Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 UT İÇİN MODİFİYE

Motovento
    REKLAM ALANI
    rupicapra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 600E
    SEVGİLİ ARKADAŞLAR MONDIAL 150 UT İN NERELERİNE NE YAPTIRABİLİR Kİ HEM PERFORMANSI, HEM SÜRÜŞ KEYFİ DAHA ARTSIN. BU KONUDA TECRÜBESİ, FİKRİ OLAN HERKESİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUM. SAYGILARIMLA

- Bu Uyarı Mesajı Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.
    - Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    +****************************************+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    valla ona modifiye için harcayacağın parayla gerçek bir canavar al daha iti
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

Gokcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125 - Keeway Hurricane 50
    Arkadaşlar bende aynı soruyu Keeway ARN 125 için soracağım
    Race´in ustasıyım, ARN´nin hastasıyım
    Gokcell

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletin orjinaline dokunmamak lazım. Paran varsa daha iyisini al, yoksa elindekinle yetinmesini bileceksin.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Modifiye basit bir işlem değildir. Bu işte uzman bir mekaniker bulman gerek.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

toros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt600e-CBX250
    ilk önce karbratörden başlamalısın üstünde 125 cc nin ki var 150cclik kanuni karbratör tak tekerlekleri iyi bir marka ile deyiştir tutuş berbat çünkü üst kapak silindir kapaklarının silikonları berbat temizletip iyi marka sıvı conta ile montaj yap zincir için de deyişim lazım uzama yapıyo onuda orringli zincirle deyişirsen harika bir çinli olur unutmadan ön amartisörden %50 yağı azalt esneme daha iyi bir süspansiyon sağlıyor bunun maliyeti400ytl ama deyer.

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    hocam ne gereği var , gözünün yağını yiyim yaa.....
    motorlar zaten orijinal donanımı ile yeterli , bunları artırmanın gereği yokki

haa ben bi canavar istiorum diosanda - alcam o zaman orijinalinde canavar olan bi makina.....

yanlışmıyım ??

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Arkadaşların hepsi haklı madem canavar istiyordun neden mondial aldın hı,diyecenki gücüm ona yetti o zaman gücünün yettiği ile idare edeceksin.İllede modifiye istiyorsan
    bu sana en azından 500 ytl ye patlar tabi iyi bir usta bulmam kaydıyla.Silindirin pistonun laynerin hepsi değişecek o zamanda garantisi 0 olacak bütün bunları göze alıyorsan bu işe kalkış derim
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

rupicapra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 600E
    Arkadaşlar, bendeki modiali sattım. onun yerine bi XT600 aldım.

rman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA fz6fazer 2007 - SACHS- cbf150

selamlar MOTODASLAR

güzel kardesim ben sana güzel bir tiyo veriyorum bak simdi aslinda cok basit bir islem ve bir o kadar seni tatmin edeceginden eminim
    arka cekis dislisi cin motorlarindaki dis sayisi 40 olmasi gerekiyor sen bu dis sayisini 38 e indirecek sin bunu nasil yapacagim diye soracaksin simdi parcaciya gideceksin hani bu sanayide olanlardan ordan sayisi 38 disli alicaksin sonra tornaciya gideceksin ve somun yerlerini actiracaksin bu kadar basit motorsikletinin hizi neyse onun üstune 25 km\h koy yalniz yakitta biraz oynama yapabilir.. ama motorun önceki yigilmasini ortadan kaldirmisda oluyorsun bununla beraber ben yaptim sahsen süper
    birde hava filtresini degistir yada cikart at derim silindiri asindirirmis laflara felan bakma zaten cin motorunun ömrü ne kadar ki
    sen benim dediklerimi yap zaten baskada bisey yapamassin..
    RMAN

Motosikleti
    tabanway 1000
    slm arkadaslar makine abimin de dediği gibi modifiye kolay birşey değildir heleki sizin altınızdaki 4 zamanlı [kayışlı[ motor iice mahvedersiniz iibir teknisyen bulmanızı tavsiye ederim lastik konusunda dunlop bulabilirseniz harika ve ayrıca bendeki 125 uag nin deposunu jawa stil kuyruğunu ybr ninki ön takım ve jant tertibatını rx-115 le değiştirmeyi düşünüyorum makineyi elletmem asla çünkü çin benim motora güvenmem cok önemli yolda bırakabilir dış modifiye yapcam sat daha iisin al dienler olcak ama 200 liraya mal oluyo bana + daha iiside var ben sadce görünüş ve racig tarza benzetmeye calışcaz

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    hortlak görmüşe döndüm yine

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Alıntı barisci26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin orjinaline dokunmamak lazım. Paran varsa daha iyisini al, yoksa elindekinle yetinmesini bileceksin.
    +1000 dostum +1000
    4 zamanlı --> <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)

slm.Atraksyon kardeşim şu senin makinenin dış kısmına modifiye yaptınmı?
    Yaptıysan nasıl oldu. Resimlerini görme şansımız varmı? Beğenirsek ilham alabiliriz belki. Çünkü bende de birtane 125'lik makine var ve dış görünüşü ile motor hacinde değişiklikler yapmayı düşünüyorum.Teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler