter Modifiye... + Tek teker ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Team 106 GTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150-Siyah
    Selam arkadaşlar;

Aşağıdaki sitelerde scooter lar için modifiye parçaları ve modifiye edilmiş scooter lar falan var .

www.scooter-system.fr (Modifiye edilmiş scooter lar burda )

www.scooter-center.com ( Modifiye parçaları da burda )

Acaba Türkiyede böyle parçaları bulabileceğimiz bi yer varmı

Bide bişi sorcam , bu sitelerde dolaşırken scooter da tek teker yapan amcaları gördüm Nası yapıyo bunlar bu işi . Bu olayı Deneyen veya bilen varsa aydınlatsın bizi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    valla benim makinayla olmaz gibi gelio bana bu tekteker olayı falan......
    açık konuşayım.....
    bu ağırlıkta kafayı dikmek için yeterince güçlü değil zat lar bence

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    Team 106 GTI, dostum Beygir güçleri fazla olan hafif scooterlarla yapabilirsin. Örn Gilera Runner , Aprilia SR150 , Piaggio Skipper 150 2t vs.
    gaza gelme;kaza gelmesin

Motosikleti
    CBF 150-Siyah
    Alıntı motorinn adlı üyeden alıntı
    Team 106 GTI, dostum Beygir güçleri fazla olan hafif scooterlarla yapabilirsin. Örn Gilera Runner , Aprilia SR150 , Piaggio Skipper 150 2t vs.
    Yani parası az olan bunları yapamıcak

Motosikleti
    mondial 151 RS
    Değil elbette, ancak bu tip parçaların temini,birbirlerine uyumu ve motora artı etkisi olup olmadığı bence daha külfiyetli ve profosyönel çalışma gerektirir.Yani teker dikicem diye değer mi bilemiyorum.Ayrıca saydığım motorlar iki zamanlı ve çok seridirler.
    gaza gelme;kaza gelmesin

Gokcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125 - Keeway Hurricane 50
    Yalnız şöyle birşey var ki, Runner 180 SP lerin standart hali de tekere geliyor.
    Race´in ustasıyım, ARN´nin hastasıyım :)
    Gokcell

Motosikleti
    Gilera Runner 180 SP yakinda Suzuki GSXR1000 olacak!
    Team 106 GTI, bu tek teker isi sadece denge meselesi ve gas kontrolu. ufak ufak deneyerek basladim.2 metre, 5 metre derken. simdi duz yolda bayagi uzun sure gidiyorum. bi kere hafifce dusdum ama ciddi bidey degildi. Runner sp 180im cok kolayca kalkiyor.

Modifiye parcalarina gelince, Turkiyede yokmu, malossi, polini modifiye parcalari satan. Ingiltereden bir saticinin sitesi: https://www.pmtuning.co.uk/index2.htm

Motorinn hakli , 2tler daha uygun.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    motorinn, sen gelde Antalyada scooterla tek teker yapanları izle beygirle falan alakası yok tamamen dengeyi kurma meselesi adam Popcorn 90 la bile 2 kişi tek teker yapıyor ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

BOZOK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel bir konuya değinmişsin arkadaşım Team 106 GTI yürekten kutlarım bende arkaşım adına yardım istiyecektim.kendisi ZAT 150 aldı.motorun performansından memnun değil... .......modifiye yapabilir miyiz diye soruyor ...bende arkadaşım adına sizlere soruyorum.ZAT 150 nin performansını nasıl artırabiliriz.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...... DOSTLUĞA-SEVGİYE-SAYGIYA ...... BOZOK

Motosikleti
    CBF 150-Siyah
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    motorinn, sen gelde Antalyada scooterla tek teker yapanları izle beygirle falan alakası yok tamamen dengeyi kurma meselesi adam Popcorn 90 la bile 2 kişi tek teker yapıyor ...
    Popcorn 90 la tek teker he , sewdim bu işi benim popcorn gelince bi deneme yaparız artık

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    metal haklı.popcorn nedir ki?honda today 50 cc ile 2 kişi tek teker yapıyorlar.

xTraP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha BW'S iLe guseL oLur o oLay. Tek teker koLay iş scooter da. BW'S iLe 3 kişi Stoppie biLe yaptıLar vaLLa. Beat'Le teke kaLkıLıyor ve kucuk scooterLarLada rahat kaLkıLıyor.Kymco Movie iLede kaLkıLıyor vee Deer152 iLede kaLkıLıyor ( zor biraz ama arkadaş cozdu bayagı ) yani isteyince kaLkıyor arkadaşLar

bartender07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr ...bws.. aprilia rc 50
    arkadaşlar kalkmak mesele deil mobiletle bile kalkarsın tek tekere önemli olan dengeyi sağlıyıp gidebilmek at arkana 75.80 kilo artçı beline elleriyle tutunup iyice arkaya otursun sende arkaya doğru otur asıl gaza istersen 50cc lik makina olsun arkadaki kıpraşmadan oturacak sende bilekten gazı ayarlıcan hepsi bu 5.6 sene evvel kanımızın kaynadığı yıllarda honda kinetix le yapıyoduk
    [FONT="Comic Sans MS"][B][U][COLOR="Red"][SIZE="2"]ZEKİ ÇEVİK VE AHLAKSIZIM[/SIZE][/COLOR][/U][/B][/FONT]

Motosikleti
    mondial 151 RS
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    Dostum, beni yanlış anladın.Elbette bisikletle bile tek teker yapabilir,hatta ters bile dönebilirsin.Ben de 18 yaş civarında bir 50cc cross un arka stobunu kırmıştım emanetti üstelik.Ancak ben bunu kolayca yapabilmen için 2t ve yaklaşık 15 hp ve yukarsı motorları tavsiye ettim.Üstelik bu tip motorlar torklu oldukları için hızlanma ve gidişte motorun önü düşmeye başlarken sana gerekli olan gücü sağlayabilirler.Üstelik artçıya da ihtiyacın kalmaz.
    gaza gelme;kaza gelmesin

nightdrive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben size isterseniz bws ile stoppie yi göstereyim önünü kaldırmak neki?

ya bende bws için trbo arıyorum bulamıyorum yardımıc olabilecek birisi varmı acaba?

tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    ben spor eksoz arıyorum birde hava flitresi yardımcı olabilirmisiniz? arn 125 için

gilerarunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tm tekerlekli ara‡lar
    Antalya aştı, Gilera Runner 180 kullanıcısı olarak yaz başında 17 18 yaşındaki çocuklar honda beat ile ön kaldırıyolardı,bunu Runnerla ister istemez yaparsın ama sonuçta 100cc ve 4 zamanlı bir motorda nasıl yapıyolar diye bi düşünüyosun

gilerarunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tm tekerlekli ara‡lar
    Bu arada runnerım satılık , almak isteyen onurdilaver@hotmail.com a mesaj atabilirler. motor antalyada 19000km de

Road_Runner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 600f
    bende Runner 180 sp var kısa cranklı ver gazı direk kalkıyo ön teker :D (2000 model,2 zamanlı,180 cc,21 hp,k&n hava filtresi var,malossi crank ve rulman)
    in the absence of light,darkness prevails...
    (Honda CBR 600f / 34 UMK 93)

King_Onur_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tek teker için çok fazla bi güce gerek yok işin ilmini bilmen lazım herkes gelsin antalyada scooter,ybr,rx-115,rx-kingten tek teker izlesin herkes.çoğu ybr ci sadece 1.viteste gidildiğini zannediyo ybr ciler gelsin de onlara ybr de tek teker de nasıl vites atıldığını gösteriyim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler