Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

scooter kayış problemii..?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tgb 303r
    Bugun motrumun kayısnı kontrol etmek amclı kayıs kapagını soktugumdee kayısın kopmak uzere oldugunu gordum şimdi bn kayısı degıstırıcem kalıtelı bır kayıs alsam performansta degısıklık olrmu bırde bagaları kac grm takıyım onlarıda degıstırıcem....?NOT:MOTOR 150CC GY6 SCOOTER TGB303R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdemed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cx125 95 model' x9 500 piaggio
    hocam kayısı kalıtelı bı kayısla degıstırmek performansı dogrudan etkıler ben japon bandoo kayısını tavsıye ederım unutma marka bandoo
    benım motorcu bı arkadas var bı sorunum oldugunda ona gıdıyorum gecen gıttım kayısım yenı oldugu halde degıstırdı yenı bı kayıs getırmıs markasını hatırlamıyorum ama oldukca kalın ve kalıtelı oldugu bellı ıdı motorun uzerınden cıkan kayıs yanında don lastıgı gıbı kalıyordu neyse
    kayıs degıstıkten sonra motor 20-25 km fark ettıduz yolda zorla 100 derken sımdı 120 yapıyor abartmıyorum

E-M-R-E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    japon bando bende bunu taktırdım en son çekişte farklılığı hessediyosun 35-40tl arası bi fiyatı var
    değiştirirken debriyaj balatasına da baktır. .
    "Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "

Kayışı yağlamadıktan sonra orjinali en iyi işi görecektir,ki marka var altında. Kalkışlarda biraz sakin hızlan ,orjinal kayış kullan derim.

Motosikleti
    tgb 303r
    arkdaslar bn motorun kayısına baktım uzerındekı ztn bando kayıss kıtapcıgına baktıgımda yıne bando kayıs var...! ilgınız ıcın teskuler yıne bando takmayı dusunuorum pekı kayısta ince kalın olması ne gıbı farklılık verır...?

erdemed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cx125 95 model' x9 500 piaggio
    kayıs yanaklarının aktarma organlarına daha ıyı tutunmasını saglıyormus hocam bendede once bando vardı onuda arkadas taktı ama bu kayıs nasıl soyleyeyım oldukca kalın ıdı scooter kayısı olmayabılır ama tam geldı abartmıyorum anında 20-25 km hız ve kalkısta muthıs bı fark ettı ogrenebılırsem buraya yazarım

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    kayışın bando ise , üzerinde zati yeşilli kırmızılı renkler ve beyazla yazılar vardır, orda 835 e 20, 20 gibi ölçü rakamları vardır, ordaki ölçüye uygun olan aynı ebatta kayışı almalısın..
    eğerki numaralar silindiyse kopmadan kayış satan bi yere götürüp aynı ölçüde alabilirsin. çünkü genellikle yüksek süratte koparsa parçalanıyo kayışlar ölçü almak imkansızlaşıyo..
    GKN MOTORS

Şenonar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Bando KAyıştan Kaçma ORjinal ebatlarında al ince alırsan çabuk kopar kalın alırsanda kayış zamanla yuvasını genişletir Ben bando kayış takmadan önce 3 kere kayışım koptu bando kayış taktım baya kullandım hç bişey olmadı geçenlerde motor kalkmakta zorlanıyor gibi oluyordu kayıştan zannettim gittim yeni kayış aldım meğer debriyaj gitti hazır kayış almışken yenisiyle değiştirdik eski kayışımıda arkadaşımın motoruna taktık şu anda arkadaşımın motorunda hiçte bir sorun olmadı kesinlikle bando dan şaşma
    Bahadır Şenonar A rh(+)
    Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.

Motosikleti
    tgb 303r
    vatana ve mıllete hayırlı olsun dun kayısım koptuu 100km hız ılee allahtan cok fazla surumedıı tekerıı hemen saldıı bugun actım kayısı bulamadım ıcerde....:D tuz buz olmus ama dha onceden olcuyu almıstım yarın degıstırıcem verdıgınbız bılgıler ıcın tesekkurler..:D

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    mitshobushi mi ne var bu ne malı acaba bilen varmı ?
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

Motosikleti
    tgb 303r
    arkdaşlar 846-20-30 kayıs bualamdım. Piyasada 842 20 30 vardı onu aldım olr dedıler ancak kalın geldıı motor resmen olduu gotunu kaldırmıyor orjınal kayısını nerden bulucam yardım TGB YEDEK PARCA NERDE VAR ANTALYDAA

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    benim kayışın üzerindeki numaralar silindiği için alamadım :(
    piaggio x8 200 bende bando alacağım ama elimde no yok :(
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

KUM_ADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    arkadaslar piyasada oto kayış ve keçe satan yedekparçacılar var.elinizdeki eski kayışı götürün.kopmuşta olsa farketmez ölçüsüne göre bando,dayco veya pirelli marka kayış alabilirsiniz.
    "BAŞARININ SONU YOKTUR AMA DOĞA İLE BAŞA ÇIKAMAZSIN. SEN DAHA İYİ FARE KAPANI YAPARSAN, DOĞA DAHA ZEKİ FARELER YARATIR...!"KUM_ADAM"

Motosikleti
    tgb 303r
    Alıntı KUM_ADAM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar piyasada oto kayış ve keçe satan yedekparçacılar var.elinizdeki eski kayışı götürün.kopmuşta olsa farketmez ölçüsüne göre bando,dayco veya pirelli marka kayış alabilirsiniz.
    gezmedıgım yer kalmadıı...

Alıntı stubborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim kayışın üzerindeki numaralar silindiği için alamadım :(
    piaggio x8 200 bende bando alacağım ama elimde no yok :(
    motorun kıtapcıgına bakabılırsın veyaa servısne osr...

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    ayrıca özellikle debriyajın öntarafında varyata var yuvarlak,onun içinde bilyalar var özelliğini kaybederse hemen koparır kayışı fazla ısınmadan oluyor tabi
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    tgb 303r
    halan kayış bulamdım yardımcı olrsanız sevınırım....
    motorun markası: TGB
    modelı: 303r
    kayış: bando 846-20-30

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca özellikle debriyajın öntarafında varyata var yuvarlak,onun içinde bilyalar var özelliğini kaybederse hemen koparır kayışı fazla ısınmadan oluyor tabi
    Ümmet abi ben ne cektım o bilyalardan erıyıp gıdıyordu Varyatoru ıyı acamadıgı ıcın kalkısda tıtreme hızda dusme vs vs cok etkılıyor skuterın performansını...
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı tgb_303 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    halan kayış bulamdım yardımcı olrsanız sevınırım....
    motorun markası: TGB
    modelı: 303r
    kayış: bando 846-20-30
    asıl adı cihan ustadır adresi açık olarak yazıyorum adımı verirsen yardımcı olur hertürlü kayışı bulur sana

CAKIROĞLU MOTOR TAMİRHANESİ - SÜLEYMAN ÇAKIR

KIZILTOPRAK MAH. Y.EMRE CD. NO:14 MERKEZ ANTALYA
    Telefon: 0 242 322 19 13
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    BMW. F800S

sucuter kayış

piyasadaki mevcut kayışlar bando dahil problem çıkarmaktadırlar kısa zamanda kopma ve bollaşma yapmaktadırlar piyasada iki senedir satılmakta olan uzr marka kayış sorunu çözmüştür ilgilenen arkadaşlara duyrulur hem fiyatı hem kalitesi çok iyi tavsiye ederim.0555 9746908 cep.

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Bende bandoo kayış alıcam ama Didimde bulamıyorum..oto parçacılarına hiç bakmadım bulunurmu oralarda
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)