Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

marş basnıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

benim motor da durup dururken marş basmamaya başladı aküde problem yok her şey çalışiyor farlar korna ama marş basmıyor baktım marş moturuna elektrik gelmiyor yarın uğraşacağım bilgisi olanlar neden yapar bunu fazla uğraşmayayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyo gt250r cooming soon...
    kabloları kontrol etmek gerekio sanırım bunun için elektrik mühendisi olmak gerekmio sanırım
    2 T-K-R SAYGI

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Marş rolesini değiştir
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    toprağım selam bende çaykaralıyım...
    motorunun markasını bilmiyorum ama şöyle bir şey söyleyeceğim..aynı problem benim çin çonda vardı..ayak marşı ile çalışıyordu..bayaa aradım ve sorun düğmenin içinde çıktı..zamanla olsa gerek startı veren düğmeyi söküp baktığımda temas noktaları simsiyah kirle kaplanmıştı..önce bi güzel mazotla temizleyip zımparaladım..şimdi canavar oldu..
    diyeceğim şuki öle büyük sorun olmayabilir..anahtardan itibaren tüm bağlantıları bi elden geçir..
    kal saalıcakla
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

b+rk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    Benim bir arkadaşım da aynı şeyi soylemişti (daha yeni aldığında motoru) emergency tuşuna basmış. sende de oyle değildir umarım (gerçi bende ilk başlarda yapıyordum son anda çaktım. Kırmızı tuşlara dikkat)

Alıntı kirki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toprağım selam bende çaykaralıyım...
    motorunun markasını bilmiyorum ama şöyle bir şey söyleyeceğim..aynı problem benim çin çonda vardı..ayak marşı ile çalışıyordu..bayaa aradım ve sorun düğmenin içinde çıktı..zamanla olsa gerek startı veren düğmeyi söküp baktığımda temas noktaları simsiyah kirle kaplanmıştı..önce bi güzel mazotla temizleyip zımparaladım..şimdi canavar oldu..
    diyeceğim şuki öle büyük sorun olmayabilir..anahtardan itibaren tüm bağlantıları bi elden geçir..
    kal saalıcakla
    sağol hemsehrim marş butonunu yeni değiştim

Motosikleti
    honda titan
    marş dinamosunda bir problem olabilir
    motosikleti honda titan :bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)