Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Monero Angel 150 Xenon Far Kiti ???

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar şu anki aydınlatma bana pek yeterli gelmiyor mondial,monero gibi motorlardada balon ampul mevcut ve xenon kiti bu tür motorlara uymuyormuş sizce görüşleriniz nedir ve takanlarınız varmı ?.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    uymuyor diye bişey yok!! takacak adama bağlı balon dediğin ampul 35-35w uzun kısalı ampul türü(biz traktör ampulu diyoruz) H4 ampul (55-60w) ağır geldiği için bu ampul kullanılır genelde ve malesef iyi aydınlatmaz ama senin duyların diblerine H4 dipli xenonlardan oturduğu için takabilirsin yani gidip H4 xenon deyip alacaksın genelde takmasınada para almıyorlar 200 ytl civarı (ben alıp taktım büyük nimet
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

...

bayramdan sonra taktırmayı düşünüyorum bi bilginizi alayım dedim bide ben farlarım hep açık dolaşıyorum ampullerin üstünde kavisli plastik eriyerek düz oldu xenon kit aldığımda yeni komple far almayı düşünüyorum xenon taktığımdada eritirmi acaba ???

Motosikleti
    Ramzey 125 cc scooter
    hayır xenon normal ampuller kadar ısınmıyor 35w olduğu için o konuda hiç korkma
    Ramzey 125 cc scooter

Alıntı umutddr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır xenon normal ampuller kadar ısınmıyor 35w olduğu için o konuda hiç korkma
    Walla tavsiyen için saol ya bide bunlara angel eye nasıl takarız yani yapmışken hem gzel olsun hem angel eye lı olsun güzel olur olmuşken hepsi bir aradan çıksın aranızda angel eye takanınız warmı ?

Motosikleti
    Ramzey 125 cc scooter
    benim motorda angel eye var ama ben kendim yaptım tabi piyasada birsürü satılıyor ama dikkat et derim kalitesizleri çok çabuk patlıyabiliyor

bunların hazırlarını bağlamak o kadar büyük problem yaratmaz sadece farın içinin sökülmesi dağıtılması konusunda problem yaşarsın onun dışında parklardan eletrik alıp artısını eksisini bulup kabloları bağlıyacaksın ama eğer elektrik işinden anlamıyosan bu işi iyi bir oto elektirikçisi bulup yaptırmanı tavsiye ederim.

http://img378.imageshack.us/img378/9597/dsc01123mw9.jpg
    Ramzey 125 cc scooter

Motosikleti
    150 ZC
    pahallı geldi xenon bana güzel aydınlatma için ideal bence ama 200 ytl de çok para
    ucuz yollu bişey de yok pek piyasada . .

Motosikleti
    Keeway Matrix Turbo
    Osram ın +30 fazla ışıklı 4000Kelvin H4 ampullerinden görmüştüm. Dış rengi çok güzel gelmişti ama kullanan bi arkadaşım olmadığından pek bi bilgi sahibi değildim fiyatıda 24.90 dı 3-4 gün önce... Bulabileceğin yerlerde kitle pazarlama işi yapan büyük marketler...(reklam olmasın diyerekten böyle yazdım) Saygılar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)