Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yaıştırıcı öneri ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xv 250
    merhaba arkadaşlar benzin bbompası çıkışında olan demir boru çıktı ikisi de demir öyle bir yapıştırıcı lazım ki hem tutacak hem benzin kaçırmayacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Sunfix işini görür.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Benzine maruz kalacağından kolay kolay hiç bir yapıştırıcı uzun vadeli olmaz. Bir hafta sonra sızıntı başlar. Parça alüminyum'a benziyor. Alüminyum kaynak yapan bir yere gidip kaynak yaptırabilirsiniz. Çok da sağlam olur. Sanayiler de esnafa sorsanız size mutlaka gösterirler. üç beş verirsiniz halledilir. Yapıştırıcılara vereceğiniz paradan daha ucuza da gelir.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Berner ve würthün bizim japon tabir ettiğimiz türden kuvvetli yapıştırıcıları var onlardan kullanmalısın
    LSunfix te olur fakat pozisyon biraz ters gibi
    Kaynak olmaz,biri demir biri alüminyum,sarı kaynak denenebilir egzoscularda bulunur,ama malzeme ısınacağı için risk

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xv 250
    turuncu köpük gibi birşey vardı sıvı contayla kapatırım ama haraket etsin istemiyorum sağlam taş gibi olsun diye neyse yarın ustama bi götürüm bi beyaz silindir kutulu bişey sıkıyodu bakalım ondan mı sürer ne yapar

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Alıntı ozgurfs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turuncu köpük gibi birşey vardı sıvı contayla kapatırım ama haraket etsin istemiyorum sağlam taş gibi olsun diye neyse yarın ustama bi götürüm bi beyaz silindir kutulu bişey sıkıyodu bakalım ondan mı sürer ne yapar
    Kaynak önerisi gelmiş bak, kaynak yaptır uğraşmak istemiyorsan.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xv 250
    kaynak zarar verebilir ve çirkin durur sakıza benzeyen yapışkan var silindir kutuda adıbı bilmityorum ustam yağ kaçagında kullanmıştı regulatorden kablo gelen yerde kaçak vardı hemen kuruyo ve sert o iş görür ama adını bilmiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)