Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Benzinde tercihiniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Güvenilir şehir içinde bir istasyondan almak mantıklıdır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    abi ben ya akpetten veya opetten alıyorum evet benzin heryerde aynı önemli olan benzin istasyosyonun hassasiyeti...bazı pombacılar havada basabiliyolar....buna dikkat edelim benzin doldurlurken motorunuzun başında bekleyin lütfen...
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    Mct 250 Kışa İnş...
    uzun km ler yapmış adam po adn asla almaz... hem düşünsenize neden po böyle bir köstebek reklamı yapmışlarki... Hem köstebeklerim gözleri yoktur yani benim yakaladığımda yoktu reklamıda yanıltıcı reklam :D:D

yıllardır pazarlamacılık yapan türkiyenin bilmem kaç ilini bilmem kaç kere dolaşan bir amcam kuzenim ve babam varken aklı kelden benzini şelden alırım...

ve herzaman rusun karısı amerikanın arabası derim ( emperyalist düşünceden değil malumunuz ilgililer bilirler adamların eski kasalarından aldınmı bi kapıdan bi kapıya gitmek için bide bis almak lazım :D)
    Benim için en önemli şey hız... O 10 Saniyede ben özgürüm...( cehenneme git toretto...:cat:)

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Köstebeklerin gözleri yok evet. Toprak altında ilerledikleri için burunlarını kullanıyorlar.

Ama po'dan almam gibi bir durum yok. Fena değil

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç öyle birşey duymadım mantıksız geldi ama
    mantıksız gelen ne

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Başka bir akaryakıt şirketinden yakıt alıp garanti dışına çıkması. Mantıksız geldi

Motosikleti
    cbf 150
    araba aldığında sana verilen garanti şartlarını okursan görürsün kağıdı bulabilirsem tarayıp koycam

bize verlien kağıdı bulabilrsim onuda koyacam http://www.tumgazeteler.com/?a=695986

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Bizdede ford fiesta TDI var .Babam söylemedi böyle birşey. bende duymadım kimseden.İlginç birşey. Öğrendiğim iyi oldu.

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    97 oktan BP. Aslında ilk zamanlarda Opet tercih ediyordum. Fakat müşteri hizmetlerinden hiç hoşnut değilim. Sanırım kazandıkları para onlara yetti. Adamlar motosiklet diye sallamıyorlar bile 10 dakka bekledikten sonra sinirlenip basıp gittiğim oldu. Bu olayı 3 kere yaşadıktan sonra BP'ye gitmeye başladım.
    Opette pompa boş bile olsa insanla ilgilenmiyorlar... Alacağımız max. 15 litre olduğundan herhalde !'^+%%&/(
    Okan ACAR

Motosikleti
    cbf 150
    ben shelden 3 liralık bile aldığım oldu 2-3 sefer 20 lirayı bozdurmak istemediğimden . genelde 2 günde bir 5 liralık alıyorum zaten 15 e depo fulleniyor

DeNNiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 F \ Peugeot 207
    yeni açılan istasyonlar kaliteli ve tam dolduruyorlar, bağdat caddesi üzeirnde göztepeyi geçtikten snra çiftehavuzlarla arada kalan, ışıklara gelmeden bi benzinci var tam olark neydi hatırlamıyorum oranın benzinide hem iyi hemde ücretin tam karşılığını veriyorlar.
    [SIZE="4"]die young and make a beautiful corpse[/SIZE]

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    herkese selam once dıkkat ettıysenız arkadaslar havalar ısınınca benzın sıkayetlerı arttı bence benzın fırmalarının cogu solventlı falan benzın kullanıyorlar benım motorda har yaz tekleme yapıyor cok servıslere gıttım cozulmedı benzını bıle fırmaya test ettırdım ama bır sey cıkmadı bence bıo benzın soyle benzın boyle benzın dıye bızlerı kandırıyorlar gecmıse gıdersenız kacak mazot ve benzınden dolayı neredeyse tum fırmalara ceza kesmıstı devlet ama fırmalar bastırınca ses cıkmadı hatırlayın soyuluyoruz ve bozulan parcaların paralarıda cebımızden cıkıyor yazıkk benım tahmınım soguk havalarda fazla buharlasmadıgından yakıtlar sorun cıkarmıyor ama yazın kalıtesız oldugundan buharlasması artıyor ve tekleme yapıyor bazende rolantıde ıstop edıp duruyor benım motorda olanlar

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Bu gün geç çalıştı motorum ve boğuldu :( Bp yi de beğenmedim. Yarım depo'yu geçmişim bile. opet 'te sıra

Motosikleti
    AGUSTA
    opet olcak türk oğlu türk olcak suda satsa opet
    EKSOZUNLA NEYİ KANITLAMAYA ÇALIŞIYORSUN F_16 DEĞİLSİNKİ ::sefereee::sefereee::sefereee

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    sabahın erken saatlerinde alın .gece fazla satış olmadığından istasyonun depo sundaki akaryakıt dinlenmiş oluyor ..

Motosikleti
    AGUSTA
    istasyon dolumları çoğu yerde gece yapılır gündüz trafik yasağını unutmayalım
    EKSOZUNLA NEYİ KANITLAMAYA ÇALIŞIYORSUN F_16 DEĞİLSİNKİ ::sefereee::sefereee::sefereee

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    bp mecbur kalırsam opet.bunların dışında almam.biz babadan böle gördük
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    KMT Duke 250
    opet ten akaryakıt alan OPETH dinler (müzik grubu)

bence küçün cc li motorlar herzmaan 95 oktan kullanmalı ve 100rr dahi olsa eğer 4 yaşını geçmediyse 95 ten şaşmamalı 97 oktan ilk başta performanslı gibi görünür tasarruflu gibi görünür ama daha sonra motora zarar verebilir fakat 95 oktan en ideali bana kalırsa benim düşüncem 97 oktan çok eski motorlara ve otomobillere yarıyor.

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Ben hep Shell'den alıyorum 95 oktan. Gayette memnunum. Bikaç kez BP'den aldım, yakıt tüketimim inanılmaz arttı. Diğer istasyonları deneyemiyorum o yüzden. 45 liraya doluyo valla. Fullerim, 300km. gideceğime 200km. giderim diye korkuyorum. Çok farkediyor çünkü nedense...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)