Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motora alarm taktıracam

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar herkeze merhaba
    bakırköy güneşli çevresinde motorsiklet alarmı takan motorcu bilen varsa nerede olduğunu mümkünse fiyatını da bildirirse sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    suspectbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VS 1400 GLP custom
    bursada 30 milyon gibi fiyatlara takıyolar
    _______BURSA MOTO KLUB KAPTANI_______
    motorun mu var bas marşa asla durma

suspectbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VS 1400 GLP custom
    Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Forum sayfalarinda altalta ayni icerikli veya ayri icerikli mesaj atmak yasaktir. Akliniza sonradan birsey gelirse mesajinizi sag ust kosesindeki DEGISTIR butonuna tiklayarak o mesajına ekleme yapiniz... Arka arkaya iki-üç defa mesaj atmayalim, eksik yazmissak birinci mesaja ekleyelim. Tekrari halinde kullanicida art niyet tespit edilirse altalta atilan mesajlar forumdan silinecektir...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    +*******************************************+
    _______BURSA MOTO KLUB KAPTANI_______
    motorun mu var bas marşa asla durma

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    HEKTOR, sirkeci de 30-40 arası takıyorlar (alarm tabi)...
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

Gencadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD250E-9
    Fenerbahçe Stadı'nın arkasındaki bayilerde uzaktan kumandalı alarm satılıyor. Devresi basit bağlanıyor, satan yer de takıyor hemen. 70 dolardı fiyatı.
    34 NVT 21 - DADYW DD250E-9 - Görürseniz selam verin

Teşekkürler arkadaşlar bilgiler için
    bugün sirkeciye gidip taktıracam alarmı anladığım kadarıyla 30 ytl ila 80 ytl arasında bir fiyatı var bence makul fiyatlar amaç caydırıcılık

Motosikleti
    tiger 250
    suspectbiker
    arkadaşım brsada nerde takıyolar bu alarmı ve ne menm bişey bu yardımcı olursan sevinirim

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler alarm konusuna biraz daha dikkat edin bazı motorlar garanti kapsamındaysa alarm takılınca garanti kapsamı dışına çıkabiliyor...Garanti kapsamındaki motorların alarm konusunu önce servise sormasını tavsiye ederim...Bazı servislerde takılıyor mesela izmirde benim motorumun servisinde 65 ytl 1 yıl garantili ve motorda garanti dışı kalmamış oluyor...

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    HEKTOR, motosikletin ne marka-model? Taktırdıktan sonra da yorumlarını ve izlenimlerini paylaşırsan faydalı olur. Ben de taktırmayı düşünüyorum o yüzden taktırdığın yeri de yazarsan sevinirim
    imza, safrane

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    bende taktırmayı düşünüodum ama , motorun garantisi iptal oluyor diye taktıramadım........ bu olay çok kötü yaa..... hatta servise ; hocam sen tak dedim , yinede garanti safdışı kalıormuş......

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Arkadaşlar marka verebilirmisiniz? Ayrıca özelliklerinide lütfen. Ben taktırdım led li Scorpion marka. Bayağı güzel. Ancak benimki tuzlu oldu sanırım yedik kazığı 100ytl'ye takıldı.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

mertmertmert, vallaha bizim serviste takıyorlar 65 ytl garantide iptal olmuyor

evet ya bende bugün öğrendim garanti sorunu var bağcılarda bir servis var mondial servisi 100 ytl dedi pazartesi büyük ihtimal oraya taktıracam garanti dışıda kalmıyomuş bakalım taktırdıktan sonra haberdar ederim sizi arkadaşlar nedir ne değildir diye

HEKTOR, dostum servisten imzalı kaşeli belge al alarm tarafımızca takılmış olup motor garanti kapsamı dahilindedir diye...Sonra o servisten başka bi servise gidince ''bizene biz nereden bilicez alarmı nerede taktırdığını motorun garanti dışı'' demesinler diye...Bence al bi yazı dostum ne olur ne olmaz...

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    forrap,
    mertmertmert, vallaha bizim serviste takıyorlar 65 ytl garantide iptal olmuyor
    hocam iyi güzel söölüosun da ; ben şimdi gelecem x semtteki servise alarmı taktıracam ama kendi semtimdeki servis bana garanti nin iptal olacağını bildirmişti daha önce. fakat buna rağmen servisin hizmetinden memnunsam - sadece alarm için x semtteki servise gidip - semtimdekine geri döndüğümde bana garanti dışı kaldı artık bu makina derse nolcak ?
    olacağı ; sürekli x semtteki servise gitmem gerekecek , extra maliyet , hizmetinden memnun olup olmayacağımı bilmeme korkusu, extra zaman kaybı vb vb vb......

benim servisimin bana ; - taktır hocam , garantin devam eder demeliki ben dışarı bi yere gidip taktırabileyim...

yani mondial lere sooradan takılan alarm konusu benim için çok büyük sıkıntı arz edio.........

ahhhhh ahhhh
    napsam bilmiorum vallahi............

eyvallah arkadaşım haklısın aslında ama bişey var bana sordu motor viteslimi scooter mu diye alarm sistemleri farklı oluyormuş dediğm gibi gidince ayrıntılı konuşurum servisle birde benim motor mondial kt 125

mertmertmert, ben İzmir de yaşıyorum motorum asya 150 t1...İzmirde Asya servisi 1 tane var ve kesinlikle çok iyiler.Zaten İzmirin motor servisleri içinde en büyük 2.servisi(1.cisi özel servis)...Benim servisim bana kendileri takması halinde garantinin bozulmayacağını söylediler ve daha önce taktırmış bir sürü arkadaş var ve hiç sorun çıkarmıyorlar doğal olarak kendi taktıklarına...Benim dediğim şu ki illaki alarm taktırılcaksa bu gittiğiniz serviste taktırılmalı ve kesinlikle imzalı kaşeli yazı alınmalı servisten alarm tarafımızca takılmış olup motor garanti kapsamı dahilindedir diye...Zaten dışarıda 40 ytlyede alarm buldum ama sırf garanti bozulmasın diye 65 ytl verip serviste taktırıcam.Ben önümüzdeki hafta taktırıyorum alarm...Siz taktırırmısınız taktırmazmısınız orası size ve servislerinize kalmış.Eğer sizde her servis farklı bişey söylüyorsa ona bişey diyemem...Ama ben lazım olduğu kanaatindeyim ve kesinlikle taktırıcam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler