Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hava filtresi marka seçimi.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Borelli LEDOW CXM250A Classic..
    Arkadaşlar bu sabah motorumla havaalanına gittim geldim..
    Yolda biraz performans kaybı hissettim yokuşlarda çekmemeye başlamıştı..
    Her neyse eve geldim aklıma ilk hava filtresi geldi ki uzun zamnadır temizlememiştim.
    Açtığımda filtreyi kendinden geçmiş büzüşmüş olarak gördüm .s Zaten ince kağıt gibi dandikde bişey.. hiç kurcalamadan öylece kapattım kapağını şimdi hava filtresini değiştirmem gerek ama marka olarak ne seçmeliyim ? hangisi iyidir hangisi kötüdür ? sanırım bir türk markasıda varmış bi dergide en çok performansı veren filtre seçilmiş vs..

Son olarak, Buna bu şekilde filtre alana kadar (1-2 gün) Binsem zararı olur mu ?
    [I][B]Lastiğini yak evlat! Ruhunu değil.. [/B] :bounce:[/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    K&N marka hava filtresi alabilirsin her cc ye göre mevcut temizleme kitinide alırsan ömürlük bi filtre.
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    Almışken şuu performans hava filtrelerinden, Açık hava filtresi alıyım diyorum ? onlar daha farklı oluyo sanırım yada normal filtre alıp kabından dışarı koysak olur mu .s ?

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Fabrikanin orjinal filtresi ile degistirmen en dogrusu olacaktir. Hava filtresinin tam oturmasi cok onemli. Yoksa hafif acik kalan bir nokta hem zengin karisima sebep verir hemde motorunu disarden gelen pisliklere karsi koruyamaz.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Şimdi şöyle açık hava filtresi yaptığın zaman yağmurda kullanamazsın sonuçta hava filtresine su gitmemesi lazım.
    Orj. filtrenin aynı boyutunda yine kapalı kutu performance filtreler var onlardan deneyebilirsin.
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    Orjinalini bulamam.. Daha önceden orjinaliyle değiştirmek için aramıştım bulamayınca gittiği yere kadar gitsin yolda bırakınca düşünürüm diye bırakmıştım öylece..

Yağmur konuna bi çözüm bulabilirim die düşünüyorum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)