Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125 cc ye kaliteli lastik

Motovento
    REKLAM ALANI
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    125cc vitesli motoruma yağmurlu ve soğuk havalarda kullanabileceğim kaliteli lastikler takmak istiyorum.üzerinde takılı olan duro marka lastikler kuru havada bile kayıyor. kim üretiyorlsa duroyu kesinlikle motorcuları hiç sevmiyor

metzeller ve irc marka lastikler buldum sirkecide ama lastiği göstermediler sadece fiyat verdiler.(2.75/18 50 ytl)

bu tip motorlar için lastik alırken nelerle dikkat etmem gerekir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    privateblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS__APACHE
    kalite istiyorsan kesinlikle _michelin_ 10 numara lastik
    Motosiklet Pilotu:bounce:

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125cc vitesli motoruma yağmurlu ve soğuk havalarda kullanabileceğim kaliteli lastikler takmak istiyorum.üzerinde takılı olan duro marka lastikler kuru havada bile kayıyor. kim üretiyorlsa duroyu kesinlikle motorcuları hiç sevmiyor

metzeller ve irc marka lastikler buldum sirkecide ama lastiği göstermediler sadece fiyat verdiler.(2.75/18 50 ytl)

bu tip motorlar için lastik alırken nelerle dikkat etmem gerekir.
    bana ebatlarını ver sana hemen fıyat alayım mıchelınden
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    140-70-18

bu lastıgın ebatlarınıda alabılırmıyız acaba????

fırsatcılık gıbı oldu ama:D

sanırım zahmet olmaz:D
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    140-70-18

bu lastıgın ebatlarınıda alabılırmıyız acaba????

fırsatcılık gıbı oldu ama:D

sanırım zahmet olmaz:D
    Pirelli Sport Demon:240 ytl 0534 284 3400 atilla

ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaşım şimdi sana 17" yada 18" çapında 2.75 arka 2.50 ön ebatı çifti 50 ytl olan bi lastik için burda 40 tane lastik markası söylerler kafan iyice karışır tamam hepsi güzel iyi marka ama onların dediği markalardan bulman zor bulsanda sana pahalı gelir sana nacizane tavsiyem sirkeci honda bayii ne git bi tek orayı biliyorum orda dunlop var aman sakın haa cbf150 lerdeki DURO değil DUNLOP var zaten görürsün ordan kendine 1 çift al güle güle kullan
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    şu an üzerinde önde de arkada da 90/90 18 var ve dengesiz geldi bana
    ön 2.75 /18
    arka da 90/90 18 oalrak düşünüyorum ya da 3.00 /18
    neden 2 ayrı ölçü birimi var bu lastiklerde onu da anlamadım.
    bir de tubeless lastik istiyorum.

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım şimdi sana 17" yada 18" çapında 2.75 arka 2.50 ön ebatı çifti 50 ytl olan bi lastik için burda 40 tane lastik markası söylerler kafan iyice karışır tamam hepsi güzel iyi marka ama onların dediği markalardan bulman zor bulsanda sana pahalı gelir sana nacizane tavsiyem sirkeci honda bayii ne git bi tek orayı biliyorum orda dunlop var aman sakın haa cbf150 lerdeki DURO değil DUNLOP var zaten görürsün ordan kendine 1 çift al güle güle kullan
    tüm cevaplar için çok teşekkürler

duroyu bir daha hayatım boyunca unutmam zaten.çalıştığım yerin moturunda da duro var. :(
    eski mobiletimin 15 20 ytlik ve 4 senedir kullandığım lastikleri kaymıyordu duro kayıyor ne iştir anlamadım sanki sabundan yapmışlar

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu an üzerinde önde de arkada da 90/90 18 var ve dengesiz geldi bana
    ön 2.75 /18
    arka da 90/90 18 oalrak düşünüyorum ya da 3.00 /18
    neden 2 ayrı ölçü birimi var bu lastiklerde onu da anlamadım.
    bir de tubeless lastik istiyorum.

tüm cevaplar için çok teşekkürler

duroyu bir daha hayatım boyunca unutmam zaten.çalıştığım yerin moturunda da duro var. :(
    eski mobiletimin 15 20 ytlik ve 4 senedir kullandığım lastikleri kaymıyordu duro kayıyor ne iştir anlamadım sanki sabundan yapmışlar
    şöyle söylüyüm ön ince ve yerden yüksek tir arka geniş kalın ve alçaktır sen zaten gidince orda standart 18" için ön arka lastik var sana uygun olanı verirler (zaten tubeless uyumludur) o ölçüğler dışına çıkma dunlop olmasına dikkat et orası zaten dunlop bayii
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)