Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

elcik ısıtma montajı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    yamaha xt660'ıma hein gericke'den elcik ısıtma aldım, kış geldi ve bunu takmak istiyorum, acaba kendim becerebilirmiyim? yoksa kime yaptırmalıyım? daha önceden tecrübesi olanlar tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim, teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    http://www.canyonchasers.net/shop/ge...-grips-alt.php

burada resimlerle montajı anlatmış.biraz ingilizce,biraz elektrik bilgisi il bu işi yapabilirsin.
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    link için teşekkürler, benim aldığım elcik ısıtmaların kontağa bağlanması gerekmiyormuş, açık unutup gitseniz bile voltaj düşünce otomatik kapanıyormuş, bağlantı şeması gayet basit, elcikleri söküp bakıcam umarım geri toplayabilirim

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    evet arkadaşlar, pazar günü hotgrip'lerimi monte ettim, sandığımdan çok daha kolaydı, hani birgün birisi alırda monte etmek isterde bu konuyu bulursa, bi zahmet hortlatsın ben ona yardım ederim ) bu arada çok süper bi olay herkese tavsiye ederim, sanıldığı kadar pahalı bir olayda değil hani, 25 euroya bile alınabilecek modeller var..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keşke resimde çekseydin takarken ..bölece çok faydalı bir başlık olurdu
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    eller kir pas içinde fotoraf çekememki, başka biri olsa o çekseydi olurdu ancak ama çekecek kimsede yoktu o anda, ama zaten fotoğraflıkta çok bişey yok, elcikleri söküyosun ısıtmalıları takıyosun, elektriğini bağlıyosun, kumandayı bağlıyosun, herşey hazır zaten, biraz eliniz yatkınsa 2 saatte hazır..

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    elcik demırıne o ısıtıcıları takınca ustune elcık plastıgı nasıl sığıyokı .S
    ısıtmanın plastıge zararı olmuomu ?,
    birde satılan yerın lınkını alabılıkrmıyım?
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler