Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Emme manifolt contası yırtıldı.

Motovento
    REKLAM ALANI

ya çok pardon hortlatıyorum bu konuyu azıcık ama sormam lazım emme manifoltunu çıkartmak için karbüratörü sökmem gerekiyor mu yoksa kelepçeleri çıkarınca sökülebiliyor mu??? benim ki de resimdekine benzer boğazdan yırtılmış ve acil tamir etmem gerekiyo yırtık kısmı silikonla doldurdum ve düzgün yapamadığım için çok kötü gidiyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıvı contada yanıyorsa bu meleti hiç tamir ile uğraşmayalım o zaman dediğiniz gibi.

Dediğiniz yapıştırıcı ile yapıştırıp bir süre kullanayım olmazsa.

Sağolun tavsiyeleriniz için.

Tavsiyen için sağol hocam.

Bugün Hyo bayiine gittiğimde bu parçaları buldum.(hayret ettim aslında,ellerinde epeyde parça varmış!) Lakin ustaları olmadığı için net bir fiyat veremediler.

Bunların tekine 35 ytl dediler aşağı yukarı. Net fiyat veremedikleri için alamadım bu meletleri.
    Kırmızı sıvı conta al yırtığın olduğu yere hem içten hem dıştan sür iyice kurusun zaten ısındıkça dahada sağlamlaşır
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı eru_can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya çok pardon hortlatıyorum bu konuyu azıcık ama sormam lazım emme manifoltunu çıkartmak için karbüratörü sökmem gerekiyor mu yoksa kelepçeleri çıkarınca sökülebiliyor mu??? benim ki de resimdekine benzer boğazdan yırtılmış ve acil tamir etmem gerekiyo yırtık kısmı silikonla doldurdum ve düzgün yapamadığım için çok kötü gidiyo
    Karbüratörü sökmeye gerek yok. Kelepçeleri,vidaları sökünce çıkıyor emme manifolt körüğü,lastiği veya tam adı her ne ise.

Yanlız ben motoru satmaya niyet etmese idim(1 sene önce) sıvı conta ile tamir ettiğim manifolt körüklerini kullanacaktım. Benim sıvı conta ile yalıttığım parçalarda bir sıkıntı olmadı 2 aya yakın bir zaman motoru o parçalarla kullanmama rağmen.

Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızı sıvı conta al yırtığın olduğu yere hem içten hem dıştan sür iyice kurusun zaten ısındıkça dahada sağlamlaşır
    Eyvallah. Motoru satalı 1 sene oldu (benden alıntı yapmana binaen sana yazıyorum)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Hocam benim Regal rapor var 2006 model karbüratör e giren emme manifold çatlamış benzin vs kaçırıyor ulusta ustaya götürdüm karbüratör temizlik yeni manifold sinyallerde kablo köpüğü vardı onun degisimi ve yağı (motul) değişimi yapacak 180 istedi kabul ettim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler