Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Orjinal Sticker Temini

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    arkadaşlar, bizim motorun orjinal stickerlarını nasıl temin edebiliriz ? ya da sizlerden sticker bastıran varmı? motoru bi boyatıyım diyorum da acil yardım gerekli. düşme filan yok da dizliklerden dolayı deponun biraz yüzüldüğünü farkettim bugun. hazır kışa girmek üzereyken de parçaları söküp boyatmayı düşünüyorum ama yazılarım da gitmesin istiyorum yardım bekliyorum sizden.

motosikletim YAMAHA YBR 125

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Abi orjinalinin aynısını reklamcılarda yaptıra bilirsin boyama işlemini yaptıktan sonra tekrar çizilmeyi önlemek için depo nun etrafına Deri kaplama yapıyorlar bence ondan yaptırırsan bir daha aynı sorunlar karşılaşmazsın
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

ybr nin depoda bitek yamaha yazıyodu demi.O yazıda yansıtıcılı beyazdı galiba reklamcı sana aynı yansıtıcılı beyazla aynı boyutta yazar.Orjinali olsa bile bence pahalıdır deymez yani.

bide sökmeden önce bi reklamcıya göster onların işi bu belki üzerindekileri düzgünce söker.

Motosikleti
    r6
    Eskişehirde yamaha bayisi var ise bi oraya sor derim arkadaşım

Motosikleti
    Abi bak dediğim gibi hiç orjinaliyle felan uğraşma boşuna para bayılırsın git işini güzel yapan bir reklamcıya ver 10 TL bak sana orjinalinin aynısı nasılda yapar azmı yaptırdık biz bu yazılardan yaa biliyorumda söylüyorum

Alıntı nebileimm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bayiiler genelde ellerinde bulundurmuyorlar stickerları,sipariş üzerine getiriliyor onuda bekle allah bkle

Motosikleti
    Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr nin depoda bitek yamaha yazıyodu demi.O yazıda yansıtıcılı beyazdı galiba reklamcı sana aynı yansıtıcılı beyazla aynı boyutta yazar.Orjinali olsa bile bence pahalıdır deymez yani.

bide sökmeden önce bi reklamcıya göster onların işi bu belki üzerindekileri düzgünce söker.
    becerebilseler söktürcem de. korkuyorum yırtarlar diye

Alıntı nebileimm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    henüz sormadım dostum ama aklımda vardı.

Alıntı SaXoFoN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bak dediğim gibi hiç orjinaliyle felan uğraşma boşuna para bayılırsın git işini güzel yapan bir reklamcıya ver 10 TL bak sana orjinalinin aynısı nasılda yapar azmı yaptırdık biz bu yazılardan yaa biliyorumda söylüyorum
    olm çinçon bişey değilki bu? satcağımız zaman adam yazıları farketiği ana motordan şüpelencek. halbuki bişey yok sadece boya yenilemesi o kadar.

Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayiiler genelde ellerinde bulundurmuyorlar stickerları,sipariş üzerine getiriliyor onuda bekle allah bkle

hatta bazıları grenaj üstünde geldiğini bile sölediler.

yazılar bunlar işte:

evet abi benim motorunda motorunda stickerları üstünde geliyor diye duydum ama,sen yinede bi sor.

bide yamaha yazıları kolayda diğerleri zor,onlarıda dijital baskıyla bire bir yaparlar herhalde.

Motosikleti
    Abi sen reklamcıya parası gösterde bak sana aynısını yapmıyormu %100 aynısını çıkartır sana niye yamaha fabrikası nerden çıkartıyor bu yazıları başka bi gezegenden gelmiyor onlarda makinadan çıkartıyor

iyireklam10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    benim yanan motorsikletimle ilgili topiği incele...
    fikir olabilir orjinallerini bilgisayarda çizdim ve ozalitçiden çıktı alıp uyguladım orjinalle birebir oldu :..

Motosikleti
    Alıntı iyireklam10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fikir olabilir orjinallerini bilgisayarda çizdim ve ozalitçiden çıktı alıp uyguladım orjinalle birebir oldu :..
    Konuş abi destekle beni boşu boşuna para bayılmasın bi ton

Motosikleti
    Alıntı iyireklam10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatırlıyorum dostum. hatta sana mesaj da atmıştım sen ilgilenirmisin stickerlarla ? çevrende ybr'si olan varsa 2005 olan. ölçüleri alabilirsin onlardan müsade ederlerse...

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    yapıyorlar ya sen başında beklersin şura bozuk şura böyle diye valla mis gibi yapar
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler