Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorlu Bisiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    roadmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP

bide böle bişey var
    TECRÜBE GÜZELDİR AMA PAHALLIYA MALOLUR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    ilginç icatlar eskiden görüyoduk ince bi ses çıkartanları vardı. stop edip yokuşta eline alıyorlardı

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı motoking16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fena fikir değil de bn kendim yapmak istiyorum
    Bir adet kamyon mars motoru alabilirsin yada kuvvetli bir mars motoru ancak kamyonlarin mars motoru 24 volttur... ve motor devir kontrolu icinde bir reosta gerekicektir... detayli bilgi istersen yardimci olmaya calisirim
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    BuKart
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir adet kamyon mars motoru alabilirsin yada kuvvetli bir mars motoru ancak kamyonlarin mars motoru 24 volttur... ve motor devir kontrolu icinde bir reosta gerekicektir... detayli bilgi istersen yardimci olmaya calisirim
    bak süper fikirmiş ben yarın bi sanayi yapayım reosta problem değil onu elektrikçiden bulurum

Merhaba arkadaşlar.Bende daha yeni aldım 2 zamanlı motorsiklet kiti.Şuan daha kit yapılmış durumda değil.Ama en kısa zaman içerisinde elimdeki resimleri size aktarmaya çalışacağım.Hiç bir yere tamirciye,bisikletçiye götürmedim. Sağdece kendim yaptım.Daha Yapılacak çok işleri var ve aldığım 48 cc ve size bir sorum olacak.Şimdi bu motor kitini taktığım zaman trafiğe çıktığım zaman polis herhangi bir şey der'mi? Galiba bunlara ehliyet gerektirmiyor 48 cc altına:S Bende moped war 49.9 cc lik onunla çıkmak istemiyorum yola o yüzden bu motorsiklet kitini aldım.

herhalde ben biraz forumdan geride kalmışım galiba.Kimse cvp vermiyor yazdığım soruya:(

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı ByMickes34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herhalde ben biraz forumdan geride kalmışım galiba.Kimse cvp vermiyor yazdığım soruya:(
    benzin ile çalışan tüm motorlu araçlar için ehliyet şart. akülü çalışan motorlu bisikletler ile karıştırmayın.

Merhaba ertanos kardeş.Ben taktırdım dediğim gibi işte daha yapılacak işleri çok motorun:D Peki birşey soracam.Ben motor taktktırdım ya bu ceryanı nasıl alacaz? Hani motorlarda oluyor ceryanı adam motordan alıyor.Acaba bende ceryanı motordan alabilirmiyim? Motorun içindeki ceryan kaç voltuk ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler