Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Deer 152 Yardım...!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Deer 152
    Arkadaşlar Merhaba... Ben Forumda Yeniyim. Öncelikle Yardımlarınızı Acil Bekliyorum...

Kanuni Deer Motor 500 TL Alıcam Yanlız Motorda Krank Mili Yenmiş... Eksozu Orjinal Deqil... Şuan Çalışmıyor Bir Durumda. Arka Lastik Kabak. Şaşesi Düzgün. Ve En Önemlilerinden Motorunda Birkaç Arıza Daha Var. Saniyeden Usta Tutup Yada Kamyona Koyup Götüremıyorumda...

Ne Yapabilirim? . Sizce Bu MoTor Adam Olur Mu? 500TL Eder Mi (tahmini) Masrafı Bana Kaça Patlar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    etmez bence..
    başın ağırır
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    parca fiyatlari pahali oluyor dikakt, etbencede etmez
    normal calisan 2.elleri nekadar bilmiyorum ama ustune 500-600daha masraf yapacan oda nasil olacak belli degil temiz birseyler bulsan daha iyi olur

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Ruhsatı var mı? Kanunen bir sorunu yoksa 500'e alınır. Yalnız dikkat et motorun içini boşaltıp da vermesinler. Aldıktan sonra o motoru komple söküp her şeyini inceleyip bozukta tamir edip veya yenisini alıp toplamak gerek. Kendin yapabiliyorsan çok keyifli bir iştir.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    Kanuni Deer 152
    Motorun Ruhsatı Var 250 YL Vergi Borcuda Varmış Onuda Ödüyedek. Motor 2005 Model. Dış Aksamları Saqlam Yerinde. Motoru Ben Yapamam Anca Sanayiye Götürüp Kanuni Servisine Veririm. Sizinde Yarımlarınızı Bekliyorum.

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Yardım olarak diyebileceğim o fiyata alınıp toplanabilir. Dediğin gibi gövdesi sağlamsa, gövde parçaları yerindeyse geriye bir tek motor kalıyor o da halledilir.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    Kanuni Deer 152
    650 TL Masraf Çıkartır Diyor Motoru 500'e Alıcam. 200 Üstüme Devir. Toplam 1400'e Geliyor. Deer 152 Parçaları Biraz Pahalı ve Buna Değer Mi_? Biraz Yardımcı Olun Arkadaslar Pls...

Bence değer o kadarda dandik değil ve kanuninin bobcat ve deer modelleri yanlış hatırlamıyorsam çinde üretilmiyor gayet güzel motorlar al derim.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sen motoru yaptırırsın kardes yarın baska sorun çıkarır
    o motorun derdi bitmez
    üstüne masraf yapçağna ya sıfır motor al yada
    daha sağlam bi motor seç

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    1400-1600civari masrafi olur
    2.el gicir olanlarini 1900TL alman mumkun, pazarlik yaparsan dusurebilirsin 1900-2000araliginda cok ilan var cunku piyasanin durgun olduguna eminim.

http://www.sahibinden.com/1_haftalig...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/12000de_20...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Kanuni Deer 152
    Tşkler kentacdis

Alıntı kentacdis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1400-1600civari masrafi olur
    2.el gicir olanlarini 1900TL alman mumkun, pazarlik yaparsan dusurebilirsin 1900-2000araliginda cok ilan var cunku piyasanin durgun olduguna eminim.

http://www.sahibinden.com/1_haftalig...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/12000de_20...XQQdisplayitem

faZus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2005 model Deer 152 sahibiyim. Eğer motorun grenajları sağlamsa emin ol sırf o grenajlar için bile alınır. Hele ki göstergesi çalışıyorsa tadından yenmez. Kendileri 500Tl ye yakın bir fiyata satılıyor. Eğer almayı düşünmüyorsan bana iletişim bilgilerini ver ben alayım.

Tavsiyeme gelecek olursam:

1) Motorun parça fiyat listesi kuralkanın sitesinde mevcut. Oradan bakıp sana aşağı yukarı ne kadar masraf çıkaracağını belirleyebilirsin.

2) Bu motorun en pahalı parçaları ya dış görünüşle alakalı olan parçalar yada (grenajlar, stop lambası, gösterge, vs...) yada değişmezse olmaz parçalar (amortisörler, teller, vs.) Yani demek istediğim 1. maddede bahsettiğim parça fiyat listesinden yararlanarak motor ekonomik şekilde adam olmayacaksa bile motorun hurda fiyatının ne kadar olduğunu anlayabilirsin. Bence hurda hali bile 500 TL yi ikiye katlar.

3) Sanayiden herhangi bir ustayla işe girersen seni esas usta gıdıklar. Başımdan geçen tecrübelerle yazıyorum motorun tipine bakıp bişi sanıyorlar işçilikten bindiriyorlar.

Son olarak tekrar teklifimi yeniliyorum almayı düşünmüyorsan bana iletişim bilgilarini ver yedek parça olarak kullanmak için ben zıplayacam çünkü...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler