Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nedir Bu Lastiğin Patlamasını Engelleyen İcatlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Choppery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA STR 250
    Arkadaşlar şu lastik patlamasını engelleyen spreyler,sıvılar hakkında bişey bilen, gören, duyan, uygulayan var mı? Nedir ne değildir? Hikaye midir? Harbi midir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    bu saydığın malzemeler lastik patlamasın diye değil lastik patladıktan sonra lastikçiye kadar idare etsin diyedir. tubleless lastiklerde kullanılabilir. içlastiklilerde kullanılamıyo ne yazıkki onlar için yapılanını bulamadım.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Choppery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA STR 250
    Slime diye bir madde varmış.Lastiğin havasını indirip içine enjekte ediyormuşsun
    sonrada lastiği şişiriyorsun.Bu da patlamayı engelliyormuş yani en azından ben böyle anladım.Ama hala ne dir ne değildir bilmiyorum.
    Dragstar 650 Classic
    Süper Fırsat 5" gps bluetooth fm transmitter 2gb sd kart full harita tr sadece 215 tl . Fırsatı kaçırma!

Slime denilen o maddeden bende var. Yeşil akışkan bir madde. 125 ml'lik bir tüp içinde. Daha önce bisiklet için almış ama kullanmamıştım. Şu anda da şisesinde duruyor. Şişenin üstünde hangi lastik için ne kadar ve nasıl kullanılacağı yazılı.Motosikletler için de her bir lastiğe bir tüp yani 125 ml kullanılmalı diyor. Kullanım şekli de aynen senin tarif ettiğin gibi. Ancak anladığım kadarıyla lastiği indirimek yetmiyor. Sibobu da sökmek gerekiyor. Kullanan varsa bizi bilgilendirirse sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler