Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Mondial 150ZAT Mercek ve Gündüz farı uygulaması

Motovento
    REKLAM ALANI
    hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    helal olsun çok güzel çalışma bende bu şekilde birşey planlıyorum.. inş nasip olur bana da
    yalnız motora takıp resim çeksen süper olur bence...
    tekrar tebrikler..
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    Alıntı hurricane_cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun çok güzel çalışma bende bu şekilde birşey planlıyorum.. inş nasip olur bana da
    yalnız motora takıp resim çeksen süper olur bence...
    tekrar tebrikler..
    teşekkür ederim motora takıp resim cekicemde dediğim gibi ampul alamadım

Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ama tabanı mat siyaha boyasan daha güzel durabilirdi sana bi tavsiye veriyim o dışı mav olan xenon görünümlü ampüllerden sala ve asla alma imkanın varsa sağdo ssolda kullanan birinin arabasını motorunu al yağmurlu bi havada ışığın kalitesine bak öyle karar ver ben taktım gündüz farı gibi bişey oldu parkların ışığıyla gidiyorum ama karşındakininde gözünü alıyo
    o dısı mavi olan ampuller kalite kalite bende arabada var ve arabamda mtec kullanıyorum ve hiç pişman deilim bi arkadasım arabasında phılıps kullanıyor oda pişman değil bu ampuller 40 lira cıvarı falan dier cin malları gibi değiller yanı

Motosikleti
    Ramzey 125 cc scooter
    Valla eline sğlık süper olmuşlar işallah aradığın h-7yide bulursun kafana göre h-4 olmazmı ya?

Bide şu led olayını sevdim yeni audilerdeki gibi
    ledler daha sık,ve daha küçük bide beyaz olsaydı tam süper olurdu tabi benim için ama bölede çok şık durmuş eline sağlık.
    Aman sakın lambalarıda yakınca yoldaki görüntüsünü bizle paylaşmayı ihmal etme
    Ramzey 125 cc scooter

Motosikleti
    loading...
    Alıntı umutddr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla eline sğlık süper olmuşlar işallah aradığın h-7yide bulursun kafana göre h-4 olmazmı ya?

Bide şu led olayını sevdim yeni audilerdeki gibi
    ledler daha sık,ve daha küçük bide beyaz olsaydı tam süper olurdu tabi benim için ama bölede çok şık durmuş eline sağlık.
    Aman sakın lambalarıda yakınca yoldaki görüntüsünü bizle paylaşmayı ihmal etme
    palasıcam umut buna h-4 olmuo uzunu mercek yapıo özel olarak öle mercek aldım ledler sarı vardı sarı ile yetinelim dedim

Motosikleti
    Ramzey 125 cc scooter
    eyw hocam eminim çıplak gözle o ledler daha harika duruyodur.

şimdi bende h-4 xenon var ama mercek yok ben buna bir mercek uydurabilirmiyim heralde forumda bu soruyu sormak için en ideal kişi sensin bide nerden bulabilirim yardımcı olabilirsen şimdiden teşekkürler.
    Birde kafanı şişirdik ama bişey daha sorıyım sağda kısa h-4 yanıyo benim ona xenonu bağladık gerçi anlatmama gerek yok sen ramzeyi bilyorsun solda h-3 yanıyo orayı nasıl h4 yapabiliriz acaba?
    Çünkü elimde bi çift daha h-4 xenon kit var onu o sol tarafa takmak istiyorum tek yanması hoş durmuyor
    Ramzey 125 cc scooter

Motosikleti
    loading...
    eyw hocam eminim çıplak gözle o ledler daha harika duruyodur.

şimdi bende h-4 xenon var ama mercek yok ben buna bir mercek uydurabilirmiyim heralde forumda bu soruyu sormak için en ideal kişi sensin bide nerden bulabilirim yardımcı olabilirsen şimdiden teşekkürler.
    Birde kafanı şişirdik ama bişey daha sorıyım sağda kısa h-4 yanıyo benim ona xenonu bağladık gerçi anlatmama gerek yok sen ramzeyi bilyorsun solda h-3 yanıyo orayı nasıl h4 yapabiliriz acaba?
    Çünkü elimde bi çift daha h-4 xenon kit var onu o sol tarafa takmak istiyorum tek yanması hoş durmuyor
    önce kafam böle şeler için şişmez

şimdi mercek uygularsan benim aldığım merceklerden alcan mecburen çünkü hiç bi merceğe h-4 ampul olmuyo Bİ-XENON MERCEK senin işini görür ben bunları sahibinden.com da ilanda gördüm adam arabalara falan yapıo ek gelir olarak elinde de merceklerden var satıyor 60 lira dedi 50 ye aldım ilanıda koyuyorum buraya irtibata gecersin istersen tavsiye ederim ama işciliğini yapabiliceksen yanı merceği güzel oturtman lazım

şimdi ramzeyin h-3 olan kısmına h-4 takmak olmaya bilir h-3 yuvasında metal bi parca varmı ampulu tutan telın baglı olduğu eğer yoksa olmaz iki çeşit farı var ondan soruyorum sadece ampul montaj yerleri değişik eğer o metal parça varsa sök onu zaten deliği diğer taraf gibi olucak rahat rahat takarsın ama sökülmüyorsa şansına küs :(

Motosikleti
    Keeway Matrix Turbo
    Nasıl yani hiç bir merceğe H4 ampul olmuyor Benim Keeway'de ben nasıl H4 kullanıyorum o zaman

Motosikleti
    Artık Yok...
    arkadaşım hiç bir mercek değil enginogurlu arkadaşım bildiğimiz h7 araba merceği almış mercekli farlar arabalarda genelde h7 dir h4 de var ama zor yeni nesil araçların %90 ı h7 olduğu için merceklileride h7

keeway kendine özel mercek üretmiş olabilir h4 yada sen takmışsan az bulunan h4 lrden takmışındır benim hayla kafamın basmadığı h7 meercek bu onu anladım buna herhangi bir h7 xenon kit neden uymuyor onu anlamadım uyuyorsa motorsikletler için xenon h7 kitler var sahibindende 100-150 ytl ye al tam olsun bir o kısmı tam kavrayamadım

Motosikleti
    loading...
    Alıntı cqn3517 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani hiç bir merceğe H4 ampul olmuyor Benim Keeway'de ben nasıl H4 kullanıyorum o zaman
    araba merceklerinde h4 ampulun olduğu mercek cok zor bulursun hatta yeni arabalarda h4 ampul yerine tek duylu ampulle beraber bi-xenon mercek kullanıyorlar yanı uzunu mercek yapıyor ben o acıdan söledim

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım hiç bir mercek değil enginogurlu arkadaşım bildiğimiz h7 araba merceği almış mercekli farlar arabalarda genelde h7 dir h4 de var ama zor yeni nesil araçların %90 ı h7 olduğu için merceklileride h7

keeway kendine özel mercek üretmiş olabilir h4 yada sen takmışsan az bulunan h4 lrden takmışındır benim hayla kafamın basmadığı h7 meercek bu onu anladım buna herhangi bir h7 xenon kit neden uymuyor onu anlamadım uyuyorsa motorsikletler için xenon h7 kitler var sahibindende 100-150 ytl ye al tam olsun bir o kısmı tam kavrayamadım
    logaritma benim aldığım merceklere normalde h7 olmuyor D2S die model oluoyor oda pahalı bişe ama uydurmasyon h7 cakma xenon ampul takabiliyorsun

Motosikleti
    Keeway Matrix Turbo
    D2S tip merceklerin xenon kit fiyatları gerçekten çok pahalı 500 ytl lere kadar çıkıyor. Her markada da bulamıyorsunuz zaten Mtec , Texon gibi markalarda olması söz konusu

Bu arada elinizdeki hangi aracın merceği çok merak ettim

Motosikleti
    loading...
    D2S tip merceklerin xenon kit fiyatları gerçekten çok pahalı 500 ytl lere kadar çıkıyor. Her markada da bulamıyorsunuz zaten Mtec , Texon gibi markalarda olması söz konusu

Bu arada elinizdeki hangi aracın merceği çok merak ettim
    audi a4 ten cıkma bosch marka

bmw dede aynı mercek kullanılıyormus

Motosikleti
    Keeway Matrix Turbo
    Far ayar kasnaklarından bulsanız çok iyi olurmuş

Aslında çakma araç Angel farlarında bu tür kasnaklar söz konusu

Olmadı (1 mercek adına konuşuyorum) 2 vida , ölçüye uygun 2 parçalı kare biçiminde plastik veya mika bir parça, vidalara uygun aynı boyda ayar yapabilecek yay, birde plastiğin 2 ucunu yay ile birleştirecek L şeklinde bir bağlaca ihtiyacınız var

Bu şekilde ayarı rahatça yapacağınıza ve karşıdaki sürücülerin gözünü almayacağınıza inanıyorum...

Sadece bi öneri idi Saygılarımla...

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    emeğine sağlık güzel olmuş.Audi r8 farına benzemiş.

''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    loading...
    Far ayar kasnaklarından bulsanız çok iyi olurmuş

Aslında çakma araç Angel farlarında bu tür kasnaklar söz konusu

Olmadı (1 mercek adına konuşuyorum) 2 vida , ölçüye uygun 2 parçalı kare biçiminde plastik veya mika bir parça, vidalara uygun aynı boyda ayar yapabilecek yay, birde plastiğin 2 ucunu yay ile birleştirecek L şeklinde bir bağlaca ihtiyacınız var

Bu şekilde ayarı rahatça yapacağınıza ve karşıdaki sürücülerin gözünü almayacağınıza inanıyorum...

Sadece bi öneri idi Saygılarımla...
    far camını daha kapatmadım motora montajda etmedim motorun üstünde ayarlıcam öle kapatcam camı ama fikriniz güzel

alper benzetmen için teşekkür ederim

Motosikleti
    Ramzey 125 cc scooter
    ewt sanırım o dediğinmetal parça var bir soket kablosu var onu sokete takıyosun öbürünüde şaseye değdirince yanıyor bu durumda olmaz heralde senin dediğin çift kablo geliyosa olur dimi??

Sanırım benim dediğim metal parça o değil:D
    Ramzey 125 cc scooter

Motosikleti
    Artık Yok...
    enginogurlu

Hocam sende ala ala en kazık merceği almışsın normal bir h7 mercek alsaydın adamdan mesela opelinkiler falan yada fiatin renault merceği onlarınki h7 normal mercek 100-150 kağıda xenon nuda çakardın olayı bitirirdin aldığın adam sanırım bu işi yapan bir adam adamı arayıp gerip verip yerine normal bir h7 mercek istesen daha güzel ve rahat olmazmı

Motosikleti
    loading...
    ewt sanırım o dediğinmetal parça var bir soket kablosu var onu sokete takıyosun öbürünüde şaseye değdirince yanıyor bu durumda olmaz heralde senin dediğin çift kablo geliyosa olur dimi??

Sanırım benim dediğim metal parça o değil:D
    ben ampulu tutturduğun yerden bahsediom kablo baglantısı kolay iş

Motosikleti
    Ramzey 125 cc scooter
    ewt engin abi orda metal parça var o zaman kabloyu nasıl bağlarız?
    Ramzey 125 cc scooter

Motosikleti
    loading...
    ewt engin abi orda metal parça var o zaman kabloyu nasıl bağlarız?
    diğerinden bakarak örnek alarak bağla mesela senin bi tarafta kısa bi tarafta uzun var sen uzun olan tarafa kısada elicen için dierindeki kısa ceyran kablosunu cogaltcan uzunun boş olan yerine bağlıcan o zaman kısada ikisi yanar uzunda biri

Motosikleti
    Ramzey 125 cc scooter
    eyvallah abi sağolasın zaten bende şöyle bir durum vardı xenon bağladığım için düğme aşırı ısınıyordu düğmeyi iptal ettim kabloları direk bağladım ama artık ikinciyi takınca sanırım araya role koyarsam düğme sorununuda çözerim dimi?
    Ramzey 125 cc scooter

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler