Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motorsikletler için LPG :) ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Arkadaşlar merak ediyorum biraz önce okudumda böyle bir sistem varmıdır acaba?.motorsikletlere LPG taktırılıyormu? bana komik geldi ama yinede sormadan gecemiyorum..böyle birşey söz konusu ise nereye takılıyor.
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    arama yaparsan galiba öle bişi vardı hatta resimde vardı adam mondial 125mt scooter a tüp bağlamıştı :D

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    evet taktırılıyor taktırsan ne olacakki belki karburatör borusundan sızar
    [B][COLOR="DarkRed"]:queen:O Şimdi kütahya'Da:queen:[/COLOR][/B]

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Ewtbi ara hebrlerde bile çımıştı adamı biri pejo ya taktığını we yakıttan % 60 mı 80 mi ne tasarruf ettiğini söylüodu...
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    sahibinden.com da ilan vardı.Ama lpg sıkıştığında bomba gibi patlar.Hele motosiklet bir çarparsan %90 parçanı bulamazlar
    facebook.com/kaskafa

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ewtbi ara hebrlerde bile çımıştı adamı biri pejo ya taktığını we yakıttan % 60 mı 80 mi ne tasarruf ettiğini söylüodu...
    o zaman o adam şimdi hayatta değildir bence.Ne demek % 60-80 kesin indirirler onu,ayağı kayıverir valla
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    bu bir k1200 gt
    GKN MOTORS

melik17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar içimizde var böyle bi mt cimiz http://www.motosiklet.net/forum/satm...tmeninden.html

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı emomen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorsikletlere LPG taktırılıyormu? bana komik geldi
    Komik olan bir durum yok. Sistemini doğru bir şekilde kurduktan sonra neden çalışmasın.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah akıl fıkır versın sızlere ne dıyım durduk yere canınızı rıske sokuyorsunuz
    ne gerek var ne yakıyorkı zaten
    Ayrılık vakti geldıgınde sessizce cekilir giderım yüzümü önüme düşürüpte

Motosikleti
    yamaha dragstar 650 cc
    Alıntı rafel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah akıl fıkır versın sızlere ne dıyım durduk yere canınızı rıske sokuyorsunuz
    ne gerek var ne yakıyorkı zaten

kesinlikle katılıyorum insanın böyle bişey yapması için kafayı yemesi gerek mademm bu motor bu kadar çok yakıyo gibi görünüyo sat o zaman kardeşim canından dahamı kıymetli koca arabanın bagajında duran lpg tankları bile patlarken kağıt gibi bir motora bunu takıt kurtulacağın bir kazadan bile sağ çıkmaya bililmek var bu insan oğlu anlaşılamaz bir mahluk

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ya çok gereksiz zaten en çok küçük hacimli motor kullanıyoruz bence deymez...ama büyük cc de işe yarayabilir...

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Canlı Bomba Olmak isteyen taktırsın
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    profesyonel bil lpg sistemi benzinli araçtan daha güvenlidir. lpg tankları benzin deposundan daha kalındır ve adam akıllı çalışan gaz kesme tertibatıyla çokta güvenlidir. benzin deposu gibi açıkta bulunmaz ve kolayca delinmez. otomobiller daha büyük kazalara karıştıkları ve akordion hale geldiklei halde lpg tankına bişey olmuyorken motosiklette dahada sorunsuz kullanılabilir. yeterki profesyonelce tasarlanmış ve uygulanan hazır kit halinde satılan bi sistem olsun. aksi taktirde türkiyede ilk lpg kullanıldığı zamanlara dönülüpte motosiklete piknik tüpü takılırsa muhakkak patlar ve istenmeyen sonuçlar yaratır. ben şahsen şu an uygun maliyetli ve benim motoruma sorunsuzca uyacak bi lpg kiti bulsam kesin takarım.

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    vlad bi motosiklet kazadan sonra bir arabadan daha fazla zarar görür.Herşeyi açıkta zaten iskeletin altına yerleştirebilirsen lpg yi belki bir ihtimal korunursun.Büyük ihtimal arka tarafa gelecek ki motorların takla atma ihtimalleri çok yüksektir.Motosiklete lpg takmak üstüne benzin döküp ateşin üstünde yürümek gibi bişeydir...
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    var bişeyler
    motosikletin hasar görmesi ayrı, lpg tankının aracın içine sıkışıp hasar görmesi farklı. bende motorla ufak bi yan yatma sorunu yaşadım, önemsiz bişeydi ama depodan hemen benzin döküldü. lpg de ise gaz kaçağı durumunda otomatik gaz kesme tertibatı mevcut.motosiklete uygulanan sistemlerdede gördüğüm kadarıyla topcase nin içine koyuyolar. kaza durumunda ilk önce içinde bulunduğu muhafaza darbenin şiddetini alacaktır. ben lpg ye sıcak bakıyorum ve geliştirilmesini bekliyorum

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    standartlara uygun şekilde imal ve monte edilmiş LPG sistemi en az benzin kadar güvenlidir.
    hala ülkemizde yeni fikirler oluşmaya başladığında fikirleri ortaya atanların kuyruğuna bir teneke bağlamadığımız kalıyor.
    ciddi anlamda yorum yapılmayacaksa susmak her zaman daha iyi olur
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Ben düzgün kullanamam arkamda bomba varken Ayrıca benzinin patlaması kolay değildir. uygun yakıt hava karşımının elde edilmesi lazım

Hidrojenle çalışan motor gelince hemen geçerim ama

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    motora lpg sakat iş patlasa havaya ucarız bide altına koymus lpg tüpünü

Motosikleti
    var bişeyler
    benzinin patlaması için uygun hava yakıt karışımımı lazım ufak bir kıvılcım yeterli

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)