Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ön amortüsör (ön maşa) problemi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SN; Arkadaşlar cumartesi akşamı aracımla (jinlun 150 cc) maddi hasarlı küçük bir kaza yaptım ( bir otomobil ön lastiğime carptı ) bunun sonucunda ön iki maşa farkedilecek şekilde eğrildi. Serviste maşa var fakat biraz pahalı acaba bunları düzeltme olanağı varmıdır?ve nederece sağlıklı olur? ve İzmir de bunu yapacak bir servis biliyormusunuz? eğer düzeltme olanagı yoksa iki 0 maşa alacaz artık.
    Bilgilerinizi rica ediyorum.
    SAygılarımla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    hocam bunlaın düzeltildiğini duymuştum ama yer usta vb bi bilgim yok inan...

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    kanka tekrar geçmiş olsun bu iş için en iyi fikir verecek kişi olarak bildiğimiz tamirciler servisler var onlara bir gösterelimde kararı sonra verelim ben bu gün yokum ama yarın izmirdeyim seni arıyacağım beraber bakarız

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    geçmiş olsun piyade kardeşim
    allah büyük kaza vermesin
    otomobil suçlu ise ise trafik polisine tutanak tutturup karşı tarafın siortasından masrafı talep edebilirdin
    maşa düzeltilme olanağını bilemiyorum burdaki servislerden sorumlu arkadaşlarım sana cevab yazarlar ama
    ben maşa düzeltçeğime şahsen yeni si ile değiştiririm

Sn; e-erdun abi ilk önce saygılarımı sunarım;abi hatanın bir kısmı bende idi acemilik ettim karşı tarafta büyütmedi aracın tanponu düştü helalleşip ayrıldık.
    saygı ve selam.

+ Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    Altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    + Değiştir butonu mesajınızın sağ üst köşesindedir.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *********************I*********************

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    piyade, parça darbeyi aldığı için metal esnemsi yapmıştır ve deforme olmuştur. Düzeltsende fabrikasyon ayarı tutturmakta zorlanabilirsiniz. Yolda özellikle yüksek hızda teker vibrasyon yapabilir. Bence yenisini almak çok daha iyi ama param yok diyorsan çok iyi ölçülerek kontrol edilerek düzeltme yaptır. Birde düzeltme yapılırken başında dur ve ısıl muamele yapılmamasına dikkat et.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

GRKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5
    Piyade kardeş maşanın fiyatınıda yazsaydın bizde öğrenmiş olurduk. Ayrıca abimizin dediği gibi yenisi daha makbul...!
    Bir gün herkes Motosiklete binecek...!

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    hocam maşa fren diski gibi parçaların pres yada ısıyla düzeltilmesi pek iyi sonuç vermez.titreşim sağa sola çekme gibi etkiler yaratır.hatta bu düzeltme birkaçkere yapılıp metal yeterli yorgunluğa ulaştıysa çok güvendiğimiz çelik bile kürdan gibi kırılır...bu faktörleri değerlendirip hasar ufaksa ve fiyat farkı uçuksa düzeltme,değilse yenisini almayı seçmelisin...ben disk kilidiyle eğdiğim fren diskimi 100 milyon verip yenisiyle değiştirdim.çünkü düzeltilmiş hali freni sıktığımda titreşimli telefon gibi fren kolunda vurmaya sebep oluyordu.bu şekilde kullanırsam balatalar biçimsiz ve çabuk yıpranacaktı vs vs...

Sn ; Arkadaşlar il gi ve bilgilerinize teşekkür ederim ellerinize sağlık ,var olunuz ayrıca sn ;GRKN; kardeş maşaların çift i 150 ytl servis işçilikle beraber 200 ytl civarı konuştu bilginize.
    Saygılarımla.

+ Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    Altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    + Değiştir butonu mesajınızın sağ üst köşesindedir.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *********************I*********************

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    İyide yanlış anlayan sensin ben orda olabilecek durumu yazdım. Seni ne küçümsedik nede başka birşey dedik. Hayret birşey iyilikte yaramıyor.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

SN:arkadaşlar özel servisten geliyorum salı günü problemim hal edilecek ilğilenen bütün abi ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum
    saygı ve selam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler